150 zł do sklepów jubilerskich Ania Kruk za założenie Konta Jakie Chcę

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Zachodniego WBK przygotowana z okazji Dnia Kobiet. W zamian za założenie Konta Jakie Chcę i wykonanie transakcji kartą lub BLIKiem zgarnąć możemy vouchery o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach jubilerskich Ani Kruk.

150 zł do sklepów jubilerskich Ania Kruk od BZWBK

Kobieca strona Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o promocyjny rachunek wraz z kartą debetową. Istotne, aby wyrazić wtedy dwie zgody: na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych.

Choć na podpisanie umowy mamy czas do 30.03, to regulamin promocji zastrzega, iż pula promocji wynosi zaledwie 1000 wniosków – dlatego warto się śpieszyć. Po jej przekroczeniu dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe!

Przy okazji warto dodać, że BZWBK jako jeden z niewielu banków oferuje możliwość otwarcia konta przelewem z innego banku. Oprócz tego sprawę możemy załatwić poprzez wizytę kuriera lub za pośrednictwem wideorozmowy.

150 zł za wydanie 150 zł

Sam warunki zdobycia nagród są już bardzo proste. Wystarczy, że do 20.04.2018 wykonamy transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 150 zł.

I to tyle! Nagroda w postaci dwóch voucherów o wartości 50 zł i 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów jubilerskich Ania Kruk zostanie nam przekazana mailowo do 20.05.2018. Bony będą ważne do 30.11.2018.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Konto Jakie Chcę to rachunek darmowy. Oznacza to, że nie zapłacimy ani grosza za jego posiadanie, niezależnie od tego czy z konta korzystamy, czy nie. Zapłacić możemy natomiast za posiadanie karty debetowej. Tu do wyboru mamy trzy warianty (braku) opłat:

 • stałe 3 zł miesięcznie
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)

Łatwo zauważyć, że warunek numer 2 bardzo łatwo spełnić – wystarczy kilka drobnych zakupów :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Podurnieli z tymi voucherami , w bankach spółdzielczych dają do wyboru zegarek za sto ileś lub biżuterię za czterdzieści kilka żonie bez żadnych wyścigów . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Też uważam, że coraz bardziej egzotyczne te są nagrody …
   … ale myślałam, że akurat Ty się skusisz… nie weźmiesz dla prababci ? ;-)

   Be@
  • Prababcia juz ma , na wyjątkowe okazje albo jakby trzeba bylo sie skonsultować z jakimś konsultantem jeszcze przedwojenne korale . xyz

   prawdziwy-xyz
 • A jakież to banki spółdzielcze dają zegarki?

  jojo Odpowiedz
 • Chyba należałoby doprecyzować że z promocji wyłączone są osoby które miały konto osobiste w BZ WBK w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku.

  Rask Odpowiedz
 • Ech ! za daleko…. :)

  jojo Odpowiedz
  • Chyba można w tej grupie znaleźć bank bliżej . Ciekawe ile złota ma taka biżuteria ? xyz

   prawdziwy-xyz
 • Udało się założyć konto komuś kto miał u nich już kiedyś konto? Zamykałem konto z końcem marca 2016.
  Wypełniłem wniosek na stronie ale otrzymałem wiadomość że wniosek został odrzucony ze względu na Podanie danych użytych do otwarcia konta przelewem w innym wniosku.

  xemi Odpowiedz
  • wybierz kuriera i sprawa załatwiona, inaczej tematu nie przeskoczysz. Wałkowane wielokrotnie…

   abc
 • Ok, dzięki! A opcja rozmowy wideo przejdzie?

  xemi Odpowiedz
 • Dobra zalozylem konto przez video rozmowe.
  A teraz pytanie o kupony. Ile mozna wykorzystac w 1 transakcji? Powinienem miec 2 swoje i 2 dziewczyny.

  xemi Odpowiedz
 • Mam pytanie. Założyłem konto przelewem weryfikującym, wszystko przebiegło pomyślnie, ale po zalogowaniu do konta nigdzie nie widzę żeby do konta była zamówiona karta debetowa choć o taką wnioskowałem. Jest jedynie opcja zamów kartę. Czy teraz dopiero należy ją zamówić ? Czy powinna jednak przyjść ta zamówiona w trakcie zakładania konta ?

  Maciek Odpowiedz
 • Moja dziewczyna wczoraj wieczorem zakładała konto przelewem weryfikacyjnym, ale do dziś nie ma żadnego potwierdzenia założenia konta. Może to tyle trwać? (Dostała tylko smsem info o złożeniu wniosku).

  xemi Odpowiedz
 • Mam już vouchery :)

  Ares Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy