150 zł na zakupy na stacjach Circle K za wyrobienie karty kredytowej Getin Banku

Zakończona

Trwa promocja premiująca wyrobienie karty kredytowej Getin Banku. W zamian za podpisanie umowy zgarnąć możemy 100 zł w formie bonu do wykorzystania na stacjach Circle K. Jeśli dodatkowo kartę zarejestrujemy w programie Mastercard Priceless Specials, to zyskamy 3000 punktów – które można wymienić m.in. na bon Circle K o wartości 50 zł.

100 zł w bonie Circle K za wyrobienie karty kredytowej Getin Bank Mastercard Priceless Specials

100 zł w formie bonu Circle K

Aby skorzystać z promocji należy zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Standard wydaną przez Getin Bank w terminie do 31.05.2018. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz wyrażenie zgody na przetwarzania danych w celu marketingowym.

Jeśli spełnimy te warunki to wystarczy, że w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonamy 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą. Kwoty transakcji nie mają znaczenia :)

Nagroda w postaci vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy na stacjach Circle K zostanie przekazana SMS. Bank wyśle nam wiadomość do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Kod rabatowy będzie ważny do 30.04.2019.

Największa wada promocji? Pula nagród wynosi 3000 sztuk, a że oferta trwa od 19.03.2018 (niestety dopiero teraz się o niej dowiedziałem), to może być już na wyczerpaniu. Na szczęście bank zobowiązuje się do poinformowania o tym fakcie, najprawdopodobniej na tej stronie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

3000 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials

Oprócz promocji z bonem trwa również inna oferta Getin Banku, w której za wyrobienie karty kredytowej zgarnąć możemy 3000 punktów Mastercard Priceless Specials. Wystarczy, że zawrzemy z bankiem umowę o kartę do dnia 31.12.2018 i w tym samym okresie przystąpimy do programu.

W ciągu 7 dni roboczych na naszym koncie Priceless Specials pojawią się promocyjne punkty, które możemy wymienić np. na voucher do Circle K o wartości 50 zł (za 2100 punktów, przez co jeszcze zostanie nam 900 punktów na inne nagrody).

Promocyjne punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia przystąpienia do programu.

Warto dodać, że posiadacze swoich kart debetowych (wydanych od 14.03.2018) również mogą je rejestrować w programie – tu do zgarnięcia jest 800 punktów.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje karta Mastercard Standard?

Posiadanie karty kredytowej Mastercard Standard może nas kosztować 5 zł miesięcznie, jednak bank pozwala na zwolnienie z opłaty pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą w danym miesiącu kalendarzowym.

Samo wydanie i odnowienie karty jest bezpłatne.

Nie przegap!

Komentarze

 • też czekam

  jankos Odpowiedz
 • Nie wiecie czy promocja nadal aktualna? Na stronie cały czas jest możliwość założenia karty w promocji

  pasikonik119 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy