150 zł w bonach CircleK za wyrobienie karty kredytowej ING Banku Śląskiego (i 140 zł za konto osobiste)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja ING Banku Śląskiego, w której za wyrobienie karty kredytowej Mastercard zgarnąć możemy vouchery do wykorzystania na stacjach CircleK. Tym razem już nie o wartości 200 zł jak poprzednio, ale 150 zł.

200 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląski

Odbierz voucher do Circle K z kartą kredytową Mastercard

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osoba nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej ING Banku Śląskiego od dnia 1.10.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Mastercard poprzez system Moje ING w terminie od 7.01 do 21.01.2019. Limit karty powinien wynosić maksymalnie 20 000 zł, przy czym jeśli pozostajemy we wspólnocie majątkowej małżeńskiej to łączna kwota naszych wspólnych kredytów (wraz z wyrabianą kartą) nie może przekroczyć 50 000 zł.

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wpisać kod promocji, który dostaniemy „na kuponie”. Skąd go wziąć? Na przykład z oddziału bądź strony internetowej banku. Dla ułatwienia ten drugi wklejam tutaj: KR190107922

Umowę o kartę powinniśmy zawrzeć do 21.01.2019 (via Moje ING lub w oddziale).

150 zł za 15 transakcji

Co dalej? Zgodnie z regulaminem powinniśmy wykonać co najmniej po 5 transakcji w lutym, marcu oraz kwietniu 2019. Teoretycznie mogą to być transakcje gotówkowe, przelewy z karty czy polecenia zapłaty, ale najprościej (i za darmo!) będzie wykonywać zwykłe płatności bezgotówkowe w sklepach i internecie. Kwota transakcji nie ma znaczenia.

Jeśli będziemy regulować zadłużenie na karcie terminowo i nie rozwiążemy umowy o kartę ani Moje ING do 30.05.2019, to bank przekaże nam vouchery do wykorzystania na stacjach CircleK. Pierwsza transza (za luty) pojawi się w skrzynce odbiorczej Moje ING najpóźniej 30.03, a druga – 30.05.2019. W każdej z nich znajdziemy po jednym voucherze o wartości 50 zł każdy za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki.. Termin ważności voucherów to 31.08.2019. Podczas jednej transakcji na stacji można wykorzystać maksymalnie 10 voucherów.

Ile kosztuje karta kredytowa w ING?

Najtańszą kartą kredytową ING Banku Śląskiego jest karta z logo Visa. Możemy zapłacić 35 zł w formie opłaty rocznej, jednak bank zwolni nas z opłaty, jeśli wydamy łącznie 2400 zł rocznie. Ta jednak nie może wziąć udziału w promocji, bo wymagana jest karta z logo Mastercard. Aby była ona darmowa wymagane jest wydanie 6000 zł rocznie (inaczej opłata wyniesie 50 zł).

Oczywiście po odebraniu premii nie ma konieczności dalszego korzystania z karty.

PS. Na koniec przypomnę, że za założenie konta osobistego w ING również można zgarnąć premię: do 140 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak nie było zbyt wielu chętnych za 200 to próbują za 150:). Marna ta promocja, ale jak komuś pali sie grunt pod nogami to może skorzysta:).

  pawelko Odpowiedz
 • Jak jest moc przerobowa i spełnia się warunki to trzeba brać. Zawsze coś wpadnie.

  Waldemar Odpowiedz
  • No dobrze. A co to jest to Moje ING, którego uczestnikiem mam być w w momencie wnioskowania o KK? Jakieś konto? Klub? Coś w rodzaju kółka zainteresowań?

   Bufon
  • To aplikacja mobilna banku

   mbo
  • Czyli na smartfona? To ja podziękuję. W tym względzie jestem zacofany co do zasady.

   Bufon
  • Nie tylko. Może też być laptop, komputer stacjonarny, itp.

   Ciekawski
  • Czyli jednak jakieś konto. Nie da się w tej promocji wnioskować tylko o KK. Moje ING nie funkcjonuje w oderwaniu od produktów. Nie ma czegoś takiego. To nazwa platformy internetowej banku służącej do obsługi a mobilność polega mniej więcej na tym, że nawet jak pójdę z laptopem do lasu to pod warunkiem posiadania dostępu do internetu mogę się zalogować. Tak?

   Bufon
 • rozumiem, że uczestnicy promocji 300+200 odpadają..

  abc Odpowiedz
  • „Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osoba nieposiadającą żadnej głównej karty kredytowej ING Banku Śląskiego od dnia 1.10.2018.”
   Czego nie da się tu zrozumieć ????

   jojo
  • Ja np. nie rozumiem jak mam wystąpić o kartę poprzez Moje ING nie mając do niego dostępu.

   Bufon
  • @jojo
   masz rację, ale akurat mogłem poświęcić tylko sekund na czytanie, to zapytałem na gorąco i tyle, więc nie graj szefa :P

   abc
  • Na kalendarzu się znam. Umiem też czytać i pisać oraz częściowo rozumiem przekazy.

   Bufon
 • Promocja marna ale łatwa więc biorę jak leci. Limit najniższy 2000. Wniosek rozpatrzony pozytywnie. Wybrane miejsce oraz termin podpisania umowy. Całość trwała 5 minut.

  Waldemar Odpowiedz
 • znowu pozarło komentarze?

  karampuk Odpowiedz
 • Hmm. Mam KK w ING z kartą dodatkową dla 2. osoby z poprzedniej promocji. Chyba pora zamknąć, żeby kiedyś na jakąś inną promocję się załapać…

  Czy przy próbie zamknięcia KK w ING dają jakieś bonusy? Ktoś coś wie? Którym kanałem można złożyć wypowiedzenie (z największą szansą na jakiś bonus, albo po prostu najwygodniej)?

  Marcin H Odpowiedz
 • Czy jeśli zamknę kartę kredytową po uzyskaniu premii, to będę musiał zapłacić opłatę roczną? Dla kilku transakcji mogę ją zamówić, ale 6000 zł by uniknąć opłaty rocznej to za dużo zabawy.

  piotrek-665 Odpowiedz
  • Nie będzie opłaty rocznej, nalicza się ona po roku jeśli nie spełni się warunku kwoty obrotu.

   mbo
 • Czy wypowiedzenie rachunku, karty debetowej i karty kredytowej jest możliwe korespondencyjnie ? w mojej miejscowości nie ma placówki mimo ,że miasto wielkości np. Bygdoszczy

  miron Odpowiedz
 • Umowe o karte podpisuje sie tylko w oddziale czy jest tez inny sposob?

  Mik Odpowiedz
 • To jak złożę wniosek dziś, a jednak nie podpiszę w oddziale to się załapę czy nie?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał voucher 50 zł do Circle za transakcje w lutym?

  Karolina Odpowiedz
 • Zgodnie z regulaminem wczoraj minął termin wypłaty za miesiąc luty. Oczywiście vouchera nie dali. Dziadowski bank.

  Karolina Odpowiedz
 • Czy ktoś może dostał voucher za luty?

  Karolina Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy