Super łatwe 150 zł za eKonto w mBanku BEZ okresu karencji!

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta oferta mBanku we współpracy z pośrednikiem finansowym eBroker. W zamian za założenie eKonta zgarniemy 150 zł premii w gotówce. Co jednak istotne: okres karencji promocji praktycznie nie istnieje! :)

150 zł premii bez karencji w mBanku

Twoje Konto z Bonusem i Premią

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w mBanku od 3.02.2020. Oznacza to, że okres karencji to dosłownie 3 dni! Jeśli ktoś zamknął konto dosłownie parę dni temu – może korzystać z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Pamiętajmy tylko, żeby w obu miejsca (rejestracja w promocji oraz wniosek o konto) podać ten sam adres e-mail.

Na wszystko ma czas do 31.03.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków. Warto więc się śpieszyć, bo coś mi mówi, że promocja zakończy się przed czasem ;)

Aktualizacja (9.02, 17:00): Możliwość rejestracji w promocji została zakończona ze względu na osiągnięcie puli wniosków.

Co dalej? Najpóźniej 15.04.2020 powinniśmy zawrzeń umowę o konto, a następnie do 31.05.2020 wykonać pięć dowolnych transakcji bezgotówkowych (kartą, BLIKiem, płatności internetowe, przelewy). Warunki najprościej więc spełnić wykonując 5 drobnych płatności kartą.

Regulamin zastrzega jedynie, że powinniśmy to zrobić w jednym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo dla lutego warunki powinniśmy spełnić w marcu lub kwietniu.

I to tyle! Organizator powiadomi nas o zgarnięciu nagrody do 17.06 poprzez wysłanie wiadomości e-mail wraz z instrukcją do uzupełnienia danych do odbioru 150 zł premii. Będziemy mieć na to 7 dni roboczych. Jeśli nasze eKonto będzie ciągle aktywne, to przelew z nagrodą otrzymamy do 30.06.

Polecaj i zgarniaj 50 zł

Co ciekawe w ramach promocji obowiązuje również program poleceń. Każda osoba która sama skorzystała z promocji (jest więc nowym klientem zakładającym konto w powyższej promocji) może zgarnąć 50 zł za polecenie oferty swoim znajomym czy rodzinie. Wystarczy, że wygenerujemy swój link polecający na stronie promocji i wyślemy nowemu klientowi. Jeśli ten spełni warunki promocji – zgarniemy 50 zł za jego polecenie.

Maksymalnie możemy zgarnąć 250 zł za polecenie konta 5 osobom. Warto jednak podkreślić, że dla nowego klienta jest to neutralne – nic więcej nie zyskuje za skorzystanie z polecenia.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy trzeba utrzymywać kartę do czerwca?

  Romuald Odpowiedz
  • Musimy jedynie zawrzeć umowę o eKonto wraz z kartą debetową. Natomiast regulamin nigdzie dalej nie definiuje co możemy lub nie możemy z nią robić, więc raczej problemów nie będzie.

   Michał
  • W każdym miejscu w Regulaminie pojawia się pojęcie „Umowa o eKonto wraz z kartą debetową”. Także przy tym, by tej umowy nie wypowiadać do 30.VI. (zatem razem z kartą).

   Bubuś
 • Nareszcie coś drgnęło w kwestii karencji w mBanku! Aż się nie chce wierzyć! Muszę się wczytać, bo normalnie węszę podstęp! :D

  Adam K. Odpowiedz
 • czyli nie trzeba nawet karty wyrabiac? Jak jest z zalozeniem konta? Jest mozliwy przelew z innego banku? Czy tylko kurier

  Tajwan Odpowiedz
  • Trzeba wyrabiać kartę o czym napisałem w artykule. Natomiast warunki możemy spełnić trzymając ją w szufladzie.

   Michał
 • Okres karencji ewidentnie wskazuje, że bank chce sobie zwiększyć liczbę klientów przed sprzedażą. Trzeba korzystać :)

  asi Odpowiedz
  • Dokładnie – planują sprzedać. Jak mBank przejdzie do PKO to ja im podziękuję po prawie 15 latach „związku” ;(

   Scorp
  • nie wypada Ci wprowadzać ludzi w błąd…
   nie do Banku Powszechna Kasa Oszczędności BP SA a do Banku Polska Kasa Opieki SA (PKO BP SA =/ PeKaO SA)

   Krzysztoff
 • Michał czy mogę dostać link polecający??

  derek Odpowiedz
 • @Michał
  Czy będzie udostępniony mechanizm wymiany linków polecających?

  Adam33 Odpowiedz
 • Coś nie przychodzi mail aktywacyjny po dokonaniu rejestracji.

  pytanie Odpowiedz
 • W jaki sposób można podpisać umowę..Kurier czy jest możliwość złożenia tylko podpisu w oddziale.

  Chf Odpowiedz
 • Kod polecajacy można dostać tylko od osoby która założyła konto z tej promocji, czy można od osoby, która ma u nich konto od dawna?

  jaceny Odpowiedz
  • Można od każdej osoby co ma konto i zapisała sie do programu poleceń w celu polecania konta :)

   bolek
  • Ale jak posiadam konto od dłuższego czasu i chcę kogoś polecić to założyć konto na ebroker czy po prostu przystąpić do programu Polecambank w bankowości?

   Addonix
  • Niestety we wniosku niestety nie było miejsca na wpisanie kodu polecenia.

   pytanie
  • No to w jaki sposób można polecić konto innej osobie jeśli posiadamy już konto? Przez ebrokera? Nie wydaje mi sie by to zadziałało

   Addonix
  • No to kto kłamie. Zaraz sprawdze.

   Wojak
  • Można tylko polecić jak się samemu założyło przez ebroker. Jak ktoś już miał konto nie może polecić by otrzymać hajs, bo program POlecambank to co innego (tam można 100 zł dostać, ale skoro we wniosku nie ma miejsca na kod to się nie da). Bolek coś kłamie

   Addonix
  • 16. Mam już Konto Osobiste w mBanku, czy mogę skorzystać z Programu Polecającego?
   Nie, ponieważ również musisz być Uczestnikiem akcji i otworzyć eKonto wraz z kartą debetową i spełnić warunki otrzymania Bonusu.

   Polecanie eKonta i polecanie konta w bonusmbank to dwie różne promocje.

   bla
  • Sprawdzilismy nie ma miejsca do wpisania kodu od polecajacego.
   Nie ładnie tak kłamac @Boluś.

   Wojak
  • Nie wiem czy czytacie ze zrozumieniem ale kolega wyżej zapytał się czy można posiadając konto już od dłuższego czasu polecać konto no to skoro ja należę do tego programu i mogę polecać bo jest coś takiego jak polecam bank to odpisałem że można polecać. A to że wymyślili drugi program poleceń to ja nic na ten temat nie pisałem i nie wiem czy jest tutaj miejsce na wpisanie kodu polecenia czy nie. Jak zakładałem od kogoś ekonto jeszcze 2 miesiące temu miałem miejsce na wpisanie kodu polecenia i go wpisałem i druga osoba dostała 100 zł. Bo za ekonto dają 100 zł . A tutaj jakiś nowy program poleceń związany z tą promocją jednak nagroda za ekonto o połowę niższa :) ale warunki do spełnienia i okres karencji prościutkie.

   bolek
  • Różne pytania można różnie zrozumieć a ktoś odrazu wysnuwa wnioski że kłamie:) Tak samo jak dwie osoby wymyślą plotkę niekoniecznie prawdziwą,plotka powtarzana kilkanaście razy przez różne osoby staje się prawdą dla każdego:)

   bolek
  • Ta promocja ma swój WEWNĘTRZNY program poleceń (tylko dla uczestników tej promocji). Nie ma nic wspólnego ze standardowym programem poleceń mBanku.

   Michał
  • 1. Link polecający- wysłałem znajomemu link, który się tylko zarejestrował. Gdy wieczorem się tylko zaloguje i kliknie załóż konto to czy ja wtedy na pewno otrzymam 50 zł gdy on spełni warunki.
   2. Czy, aby spełnić warunki wystarczy, że zrobić w marcu 5 przelewów z konta na konto w innym banku i zrobi 1 płatność kartą, aby nie było opłaty i już wszystko?

   Andrzej
 • Dostaliście maila aktywacyjnego, bo u mnie nadal nic? Formularz kontaktowy zamieszczony na stronie eBroker też nie funkcjonuje poprawnie (kręcące się bez końca kółko).

  pytanie Odpowiedz
 • Będzie walka, bo nie dość, że wszystkie podobne portale też już mają na tablicy tą promocję to jeszcze zapewne wszystkie linki aktywacyjne przyjdą jednocześnie. Przeczuwam reklamacje.

  Angulo Odpowiedz
 • Wniosek złożony, wszystko szybko i bez problemów. Brak karencji jest wynikiem podniesienia wartości banku przed sprzedażą, korzystajcie :)

  specu Odpowiedz
 • Promo podobnie łatwe jak w BNP, tyle, że niestety premia o połowę mniejsza.

  pytanie Odpowiedz
 • We wniosku pochodzącym z wygenerowanego przez bonusmbank linku nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia…

  bla Odpowiedz
 • NAWET 250 zł
  w programie polecającym
  Skopiuj link polecający.
  Wyloguj się ze swojego profilu w panelu Bonus.
  Jeżeli osoba polecona korzysta z tego samego urządzenia, usuńcie pliki cookie w przeglądarce lub użyjcie innej przeglądarki.
  Prześlij osobie poleconej skopiowany link. Po kliknięciu pojawi się komunikat na stronie rejestracji, że osoba polecona korzysta z linku polecającego.
  Osoba polecona musi założyć swój profil w panelu Bonus, a następnie złożyć wniosek o eKonto.
  Pamiętaj! Z jednego profilu w Bonusie możesz otworzyć wyłącznie jedno eKonto.
  Osoba polecona zawsze musi korzystać z własnego profilu w panelu Bonus.

  JoX Odpowiedz
  • Tylko nie ma komu ich przekazać. Admin odpalaj szybko program wymiany :)

   pytanie
  • A kto założy konto z polecenia, z którego sam nic nie będzie miał? Tylko polecający dostaje 50 zł, czyż nie? A żeby dostać te 150 zł to chyba jednak trzeba wejść przez dedykowany link podany wyżej? No dwóch linków (polecenie + promocja) póki co nie da się kliknąć na raz…IMHO

   Kate
  • To jak to jest z tymi poleceniami. Zakładam konto w tej promocji i ślę link polecający np. bratu i on otwiera stronę do standardowego założenia e-konta? czy stronę do założenia konta w tej samej promocji, tym samym załapując się na 150 zł? Ktoś wie?

   Kate
  • brat musi założyć konto wchodząc przez link który mu wysłałaś

   agnes
 • da się założyć przelewem z innego banku ?

  JoX Odpowiedz
 • 1. Link polecający- wysłałem znajomemu link, który się tylko zarejestrował. Gdy wieczorem się tylko zaloguje i kliknie załóż konto to czy ja wtedy na pewno otrzymam 50 zł gdy on spełni warunki.
  2. Czy, aby spełnić warunki wystarczy, że zrobić w marcu 5 przelewów z konta na konto w innym banku i zrobi 1 płatność kartą, aby nie było opłaty i już wszystko?

  Andrzej Odpowiedz
 • Chyba ten link polecający nie działa.

  4. Prześlij osobie poleconej skopiowany link. Po kliknięciu pojawi się komunikat na stronie rejestracji, że osoba polecona korzysta z linku polecającego.

  U mnie nic się nie pojawiło :) Ale i tak założyłem konto dla żony :)

  daral7 Odpowiedz
 • Czy po założeniu konta w tej promocji będzie można założyć konto oszczędnościowe na 2,7%?

  Dobcio Odpowiedz
 • Nadal trwa . Przed momentem założyłąm.

  Anita Odpowiedz
 • ” Złożenie wniosku jest obecnie niemożliwe.

  Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, wniosek wkrótce będzie ponownie dostępny.

  Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy za chwilę.”

  Na samym końcu etapu, zajebioza ;/

  Adam K. Odpowiedz
 • Jednak złożenie wniosku jest niemożliwe. Dobcio pisał prawdę.

  Anita Odpowiedz
 • w którym miejscu zaznacza się wymaganą przez regulamin akcji
  „zgodę na ujawnienie przez Bank na rzecz Centrum Bezpieczeństwa informacji o Kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową” ?

  Nie widziałem nigdzie czegoś takiego, chyba że jest to zawarte w innej zgodzie…

  Polek Odpowiedz
  • Gdy zaznaczysz, że chcesz skorzystac z „cyberrescue” to jest ta zgoda

   neme
  • dzięki, kurde to chyba muszę jeszcze raz :-(

   Polek
  • Czekaj nie wiem czy cię w błąd nie wprowadzam. Tam jest cos innego.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CyberRescue moich danych osobowych w celach marketingowych, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności e-mail, SMS, komunikatorów.

   Wyrażam również zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych od podmiotów współpracujących z CyberRescue, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności e-mail, SMS, komunikatorów.
   Przysługuje mi prawo do odwołania powyższych zgód w dowolnym momencie, bez wpływu na możliwość świadczenia usługi CyberRescue. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych określa Polityka Prywatności, dostępna na stronie internetowej.

   neme
  • To są jakieś zgody marketingowe. Ta wymagana o ile się nie mylę była na pierwszej stronie wniosku o otwarcie konta.

   pytanie
  • dzięki, no już trudno, anulowałem pierwszy wniosek i wypełniłem drugi raz, zgodziłem się na wszystko ;-) najwyżej kilka razy zadzwonią z jakimiś ofertami. Teraz się wszytkim zgodomo przyjrzałem, na pierwszej stronie faktycznie jest zgoda na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową, ale ngdzie nie jest wspomniane to całe tajemnicze „Centrum Bezpieczeństwa” ;-)

   Polek
  • nom ja też sobie nie przypominam aby gdzieś taka zgoda była jasno wpisano.
   Po założeniu konta zadzwoni się na infolinię i jakby co to się wyrazi ją jeszcze raz lub cuś :-)

   Madengine
  • Nie zaznaczyłam tego CyberRescue. Wniosek o premię i konto poszedł gładko, otrzymałam SMS’a, że kurier już prawie w drodze. I już teraz nie wiem czy otrzymam premię.

   BiancaM
  • Dostaniesz. Panowie czytają regulaminy wszystkich usług mogących towarzyszyć umowie o konto z kartą. Ten fragment to kopiuj/wklej z regulaminu świadczenia Cyber Rescue. ;)

   Paweł
  • Bzdury piszecie. W regulaminie promocji: Twoje Konto z Bonusem i premią nie ma nic o jakiejś zgodzie CyberRescue.

   Wojak
 • Poszło.
  W pierwszej nieudanej opcji wybrałem placówkę,
  w drugiej kuriera
  – kto może, niech bierze kuriera

  Adam K. Odpowiedz
  • Niby dlaczego? Przed chwila zakladalem konto i bez problemu wybralem placowke.

   keton
  • to nie wiem, skąd ten błąd przy pierwszej próbie;
   moze ich serwery nie wytrzymują i się system chrzani.
   Mam potwierdzenie złożenia wniosku na mailu. Oby wszystko (łącznie z premią) poszło bez problemów.

   Adam K.
 • U mnie wszystko przeszło bez problemów: rejestracja i założenie konta. Teraz czekam na znak życia od kuriera.

  Bubu Odpowiedz
 • U mnie poszło w 5 minut, wyplenienie formularza, potwierdzenie linka i wypełnienie wniosku. I dostałem już smsa z zaproszeniem do oddziału na podpisanie umowy :)

  Marcinek Odpowiedz
 • Promocja na czasie! W moim mieście nie ma mBanku….ale jest tam gdzie właśnie jadę na tydzień:) umowa wg sms juz tam czeka na żonę.

  marcin78 Odpowiedz
 • Proszę o pomoc
  1. Link polecający- wysłałem znajomemu link, który się tylko zarejestrował. Gdy wieczorem się tylko zaloguje i kliknie załóż konto to czy ja wtedy na pewno otrzymam 50 zł gdy on spełni warunki.
  2. Czy, aby spełnić warunki wystarczy, że zrobić w marcu 5 przelewów z konta na konto w innym banku i zrobi 1 płatność kartą, aby nie było opłaty i już wszystko?

  Andrzej Odpowiedz
 • ksero dowodu się też im daje?

  mac66 Odpowiedz
 • Gdzie jest ten link polecający konto innej osobie. Założyłem konto i chcę polecić małżonce.

  Chf Odpowiedz
 • Witam,

  Jak ktoś potrzebuję link polecający. Zapraszam: wyjadaczokazji4 małpa wp pl

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • Hello, jakby ktoś chciał to mogę podesłać linka polecającego piszcie na adres buray(małpa)o2.pl

  jaro Odpowiedz
  • Jako polecony nic nie zyskam, zatem dziękuję za troskę.

   g.romek
  • Bezpośrednio od organizatora nie. Lecz ode mnie, czy kolegi wyżej. Myślę, że tak. Chyba o to tu chodzi.

   Wyjadacz_Okazji
  • Wydaje mi się, że w żadnym wypadku polecony nie zyskuje.

   „Maksymalnie możemy zgarnąć 250 zł za polecenie konta 5 osobom. Warto jednak podkreślić, że dla nowego klienta jest to neutralne – nic więcej nie zyskuje za skorzystanie z polecenia.”

   g.romek
  • Gdzie indziej piszą, że link polecający przenosi do strony tej promocji, czyli tak jakby polecony zakładał konto w promocji i zyska 150 zł. Ktoś testował?

   Kate
 • czy ktos dostal maila z odrzuceniem wniosku z powodu negatywnej weryfikacji danych?

  TomekW Odpowiedz
  • Ja przed chwilą. Chyba drugie imię potrzebne, bo innych wad nie zauważyłem.

   Katana78
  • co w takiej sytuacji? Drugi raz wniosek z linku czy jak?

   TomekW
  • Tak właśnie zamierzam zrobić, co wyjdzie się zobaczy:)

   Katana78
  • Mi też anulowali wniosek z powodu negatywnej weryfikacji danych osobowych. Można ponownie złożyć wniosek z tego samego linku.

   Chf
  • U mnie pomogła zmiana przeglądarki z Opery na Firefox.

   Mateusz
  • Ktoś jeszcze mial ten problem? jak sobie poradziliscie?

   TomekW
  • Nie da się 2 raz tak samo, bo z linka się rejestruje. Też miałem nagatywnąweryfikację danych, wszystko wpisałem dobrze, na info mówia , że to system weryffikuje, więc może jakieś przeciążenia. Dane wpisałem dobrze.

   Elo320
 • W jaki sposób dowiemy się o wyczerpaniu puli wniosków?

  g.romek Odpowiedz
 • Zgłupiałam. Osoba, której polecę konto i założy z wysłanego przeze mnie linka będzie normalnie uczestniczyła w promocji i zgarnie 150zł, czy tylko ja dostanę 50zł a Nowy z polecenia całkowicie nic?

  ola Odpowiedz
 • Hmm, i teraz ten dylemat czy zamykać konto….? Czy od kwietnia lub maja będzie nowa edycja…? O ile się już z jakimś bankiem nie połączy…

  Dominika Odpowiedz
 • Limit chyba się wyczerpał… Nie można wejść w wniosek…

  diego Odpowiedz
 • Fałszywy alarm, ruszyło i złożyłem wniosek.

  diego Odpowiedz
 • Czy to jest normalna sytuacja, że po ponownym złożeniu wniosku ( pierwszy był odrzucony) jest od wczoraj od 19 tej cisza ??

  Clio Odpowiedz
  • Nie jest normalne. Ale na innym blogu czytalem, ze o 20 bylo niby juz 2600 wykorzystane. Niezle tempo. Moze sie system zatkal.

   keton
  • Dużo osób było w takie sytuacji jak ja, tj. brak możliwości spełnienia warunku nowego klienta. Ten warunek w tej promocji to praktycznie nic, zatem szturm na wnioski był/jest bardzo duży. 3000 wniosków to nic w porównaniu z zapotrzebowaniem.

   Ciekawski
  • Pytanie czy ponowne złożenie wniosku coś da? Bo nadal nie ma żadnej informacji czy w lewo czy w prawo. Czeka ktoś też na rozpatrzenie wniosku złożonego powtórnie?

   Clio
  • Ja złożyłem ponownie i też cisza od wczoraj. I zakładam, że już nic z tego nie będzie.

   Katana78
  • Kontaktowałem sie przed chwila z infolinia i mowi konsultant że wszytsko technicznie jest ok. Trzeba zaczekac na weryfikacje.

   Clio
  • @Clio Dobrze by było ale wiesz jak to z konsultantami bywa:) Za dużo to Oni nie wiedzą:)

   Katana78
  • Wiem wiem:) ale póki nie przyjdzie odpowiedz na wniosek to wszystko jest możliwe. Zobaczymy. Jak nie wyjdzie to mówi się trudno.

   Clio
 • Znajoma składała wniosek 30 min. temu i na razie wszystko jeszcze przechodzi, czyli pula nie została wyczerpana.

  diego Odpowiedz
  • A jak ja nie mam konta u nich ale jestem pełnomocnikiem do konta osoby z rodziny i mam dostęp do bankowości elekronicznej, to łapie się na tą promocje???

   kormoran
  • A skąd ta pewność – ja nie znalazłem informacji, że organizator o tym fakcie poinformuję.

   Ciekawski
  • zakładałem konto 0,5h temu. Żadnej informacji o tym czy liczba wniosków została wyczerpana.

   magcin
 • Po rejestracji brak linku do aktywacji konta:(

  borderror Odpowiedz
  • Dane do aktywacji konta dostajesz dopiero po podpisaniu umowy! Dostajesz zaszyfrowanego PDFa na emaila i kod na SMS.

   keton
  • Źle się wyraziłem, brak maila aktywacyjnego po rejestracji na stronie ebroker – dwie próby, maila brak po wysłaniu maila do nich również brak odpowiedzi…

   borderror
 • Poprzednie konto zamknięte dawno temu. W nowym koncie identyfikator jest taki sam jak w starym. Czy to normalne? Czy to ma wpływ na premię?

  PyramidHead Odpowiedz
  • Chyba każdy bank stosuje taką taktykę, że przypisuje identyfikator do klienta na stałe. Czy w mbanku czy w getinie zakładane konta kilkukrotnie i za każdym razem ten sam identyfikator. Nigdy to nie miało wpływu na otrzymanie premii.

   magcin
  • Dzwoniłem na infolinię, żeby zweryfikować, czy dobrze podałem dane we wniosku (tak, na wszelki wypadek). Pani poinformowała mnie, że otrzymam login taki, jak miałem wcześniej (miałem konto w mBanku od listopada 2017 do maja 2018 roku). Konsultantka potwierdziła również, że konto zostało założone w promocji z eBrokerem.

   Adam K.
 • Wniosek złożony jakieś 3ha temu, nie wiem czy jestem w puli 3K

  Dzwoniłem na infolinię i konsultantka odsyła do eBrokera by tam o to zapytać, że ona nie widzi czy jestem/nie jestem w promocji

  Czero Odpowiedz
 • Regulamin &2 pkt.4

  „Akcja zostanie przeprowadzona za pośrednictwem Serwisu w dniach od 3.02.2020 r. do 31.03.2020 lub do momentu, w którym w ramach Akcji zostanie złożonych 3000 Wniosków o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi jako pierwsze.”

  Z tego by wynikało że po wyczerpaniu 3K powinni zablokować mozliwość

  Mój wniosek przeszedł do końca

  Czero Odpowiedz
 • Spokojnie, jak limit się skończy, to zablokują dalszą możliwość rejestracji. A wszystko wskazuje na to, że faktycznie będzie to w ciągu kilku dni.

  Michał Odpowiedz
 • Czy umowę muszę sfinalizować we wskazanym oddziale, czy mogę w innym?

  Daw Odpowiedz
 • Umowa podpisana, login taki jak poprzednio, karta ma byc wyslana w poniedzialek.

  keton Odpowiedz
  • Skad wiesz jaki masz login, czy ten sam, podpisałeś juz umowe i dostępy ?

   Wojak
  • Podpisujesz umowe w mkiosku to po 10 minutach przychodzi email i sms z dostepem do konta. Ale poprzednio tez tak bylo :) Login od 2004r. ten sam.

   keton
  • No tak u mnie nie ma takich mkioskow tylko odddziały, trzeba czekac na kuriera poczty z tabletem.

   Wojak
 • Uwaga dla osób chcących otworzyć w oddziałach. Chcieli mi usunąć wniosek i otworzyć w swojej innej promocji, gdzie pewnie jest spory okres karencji. Poza tym nic nie wiedzą tam o tej promocji, więc zalecałbym kuriera.

  aelfraed Odpowiedz
 • A ja miałem niemiłą sytuację z mBank. Składałem dziś wniosek, podpisanie w placówce i na miejscu Pani mi mówi, że wniosek musiała anulować bo literówka czy coś no i złożyła swój w swojej promocji… Oczywiście odrzucony, bo okres karencji się Jej nie zgadzał, bo zamykałem w lipcu i mi mówi jeszcze, że innych promocji nie ma…. Złożyłem kolejny wniosek z kurierem.

  Maciej888 Odpowiedz
 • A ja mam jeszcze lepszą akcję, Zadowolony, że mogę skorzystać z promocji złożyłem wniosek a tutaj odrzucony, następny i cisza…kontaktuje się z infolinią po czym się okazuje, że mam aktywne konto. Pytam jak to aktywne ? Dyspozycja zamknięcia 15.05.19 wniosek o zamknięcie zrealizowany 14.06.19. Wszystkie potwierdzenia na skrzynce z tamtego okresu. Konto było wyzerowane. Podjąłem wtedy próbę zalogowania na konto i zakonczona niepowodzeniem. Tak wygląda mbank. Dobrze, że chociaz podjałem próbę uczestniczenia w promocji bo bym sie nie dowiedział o tej sytuacji.

  Clio Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy