Super łatwe 150 zł za eKonto w mBanku BEZ okresu karencji!

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta oferta mBanku we współpracy z pośrednikiem finansowym eBroker. W zamian za założenie eKonta zgarniemy 150 zł premii w gotówce. Co jednak istotne: okres karencji promocji praktycznie nie istnieje! :)

150 zł premii bez karencji w mBanku

Twoje Konto z Bonusem i Premią

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w mBanku od 3.02.2020. Oznacza to, że okres karencji to dosłownie 3 dni! Jeśli ktoś zamknął konto dosłownie parę dni temu – może korzystać z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Pamiętajmy tylko, żeby w obu miejsca (rejestracja w promocji oraz wniosek o konto) podać ten sam adres e-mail.

Na wszystko ma czas do 31.03.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków. Warto więc się śpieszyć, bo coś mi mówi, że promocja zakończy się przed czasem ;)

Aktualizacja (9.02, 17:00): Możliwość rejestracji w promocji została zakończona ze względu na osiągnięcie puli wniosków.

Co dalej? Najpóźniej 15.04.2020 powinniśmy zawrzeń umowę o konto, a następnie do 31.05.2020 wykonać pięć dowolnych transakcji bezgotówkowych (kartą, BLIKiem, płatności internetowe, przelewy). Warunki najprościej więc spełnić wykonując 5 drobnych płatności kartą.

Regulamin zastrzega jedynie, że powinniśmy to zrobić w jednym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo dla lutego warunki powinniśmy spełnić w marcu lub kwietniu.

I to tyle! Organizator powiadomi nas o zgarnięciu nagrody do 17.06 poprzez wysłanie wiadomości e-mail wraz z instrukcją do uzupełnienia danych do odbioru 150 zł premii. Będziemy mieć na to 7 dni roboczych. Jeśli nasze eKonto będzie ciągle aktywne, to przelew z nagrodą otrzymamy do 30.06.

Polecaj i zgarniaj 50 zł

Co ciekawe w ramach promocji obowiązuje również program poleceń. Każda osoba która sama skorzystała z promocji (jest więc nowym klientem zakładającym konto w powyższej promocji) może zgarnąć 50 zł za polecenie oferty swoim znajomym czy rodzinie. Wystarczy, że wygenerujemy swój link polecający na stronie promocji i wyślemy nowemu klientowi. Jeśli ten spełni warunki promocji – zgarniemy 50 zł za jego polecenie.

Maksymalnie możemy zgarnąć 250 zł za polecenie konta 5 osobom. Warto jednak podkreślić, że dla nowego klienta jest to neutralne – nic więcej nie zyskuje za skorzystanie z polecenia.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • …bardzo nam przykro, ale nie możemy Ci otworzyć konta.

  Może ktoś rozwiązał już ten problem i coś podpowie ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Miałem to samo, wycofałem się z wniosku i kliknąłem ponownie i poszło. U mnie był to chwilowy błąd…

   Clio
  • Nie Clio, to jest co innego.

   Bogdan
  • mBank prowadzi nielegalną czarną listę klientów którzy wcześniej wypowiadali umowę po uzyskaniu premii.

   x666
 • Ja pierdziele, jakiś kwartał temu odstąpiłem od umowy przy zakładaniu konta, a ten debilny bank otworzył mi konto i nie zamknął, a teraz nie mogę założyć nowego w promocji.

  Dario Odpowiedz
  • Witaj w klubie:( ja po 8 miesiącach się dowiedziałem, że konto które zamknęli jest aktywne. Złoże wizytę w placówce i powiem im co o nich myślę:)

   Clio
  • skoro miałeś konto aktywne to powinny ci przychodzić wyciągi na meila, więc nie udawaj zdziwionego

   stalker
  • Wiele rzeczy w tym kraju powinno a nie jest…zdziwiony to jestem ale twoim komentarzem bo wyciągów żadnych nie otrzymuje, dostępu do konta nie ma a jest aktywne…..a mBank odwala jakąś szopkę i trzeba to wyjaśnić. Radzę na przyszłość pytać wtedy nie będzie głupich komentarzy.

   Clio
 • Kolejne konto założone bez problemu z linku polecającego.

  PyramidHead Odpowiedz
 • A jakieś 2,7% albo coś? Poproszę…

  qq Odpowiedz
  • qq bardzo słusznie ze się dopominasz o 2.7% od mBanku. Mogę Ci pomóc mianowicie rozszyfrowałem ich strategię: będą chcieli to Ci dadzą 2.7%, nie będą chcieli to Ci nie dadzą 2.7%. Ale najpierw nałapią nowych na promocji ekonta osobistego a potem dostaniesz w promocji mkonta oszczędnościowego 2.7 %. Na to czekam bo jestem w sytuacji takiej że to konto na 2.7% jest mi bardzo potrzebne.

   Bogu
 • Czyżby koniec puli – chciałem jeszcze założyć konto, a tu komunikat – niedostępność wniosku. Do Bonusa się zarejestrowałem, ale dalej już tyle…

  diego Odpowiedz
 • Ja przed chwilą dołączyłam do promocji, złożyłam wniosek o konto i dostałam SMS żeby się zgłosić do placówki aby podpisać umowę. Brałam udział w poprzednich promocjach, a nie zakwalifikowali mnie do żadnej „czarnej listy”. Trza próbować :)

  Mi Odpowiedz
 • Informujemy, że Akcja Bonus „Twoje konto z Bonusem i Premią” zakończyła się 2020-02-09 13:49:24.

  Dziękujemy za wzięcie udziału oraz zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych organizowanych akcjach i promocjach.

  sunwoj1 Odpowiedz
  • Stronka promocji 3deals działa. Udało mi się odpalić link do strony mBanku. Skąd informacja o zakończeniu akcji promocyjnej?

   Aleksander
  • No i gitara pozostali najlepsi w grze, reszta niech czeka, może się doczeka.

   Zastanawia mnie tylko ten program polecen czemu po udostępnieniu linku odobie poleconej nie pojawił się komunikat na stronie rejestracji (Partnera eBroker), że osoba polecona korzysta z linku polecającego.

   Wojak
  • to info o zakonczeniu promocji po zalogowaniu do ebrokera

   sunwoj1
 • Wszedłem na stronę promocji ale nie widzę opcji rejestracji, wybrałem opcję zamów konto. W jaki sposób zarejestrować się na stronie ebroker partner?

  Aleksander Odpowiedz
  • Też nie widzę tej opcji. Założyłem konto bez tego. Jak wygenerować link referencyjny? Po kliknięciu w link z artykułu przenosi mnie na stronę promocji

   Szymon_1983
 • @Aleksander – to nie jest link promocyjny, więc nagrody nie będzie.

  @Wojak – oczywiście, że się wyświetla. Za każdym razem, jak odpalałem link polecający w karcie prywatnej, lub po wyczyszczeniu historii, oraz ciasteczek- wyświetlała się informacja. Wkleiłeś link polecający i przeszedłeś do rejestracji ? Powinno Ci się wyświetlić taki mini napis – „Wygląda na to, że korzystasz z linku promocyjnego”- Jest, to lekko skitrane, ale miło, że dodali taką informację.

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
  • Aby nie być gołosłownym tu link, jak to powinno wyglądać, jak trwała promocja: https://zapodaj.net/afd841238f50f.jpg.html

   Fajne, jest to, że jak w BNP, dzwoniąc na infolinie i dociskając trochę konsultanta, można sie dowiedzieć, czy konto zostało założone w promocji.

   Wyjadacz_Okazji
  • Nie wiem u mnie nic takiego nie bylo wyslalem na maila linka i ta osobie ktora otworzyla/przekierowalo na strone Organizatora była opcja do rejestracji i po rejestracji kolejny link na maila do załozenia konta juz jako zalogowany.

   Podałeś link do podgladu na ktorym nic nie widać ale mysle, ze chodzi o to zołte pole/prostokat na gorze nad imieniem, tam było napisane/skitrane.

   Wojak
 • No i du.a. :( Może jakąś pulę dorzucą? Pozostaje mieć nadzieję.

  jmg Odpowiedz
 • Informujemy, że Akcja Bonus „Twoje konto z Bonusem i Premią” zakończyła się 2020-02-09 13:49:24. Dziękujemy za wzięcie udziału oraz zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych organizowanych akcjach i promocjach.

  Bubu Odpowiedz
 • Michale, możesz wrzucić regulamin na swój serwer, bo załączony do okazji nie działa :)

  sakee5 Odpowiedz
 • 150 zl wyplacone 17 czerwca – mbank nadal liderem w rankingu beznadziejnych promek :D

  abc Odpowiedz
 • wnioski rozeszły się na pniu. Jak na mbank to świetna promocja. W dodatku niebawem banku już nie będzie, więc trzeba korzystać ile się da.

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Rozumiem że jeśli zarejestrowałem się pare dni temu, wypełniłem wniosek i dostałem sms ze zapraszają do placówki na podpisanie umowy to dzisiaj jak podpisze to się załapię na promocje?

  Mateusz Odpowiedz
  • tak, nie są po prostu przyjmowane nowe zgłoszenia do promocji, ale stare jak najbardziej można finalizować. Pamiętaj, żeby skończyć wniosek internetowy.

   Michał
  • W jakim sensie skończyć? Byłem już w banku mam otwarte konto

   Mateusz
 • Według mnie zgodnie z Regulaminem Poleceń otrzyma się 100 zł a nie 50 zł (100 zł gdy osoba polecona skończyła 18 lat a 50 zł gdy nie skończyła 18 lat)
  Program Polecam Bank edycja 2/2019 trwa od 2.09.2019 r. do 1.03.2020 r. : Czwarty i piąty myślink:

  100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto lub 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto, jeśli:
  – Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek eKonto lub/i mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji), a który w dniu składania wniosku o ww. rachunek skończył 18 lat, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego – każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).
  50 zł Premii otrzymasz jeśli:
  – Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek eKonto (w ofercie standardowej lub w promocji), w dniu składania wniosku nie ukończył 18 lat i wpisze w nim Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego – każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji).

  piotro Odpowiedz
  • Tutaj można też skorzystać z konta oszczędnościowego : „Mój cel”
   ” Jeśli jesteś naszym Klientem, oraz w dniu 31.12.2019 r. posiadałeś na swoich rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach mniej niż 1 000 zł możesz założyć cel z promocyjnym oprocentowaniem 2,60%”. https://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/cele/cele-promo/

   Do promocji możesz dołączyć w okresie od 31.01.2020 r. do 27.05.2020 r.

   piotro
 • https://www.mbank.pl/indywidualny/programy/polecambank/
  jest tam tabela:
  Polecany produkt – eKonto możliwości
  (za pierwszego poleconego Nowego Klienta, który nie skończył 18 lat w dniu składania wniosku)
  Zysk – 50 zł
  Warunek – Twój znajomy musi wykonać w ciągu 60 dni od daty otwarcia rachunku 5 płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatów).
  Jeśli jest to rachunek wspólny, każdy współposiadacz rachunku musi wykonać te 5 płatności osobno.
  Poniżej jest:
  Polecany produkt – eKonto
  Zysk – 100 zł
  Warunek – Twój znajomy musi wykonać w ciągu 60 dni od daty otwarcia rachunku 5 płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatów).
  Jeśli jest to rachunek wspólny, każdy współposiadacz rachunku musi wykonać te 5 płatności osobno.

  piotro Odpowiedz
  • Tutaj był osobny program poleceń w ramach tej jednej promocji. Ze standardowego programu poleceń, który cytujesz można otworzyć konto w normalnym (niepromocyjnym) trybie

   Kate
  • Program PolecamBank edycja 2/2019 trwa od 2.09.2019 r. do 1.03.2020 r.

   Polega na przyznaniu Premii za polecenie rachunku w mBanku SA. Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:
   – Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2019 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.
   – Zaproś Nowego Klienta do mBanku – wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.
   – Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego – zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową). 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto lub 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto, jeśli:
   – Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek eKonto lub/i mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji), a który w dniu składania wniosku o ww. rachunek skończył 18 lat, we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego – każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji). 50 zł Premii otrzymasz jeśli:
   – Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek eKonto (w ofercie standardowej lub w promocji), w dniu składania wniosku nie ukończył 18 lat i wpisze w nim Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia wykona 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku płatności w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu) honorujących płatności kartą (dla rachunku wspólnego – każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji). 200 zł Premii otrzymasz jeśli:
   – Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek mBiznes konto (w ofercie standardowej lub w promocji lub w procesie otwierania firmy z mBankiem), we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia zapłaci za zakupy kartą wydaną do rachunku firmowego łącznie minimum 200 zł. 300 zł Premii otrzymasz jeśli:
   – Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek mBiznes konto (w ofercie standardowej lub w promocji lub w procesie otwierania firmy z mBankiem), we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku, tzn. w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia zapłaci za zakupy kartą wydaną do rachunku firmowego łącznie minimum 200 zł oraz w okresie 60 dni od dnia otwarcia rachunku aktywuje usługę mKsięgowość.

   Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 2/2019, który zamieściliśmy na stronie: http://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank.

   piotro
 • Własnie był u mnie kurier z umową ale…. dostałem na maila pakiet aktywacyjny z dostępami do bankowości internetowej.

  Nie moge ich jednak otworzyc w pdf-e na telefonie. Czy ktoś z Was zna jakiś program do otwarcia tego pakietu na smartfonie ? Czy komouś sie udało otworzyc ?

  Czego to jest tak zabezpieczone, wczesniej nie było zadnych problemow z loginem i hasłem do bankowości.

  Wojak Odpowiedz
  • Firefox powinien przy otwieraniu pliku wyświetlić pole do wpisania hasła.

   pytanie
  • Nie chodzi o wpisywanie hasła. Chodzi o otwarcie zaszyfrowanego pliku pdf z dostepami EKD na smartfonie z maila.

   Wojak
  • Przegladarka Firefox tez nie otwiera pliku pdf z dostępami do bankowości. Potrzebny jest jakiś program do otwierania pdf-u na telefonach.

   Wojak
  • A to normalny Adobe Acrobat Reader nie zadzialal? Nigdy nie mialem z nim problemow i z szyfrowanymi dokumentami. Obstawiam raczej, ze plik sie zle zgral na telefon i jest np. obciety co powoduje, ze nie da sie go zdekodowac.

   keton
  • No ja mam problem. Jak by zadziłał to bym… Mam wysłanych kilka takich pakietów na maila i w żadnej przeglądarce ze ściągniętymi Adobe Reader nie chce otworzyc.

   Pewnie tak jest, ze się źle zagrał ale ja nie próbowałem na jednym urządzeniu (smartfonie) tylko kilku.

   Zamiast ułatwiać dostęp online klientom to mBank zaczyna wymyślać pliki szyfrowane i utrudniac dostęp.

   Wojak
  • Która wersja Androida?

   Benito
  • A na pececie pod Winda takie PDFy testowales czy sie otwieraja? Bo ja tez ostatnio dostalem tego emaila z mBanku i bez problemu zadzialalo.

   keton
  • Wpis z 10:51 powinien być tutaj pod @ketonem

   Wojak
 • Ile jest czasu na finalizację w placówce?

  jaceny Odpowiedz
 • Właśnie wróciłam z banku, gdzie finalizowałam wniosek. Warunki należy spełnić przez kolejne 2 miesiące (nie w jednym z 2 miesięcy) następujących po otwarciu konta, dodatkowo w ciągu 7 dni od momentu otwarcia zapewnić wpływ 1000 zł.

  Irena Odpowiedz
  • Mówisz o zupełnie innej ofercie albo dałaś sobie wcisnąć kit.

   Bubuś
  • Bzdura, to nie jest ta promocja.

   Adam K.
  • Nie martw się Irena wreszcie i dla Ciebie zaświeci jutro słońce.

   Wojak
  • Pani Ireno, w moim przypadku doradca przepisał sobie nr złożonego wniosku z systemu i wydrukował umowę z tym numerem, którą oczywiście podpisałem. Dodatkowo podpisałem wniosek o odstąpienie od umowy. Pełen profesjonalizm. Pani prawdopodobnie wcisnęli inną promocję, za którą prowizję zgarnął bankier.

   Ego
  • To chyba ta promocja: „eKonto z premią – VIII edycja” od 31.01. Też zarabia się 150 zł, ale na innych warunkach

   Kate
  • Tak testowałem na Windows i bez problemu otwiera…. Za prosto by było.

   Juz ogarnąłem, bo tak jak pisałeś wyzej albo ucinało pliki (był jeden pdf bez czegos) i wystarczyło obrócić smartfona i pokazywał cały przez co i wybór czym jakim pdf-em mam otworzyć/pobierał.

   Wojak
  • Dziękuję Panie Wojak za ironiczną odpowiedź :)

   Irena
 • Pani Ireno proszę koniecznie sprawdzić i upewnić się, że podpisała Pani wniosek wypełniony internetowo, ponieważ warunki które przedstawił Pani doradca dotyczą najpewniej innej promocji.

  Warszawski Bankier Odpowiedz
  • To chyba ta promocja: „eKonto z premią – VIII edycja” od 31.01. Też zarabia się 150 zł, ale na innych warunkach

   Kate
  • Bardzo dziękuję Panu za wskazówkę… Sprawdziłam nr wniosku złożonego przez internet i nr na umowie podpisanej wczoraj. Są takie same, więc wygląda na to, że Pani w oddziale mówiła o zupełnie innej promocji, a nie o tej, która jest tutaj opisana :)

   Irena
  • Gdzie można sprawdzić nr wniosku internetowego i tego z oddzialu?

   Pytajnik
  • Na umowie i w mailu i sms.

   Irena
  • Dostałem tylko maila i smsa, że mam sfinalizować podpisanie umowy w oddziale bez żadnych nr. Teraz zaczynam się martwić co dziś podpisalem…

   Pytajnik
  • Dobra, znalazłem oświecenie, nr umowy był w tyt. maila, wszystko ok.

   pytajnik
 • Do wszystkich, którzy składali w weekend wnioski odezwał się już kurier?
  Zastanawiam się czy wniosek zagiął czy może coś źle zrobiłem.
  Pozdrawiam
  TomL

  TomL Odpowiedz
  • juz i tak po ptokach. nie zastanawiaj się. promocja zakończona

   agnes
  • Złożone 4 wnioski. Trzy składane w piątek a jeden w sobotę. Do nikogo kurier się jeszcze nie odezwał.

   Lidia
  • A u nas dla odmiany wszystko ok, konto już aktywne. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń na ten moment.

   pytanie
  • wniosek złożony w piątek o 20 , potwierdzenie rejestracji natychmiast, potwierdzenie z mBanku po 20 minutach. Dzisiaj telefon od kuriera i umówiona wizyta na jutro. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale klientem mBanku byłem przez 15 lat. Konto zamknięte w 2017 roku.

   jacck
  • @Agnes Dlaczego mam się nie zastanawiać, skoro wniosek złożyłem przed weekendem, gdy pula nie była wyczerpana?
   Pozdrawiam
   TomL

   TomL
  • no bo juz i tak nowego wniosku nie złożysz. co ma być to będzie

   agnes
  • @agnes
   Skoro promocja zakończona to nikt nie chce składać wniosku o konto, bo i po co. Tutaj padło pytanie czy kurier odezwał się do osób, które złożyły wniosek. Chyba jest różnica, nie?

   Ego
  • Wniosek w piątek, telefon od kuriera w poniedziałek, umowa podpisana, konto otworzone.

   specu
 • Wczytywałem się w regulamin i ja był przelewów na swoje inne konto nie robił bowiem:

  do 31.05.2020 r. wykonać za pośrednictwem eKonta otwartego w ramach Akcji, (…) pięć Transakcji bezgotówkowych (kartą, blikiem, kartą i blikiem, płatności internetowe, przelew na inne konto)

  a słowniczek pojęć mówi:
  Transakcje bezgotówkowe – bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowousługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie), płatności przez Internet, w tym transakcje Blik; (…).

  Dla pewności lepiej zapłacić 5 transakcji jakiś niewielkich w sklepie niż potem męczyć się przez odwołania.

  derek Odpowiedz
  • Jestem tego samego zdania – przelewy mogą nie wystarczyć.

   diego
  • „do 31.05.2020 r. wykonać za pośrednictwem eKonta otwartego w ramach Akcji, w jednym z dwóch pierwszych miesięcy (marzec – kwiecień, kwiecień – maj) po otwarciu eKonta, pięć Transakcji bezgotówkowych”
   Czyli:
   1. Najwcześniej transakcje mogę wykonać w marcu?
   2. Mają być wykonane tylko w jednym ze wskazanych m-cy?
   3. Ma ich być 5, a nie min. 5?
   4. W kolejnych m-cach 1 transakcja do bezpłatnosci konta?
   Potwierdźcie lub skorygujcie proszę

   hanka
  • 1. Możesz wcześniej, ale te wykonane w marcu i kwietniu będą brane pod uwagę do rozliczenia promocji
   2. No nie – napisałem, że w tym i tym po 5
   3. Oczywiście można więcej. Po prostu 5 to minimum.
   4. Jedna transakcja do bezpłatności karty

   Michał
  • Ad 2. Z regulaminu wynika, że wystarczy zrobić 5 transakcji w jednym z tych miesięcy, w drugim wystarczy 1 płatność kartą by uniknąć opłaty.

   p27
  • @Michał. W regulaminie jest mowa o jednym z dwóch miesięcy. Ja to interpretuje, że w dowolnie, w którym z nich wykonamy 5 transakcji będzie OK.
   Czy Wy tak samo?

   derek
  • Macie racje, przepraszam za wprowadzanie w błąd. Tak to jest jak się odpowiada prawie o 1 w nocy… :)

   Michał
  • Albo 5 przelewów z konta w marcu.

   Andrzej
  • Gorzej jeśli za przelewy uznają tylko płatności przez mTransfer. Regulamin nie jest w tej kwestii zbyt jasny, bo czy do płatności internetowych wlicza się przelew na swoje konto w innym banku? Na pewno przelew wewnętrzny jest wykluczony.

   p27
  • Michale, Czy każdy przelew zewnętrzny spełnia warunki promocji?

   Andrzej
 • witam.

  Otworzyłem konto w tej promocji i chciałbym skorzystać z programu poleceń.
  Jest to mozliwe? Dotyczy innych promocji?
  np tej : https://livesmarter.pl/150-zl-ekonto-z-premia-mbank-styczen-2020/

  Jam Odpowiedz
 • Witam
  Mam pytanie ? A nie mogę tego znaleźć w regulaminie.
  Założyłem konto w ebrokerze 09.02.2020 godz 13.44 (Potwierdzenie mailowe)
  Wniosek o konto w mbanku 13:56 ( Potwierdzenie mailowe) . Wszystko poszło gładko itp. Po kolejnym zalogowaniu się do ebrokera, wyświetlił się komunikat o zakończeniu promocji.
  Czy jestem załapany na promocję ?

  babelus94 Odpowiedz
  • Promocja została zamknięta dla kolejnych rejestracji. Natomiast jesli ktoś zdążył złożyć wniosek to spokojnie może finalizować umowę nawet i jutro.

   Michał
  • Dziękuję za informację :)

   babelus94
 • Chciałam aktywować moje konto, ale jest problem. Po zalogowaniu się (dane oczywiście z zaszyfrowanego pdfa) próbuje ustalić nowe hasło, ale wyskakuje info

  Błąd
  Nie możesz potwierdzać operacji. Nie masz aktywnej Mobilnej autoryzacji w aplikacji mBanku.

  Miałam przedtem konto w mBanku i rzeczywiście, miałam włączoną tą nieszczęsną autoryzację. Jednak teraz chciałabym hasło zatwierdzić smsem. Wiecie jak to obejść? Czy pozostaje (niestety) kontakt z infolinią?

  Zuzanna Odpowiedz
  • Zainstaluj i aktywuj aplikację. Też tak miałem. Poszło.

   Andrzej
  • @ Zuzanna : Ja przy dwóch kontach miałem podobny problem. Dzwoniłem na infolinię i tam ustalałem hasło do mLinii i bankowości internetowej.

   Lord Klops
  • Dzięki! Udało się aktywować apkę mobilną i poszło :)

   Zuzanna
 • ponawiam

  Otworzyłem konto w tej promocji i chciałbym skorzystać z programu poleceń.
  Jest to mozliwe? Dotyczy innych promocji?
  np tej : https://livesmarter.pl/150-zl-ekonto-z-premia-mbank-styczen-2020/

  Jam Odpowiedz
 • 7.02 zarejestrowałem się w Ebroker Partner i złożyłem wniosek, dziś podpisana umowa i po zalogowaniu do Ebroker wyświetla się że promocja skończona 9.02.
  Czyli po spełnieniu warunków dostanę premie czy od razu zamykać konto?

  MICHAŁ Odpowiedz
 • Teraz można dodatkowo dostać bon na 100 zł do Dekatlonu za wyrobienie kk Standard Mastercard (wyciąć spacje). Karta nie jest darmowa.
  https:// http://www.mbank.pl/ indywidualny /karty/ karty-kredytowe / kk-z-bonem-decathlon/

  Kate Odpowiedz
 • Witam
  Zakładając konto w Mbanku popełniłem błąd nie wpisałem jednej litery w emailu Dzwoniłem do banku to maja wysłać kody do pierwszego zalogowania. Czy dostanę, premie?

  Daro Odpowiedz
  • Daro, regulamin promocji mówi jasno: „w trakcie rejestracji Profilu Uczestnika podać taki sam adres e-mail jak przy składaniu Wniosku o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową” (§4. Prawo do Bonusu, pkt. 1.g.). Nie dopełniłeś zapisu regulaminu. Oczywiście możesz o to zapytać organizatora promocji. Będziesz miał informację z pierwszej ręki

   niusan
 • Wniosek w piątek, kurier z umową w poniedziałek, karta w czwartek. Taki bank się szanuje.

  specu Odpowiedz
 • Mam pytanie – czy z tą promocją mogę założyć promocyjne ‚Moje cele’ na 2.6%? Po kliknięciu linka na stornie mBanku i zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego pisze że nie spełniam warunków promocji (konto zamykałem w 2018 roku, także 31.12.2019 posiadałem mniej niż 1000 zł :P)

  pytalski Odpowiedz
  • Do mnie dzwoniła konsultantka z propozycją „Mojego celu” i za Jej pośrednictwem założyłam.

   Irena
 • Czyli jak rozumiem karty nie musimy aktywować ?

  dzialus Odpowiedz
  • Jak nie wykonasz jednej transkacji kartą w miesiącu, to będziesz musiał za nią zapłacić, bodajże 7 zł miesięcznie ? Czy coś koło tego…

   Polek
 • Czy w miesiącu podpisania umowy trzeba również zrobić transakcję dla bezpłatności karty? Ktoś się orientuje?

  Madeira Odpowiedz
 • Czy 5 przelewów na Moje konto w innym banki naprawdę wystarczy? Dziwne

  aviator Odpowiedz
 • „w jednym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy” – w przypadku podpisania umowy w kwietniu (termin do 15 kwietnia) na spełnienie warunków mamy chyba tylko maj (w czerwcu przyznawana jest nagroda).

  PyramidHead Odpowiedz
  • Na to wychodzi, bo z regulaminu transakcje trzeba wykonać „do 31.05.2020 r.”

   p27
 • Widzę, że w tym banku są też mokazje i jest aktualnie 3% zwrotu za tankowanie na BP. Czy aby z nich korzystać trzeba się gdzieś rejestrować, uaktywniać jakieś kupony, czy wystarczy zapłacić kartą, nic wcześniej nie robiąc?

  jaceny Odpowiedz
  • Różnie z nimi bywa – opisane jest to w szczegółach. Ten do BP nie wymaga akurat zapisu – aktywacji.

   cykor
  • ja mam kwotowo, czyli 10 zł za tankowanie 3 x 100 zł, wcześniej miałem 10 zł za 2 x 120 zł

   abc
  • Hmm, a myslalem ze mokazje to jednolita oferta dla wszystkich…

   5 zl za 3x zakupy na bp. Łączna kwota zakupów nie moze przekroczyc 30 zl

   Anom
 • Rozumiem, że w tej promocji założyłem ekonto standard. Z regulamiu wynika chyba, że dla bezpłatności karty potrzebne jest 5 transakcji kartą w miesiącu, a nie 1 (w innym przypadku 4 zł za kartę) . Czy się mylę?

  RobertRobert Odpowiedz
  • Nie, eKonto osobiste. Tam jest wymagana 1 transakcja kartą do zwolnienia z opłaty za kartę :)

   Michał
 • Ktoś już może dostał 50 zł. za polecenie?

  Tadeusz Odpowiedz
  • Tak, 22 kwietnia.

   p27
  • Jak to jest możliwe skoro:
   §5. pkt. 4 mówi: Premia jest wypłacana łącznie z Bonusem.
   a znów
   §4. pkt. 5 mówi: O przyznaniu Bonusu Organizator powiadomi Uczestnika do 17.06.2020 r. poprzez wysłanie wiadomości e-mail z linkiem…

   derek
  • Polecałem jeszcze 2 mKonta Intensive, ale wtedy wielkość zwrotu się nie zgadza, bo dostałem 200 i 50, zamiast 200 i 200.

   p27
  • Wyjaśniło się, że bank wypłacił mi zła sumę za polecenie z innego programu. 50 z tego polecenia powinno przyjść w czerwcu.

   p27
  • I bardzo dobrze bo mniej banków mniej premii ,niech te banki się już nie kurczą :D lepiej więcej niż mniej :D

   bolek
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy