150 zł za założenie eKonta od mBanku (i 2,6% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”)

Zakończona

Ruszyła VIII edycja promocji mBanku, w której nowi klienci mogą zyskać łatwe 150 zł premii na start oraz możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Do zgarnięcia jest oprocentowanie 2,6% dla kwoty do 20 000 zł.

150 zł premii za eKonto osobiste od mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 27.05.2020 złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”.

100 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Same warunki promocji są bardzo proste. Aby zgarnąć 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 5 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w lutym mamy czas do końca marca). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca kwietnia).

50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w kolejnym miesiącu kalendarzowym. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 5 transakcji kartą/BLIKiem w kwietniu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Oczywiście warunki promocji możemy spełnić o miesiąc wcześniej (otwierając konto w lutym – w lutym i marcu), a wtedy premię otrzymamy również odpowiednio szybciej.

2,6% na koncie Twoje Cele

Na koniec dodam, że osoby biorące udział w powyższej promocji mogą również zyskać 2,6% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Czas trwania promocji – do 31.08.2020.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Eh, mogliby już przesunać ten okres karencji;)

  Emej Odpowiedz
 • 3 lata karencji?
  Nie potrzebne im pieniądze?
  Pewnie bankrutują !

  isekala Odpowiedz
  • Chyba właśnie potrzebne. Klient, który wziął już raz premie za założenie konta i zaraz potem odszedł odejdzie znów. Kolejna premia dla niego to wyrzucanie kasy dla banku:-).

   Skylla
  • Skoro oglosili amnestie dla tych ktorzy kiedys zamkneli konta to znaczy ze sami chca takich Klientow odzyskac. Gdyby oferowali staly cashback i lepsza oferte depozytow to nie musieliby placic „skazancom” bo nikt nie zamyka dobrego konta.

   aaaa
 • Widać, że mają w pompie dawnych klientów. Nawet Paribas ustalił karencję 9-miesięczną, a Ci już dobijają 3 lat. Szczerze? Niech ich wykupią, płakać nie będę. Bardziej szkoda mi było Raiffeisen’a, sentyment miałem również do eurobanku, ale cóż, takie są brutalne zasady gry (rynkowej). :)

  Adam K. Odpowiedz
  • Mi brakuje Lukasbanku

   abc
  • Lukas akurat nie został przez nikogo wchłonięty, o ile się orientuję, to kupiło go Credit Agricole, które wcześniej w Polsce banku nie działa, przez 10 lat utrzymywano nazwę Lukas Bank, choć bank należał już do grupy Crédit Agricole.

   To trochę jak powiedzieć „mi brakuje BRE”, choć niedługo już pewnie będzie tak można…

   Don Quijote de la Mancha
  • Jest dokładnie tak, jak napisałeś Don… poza tym absolutnie nie brakuje mi lukas banku, ponieważ przekształcił się on CA, który dał wielu z nas zarobić już 4-cyfrowe kwoty…nie wiem kto takie bzdury wypisuje pod moim nickiem… a mBanku będzie mi bardzo brakowało…

   abc
  • >>>nie wiem kto takie bzdury wypisuje pod moim nickiem
   Krasnoludki ?

   Bogdan
  • A wystarczy się zarejestrować, zamiast pisać jako gość…

   Don Quijote de la Mancha
  • Jakoś tak mam, że gdzie nie muszę, to się nie rejestruję… nawet jakiś czas temu „czepiałem się” Twojej ankiety dot. obsługi w bankach, że trzeba podać maila, żeby zagłosować ;)

   abc
  • Podobno Żubr się zaczaił na mBank, tylko jak to pogodzić? cofną mBank w rozwoju do ery płatnych smsów i niewidocznych kart? Synergii nie widzę, odpływ klientów będzie znaczący… moim zdaniem to się po prostu nie może udać…

   abc
  • raczej do ery kamienia łupanego z tym ich systemem netowym sprzed stuleci

   majaa
  • Zmienią nazwę na „mŻubr” i zrobią miks wszystkiego, co najgorsze z obu tych instytucji, czyli wprowadzą:
   – płatne wpłaty i wypłaty w oddziale
   – bezpłatne bankomaty, pod warunkiem wypłaty od 100 złotych
   – płatne sms-kody
   – wydruki z drukarek igłowych i obsługa informatyczna na komputerach Odra 1204
   :D

   PS: Bankowy dinozaur, czyli Bank Ochrony Środowiska, wprowadził niezły hardcore w oferowanych usługach. Ich podstawowe konto jest teraz bezpłatne, jeśli
   1) Będzie wpływ 1000 zł na koncie
   2) Zrobi się transakcje na 500 złotych kartą
   3) A z bankomatów wypłaci się kasę od 100 zł wzwyż
   Widać, że czerpali inspiracje, tworząc miks Konta Jakże Osobistego w Alior z kontem premium w TMUB. Mam nadzieję, że upadną szybciej niż przewidujemy.

   Adam K.
 • Witam,
  Co się dziene w przypdku gdy dochodzi do fuzji banków, a dany klient indywidualny ma konta i srodki w obydwu bankach?

  LL7 Odpowiedz
 • Co to za oświadczenia X? otworzyłem konto ale nie pamiętam czy zaznaczyłem.

  krzychu90 Odpowiedz
 • Podpowiedzcie mi proszę czy w tego typu promocjach, gdzie trzeba spełnić warunek dokonania kilku płatności kartą, wchodzą w grę takie płatności:
  – zapłata na poczcie np. za znaczki,
  – zapłata za youtube premium, elevensports, legimi – na stronach podaje się dane karty i kasa jest ściągana co miesiąc,
  – zapłata za bilety na jakieś wydarzenie na stronie biletyna,
  – zapłata kartą za bilety do kina.
  Jestem świeża w temacie, biorę udział w kilku promocjach i mam wątpliwości co do powyższych płatności.
  Z góry dziękuję za pomoc.

  MagdaKoch Odpowiedz
  • Tak :) Każda normalna płatność kartą w sklepach, na poczcie, za paliwo, w internecie, itd jest OK.

   Michał
 • choroba, chyba zaspałem :(
  Datę na umowie mam 08.02.2020, kurier był 11.02 i wtedy dostałem maila o tym, iż konto jest aktywne. Rozumiem, że 7 dni na wpłatę 1000 zł minęło 15.02 ?

  Maciej Odpowiedz
 • Czy wizyta w banku to jedyna opcja założenia konta?

  aircraftman3 Odpowiedz
 • Dołączam do pytania@aircraftman3
  Czy konto można założyć poprzez przelew weryfikacyjny?

  Karolina Odpowiedz
 • zakładając te e-konto i konto oszczędnościowe to można z pozycji tego konta założyć m-lokatę na wejście 3,5%

  Łukasz Odpowiedz
 • Nie podałeś linku polecającego – nie potrzebujesz bonusu? ;)

  Maciej Odpowiedz
  • Problem w tym, że ostatnio w promocjach mBanku nie ma miejsca na kod. Jeśli jednak jakimś cudem by był, to mozna podać: livesmarter. Z góry dzięki :)

   Michał
 • Ktos korzysta z tych moich celi? O ile idea regularnego oszczędzania jest mi znana to pytanie – czy da sie tam wplacic pieniądze poza regularnym oszczędzaniem jak na zwykly rachunek oszczędnościowy?

  Anom Odpowiedz
  • Mogłeś zerknąć na inny wątek, gdzie już jest o tym obszerna dyskusja, ale tak – to jest właściwie zwykłe KO.

   pws
  • Mógłbyś podać link do tego wątku bo nie mogę znaleźć. Dziękuję

   rychu75
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy