150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego z możliwością wygrania… iPhone XS MAX! (+3% na koncie oszczędnościowym i 1% moneyback)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Alior Banku we współpracy z wydawcą Super Expressu. W zamian za założenie Konta Jakże Osobistego możemy zgarnąć gwarantowane 150 zł, a oprócz tego powalczyć o dodatkowe nagrody – zaczynając od bonów do Biedronki o wartości 150 zł, a kończąc na… iPhone XS Max o wartości prawie 7 tys. zł!

150 zł za Konto Jakże Osobiste od Super Expressu

Superkasa z Kontem Jakże Osobistym

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 31.07.2018.

Organizator poszedł nawet o krok dalej i wypisał jakie produkty nie wykluczają z promocji:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste z wygenerowanego dla nas linku. Pamiętajmy, że wnioski z innych miejsc w internecie (albo składane na nowo, stacjonarnie) nie biorą udziału w promocji.

W trakcie wnioskowania powinniśmy zmówić kartę debetową oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Chodzi o to, aby Alior Bank mógł poinformować SE o spełnieniu przez nas warunków. Nie ma natomiast konieczności wyrażania zgód marketingowych.

A jakie to warunki? Po pierwsze, w ciągu 30 dni od przesłania wniosku o konto powinniśmy podpisać umowę – oczywiście w większości przypadków nastąpi to znacznie wcześniej. Po drugie, w ciągu 60 dni od otwarcia konta powinniśmy:

 • aktywować aplikację mobilną Alior Banku,
 • wybrać minimum jedną korzyść do konta,
 • zapewnić wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł,
 • wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe.

Regulamin zastrzega, że jako płatności bezgotówkowe liczymy te dokonane kartą oraz BLIKiem, przy czym wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! O przyznaniu nagrody, czyli 150 zł w gotówce, zostaniemy powiadomieni mailowo do 12.12.2019. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi do nas w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Wygraj iPhone XS MAX lub bon do Biedronki!

Ale to nie koniec! Biorąc udział w promocji (i spełniając jej warunki) możemy dodatkowo przystąpić do konkursu, w którym do wygrania jest iPhone XS MAX 64 GB (o wartości 6765 zł), eKody do sieci sklepów Biedronka (o łącznej wartości 3×150 zł), eKody o wartości 2×150 zł oraz aż 95 nagród dodatkowych w formie eKodów o wartości 150 zł każdy.

Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiemy na pytanie konkursowe: Jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste? Jury konkursowe będzie oceniać prace pod względem oryginalności i jakości. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 12.12 na stronie promocji. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni mailowo. Powodzenia!

Pamiętajmy jedynie o tym punkcie regulaminu:

Laureat zobowiązany jest skontaktować się z Organizatorem w terminie 14 dni roboczych […] pod rygorem utraty prawa do nagrody, celem ustalenia wszystkich danych i terminów koniecznych do skutecznej realizacji prawa do nagrody.

Chodzi m.in. o ustalenie danych do odprowadzenia podatku od wygranej do urzędu skarbowego (co robi za nas organizator, więc my niczym się nie musimy przejmować).

Jakże Osobiste Korzyści

Jednym z warunków zdobycia premii na start jest „wybór co najmniej jednej korzyści”. O co w tym chodzi?

W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP). Idealna na wakacje! :)

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Warto też dodać, że po spełnieniu warunków promocji karta nie jest nam de facto potrzebna i możemy z niej zrezygnować :)

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak można sfinalizować podpisanie umowy? ktoś coś widzi?

  Beni Odpowiedz
 • Jak rozumiem karty nie trzeba wyrabiać, bo warunek do promocji można wykonać np. Blikiem?

  MarcinG Odpowiedz
  • Zgodnie z tym co napisałem w artykule – kartę trzeba wyrobić (jest taki wymóg w regulaminie). Później natomiast nie musimy z niej korzystać.

   Michał
 • Krótko mówiąc można zamówić kartę do konta, wykonać 3 płatności i wtedy zamknąć?

  wlodek Odpowiedz
  • Nie znalazłem w regulaminie wymogu posiadania karty przy wypłacie premii, więc po podpisaniu umowy radziłbym ją po prostu aktywować, wykonać operacje i… zrobić z nią co się zechce :)

   Michał
 • „Akcja jest skierowana wyłącznie do nowych klientów, czyli osób, które w okresie ostatniego roku (tj. po dniu 31 lipca 2018 r.) nie posiadały ROR w Alior Banku (Rachunek płatniczy), ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji”
  O karcie kredytowej nie wspomnieli. Wyklucza czy nie? Imo nie.

  Zet Odpowiedz
 • Otrzymał może ktoś taką wiadomość, jeśli tak co zrobiliście by wziąć udział w promocji?
  Dzień dobry,
  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku.

  Grzegorz84M Odpowiedz
 • Jeszcze dodam, że można ugrać 50 zł, rejestrując się do Priceless Specials – 3400 pkt na start:

  Voucher 50 zł na zakupy w prezencie

  „Teraz zapisując się do programu Priceless Specials otrzymasz aż 3400 punktów powitalnych, które możesz wymienić na voucher 50 zł na zakupy u partnerów programu. Do wyboru masz m.in. stacje CircleK, empik.com i Decathlon.

  Wystarczy, że:
  1. zapiszesz swoją kartę do programu
  2. w ciągu 30 dni kalendarzowych wykonasz nią 5 transakcji bezgotówkowych.”

  Kate Odpowiedz
  • a co ze zmianami w regulaminie od 1.08 w tym programie? bo mam wrażenie, ze nic się nie zmieniło…

   abc
  • Teraz chyba dostaje się 1 pkt za dowolną transakcję za 50 zł, nie tylko u partnera

   Kate
  • 1. Karta zapisana: status w bankowości Aliora – Program Priceless Specials –
   Aktywny, mail potwierdzający przystąpienie do programu,
   Na pl.priceless.com nie mogę się zalogować. Należy czekać na jakieś info od organizatora o aktywacji konta?

   Czytelnik
  • Tak, o ile zaznaczyłeś zgodę marketingową na otrzymywanie e-maili

   Kate
  • @ Kate dzięki:)
   Po 4 dniach od aktywacji PS przyznali punkty powitalne, od razu po zaksięgowaniu w Alior.

   Czytelnik
  • Te 5 transakcji zrobiłeś po tym jak dostałeś email powitalny czy wcześniej i zaliczyli je ?

   marsid
  • 3x po aktywacji w Alior (od razu po wniosku maill powitalny w PS), + 5x po aktywacji konta w PS, (symboliczne) punkty przyznane za 8 płatności.

   Czytelnik
  • Ja emaila nie mam bo nie zaznaczyłem zgody ale przyznali Ci punkty za 8 płatności to chyba zaliczyli. Dzięki za info ;)

   marsid
  • Uwaga – dostaje się 2 maile – jeden z banku po złożeniu wniosku o dodanie do PS, a potem (o ile zaznaczyło się zgody marketingowe) po rzeczywistym dopisaniu do PS (mail powitalny). Dopiero wtedy należy robić (moim zdaniem) płatności.

   Kate
  • Zalogowałem się dziś i widzę tam już transakcję i punkty za nią z 12.09 czyli chyba można robić od razu po aktywacji PS bez czekania na email powitalny.

   marsid
 • Można podpisać umowę przez przelew weryfikacyjny? ktoś sprawdzał ?

  rafalww12 Odpowiedz
 • Czy promocja nadal aktualna ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Podobnie jak wiele innych osób miałem wczoraj problem z założeniem konta zdalnie (kiedyś już miałem konto w Aliorze). Kliknąłem na przycisk z prośbą o kontakt. Dziś zadzwonił pracownik, potwierdził, że konto otwierane w promocji i w ciągu 10 minut podczas rozmowy konto zostało otwarte. Umowa i załączniki przyszły na maila.

  Lord Klops Odpowiedz
  • Potwierdzam. Miałem tak samo. Problemem było posiadanie karty kredytowej. Dziś zadzwonili i dokończyliśmy zakładanie konta telefonicznie. Konta już działają, konsultant zapewniał że otwieram konto w promocji.

   Zet
  • Miałem to samo.
   Myślę, że to dla osób mających aktywną umowę ramową – nie muszą ganiać kuriera, ani ludzi do oddziału.

   bolopokerzysta
  • @bolopokerzysta: Myślę podobnie. Mam aktywną umowę ramową w związku z posiadaniem KK.

   Lord Klops
 • „Dziękujemy. Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.”
  Załapię się na promocję czy nie?

  broker Odpowiedz
 • Pytanie z innej beczki, czy przez to że posiadam już kredyt w Aliorze oznacza, że po założeniu konta nie skorzystam z promocyjnej lokaty na 100 dni?

  Arek88 Odpowiedz
 • Czy ma może ktoś podobny problem do mojego? Mianowicie nie mogę zalogować się na superkasa.se.pl. Kilkukrotnie resetowałem hasło, wpisywałem nowe i dalej infor, że dane do logowania są nieprawidłowe….

  Lord Klops Odpowiedz
 • Chciałem się dowiedzieć czy biore udzial w promocji Super Ekspresu i Alior Banku.
  Zarejestrowalem się w promocji. Otrzymałem link weryfikacyjny. Potwierdziłem i zalogowalem sie na założone konto na stronie organizatora. Użyłem odnośnika do zalożenia konta w Alior Banku. Ale tam po pary krokach wypełnienia danych okazało się ze nie moge otworzyć konta, zebym sie kontaktował z bankiem.
  Po paru dniach udalem się do banku. Okazało się że mialem umowe ramową ( byłem pełnomocnikiem do konta ). Wypowiedziałem tą umowe ramową. Odczekałem 2 dni i dziś zalogowałem sie na konto na stronie organizatora promocji. Tam przez link przeszłem do załozenia konta. I teraz się udało.
  Czy w związku z tym, że po paru dniach od zarejestrowania sie, ponownie zalogowałem sie na konto na stronie organizatora i poprzez kliknięcie w odnośnik – Otwórz konto, zalożyłem konto, biorę udział w promocji ?

  IreneuszN Odpowiedz
 • Czy wypłąty Blikiem z Konta JO są darmowe także w obcych bankomatach, np. w Santander? Sprawdzał ktoś ?

  Kuba01 Odpowiedz
 • Czy ktoś wie, czy te 150 zł jest traktowane jako dochód/zarobek czy nagroda/premia?

  Arcydzielo Odpowiedz
  • Przychód związany ze sprzedażą premiową = nieopodatkowany według ustawy o PIT. Innymi słowy niczym się nie musisz przejmować / nigdzie nie wykazujesz.

   Michał
 • Podejrzewam, że większość z Was zna odpowiedź a ja jestem laikiem więc bardzo proszę o wyrozumiałość.
  Montr pytanie brzmi:
  Czy płatność zbliżeniowa telefonem (Google Pay, czy inne płatności NFC natywne banków) jest tak traktowana jak płatność kartą płatniczą) i jest traktowana jako spełnienie większości warunków bezpłatności kont osobistych?

  TomeG2kc Odpowiedz
 • Czy konto otwiera się przez internet czy przez kuriera?

  robi564 Odpowiedz
 • Jakiś czas temu posiadałem konto w Meritum Bank który potem przejął Alior. Nie usunąłem dostępu do bankowości internetowej. Dziś zadzwonił konsultant i poinformował mnie że jedynie w oddziale mogę założyć konto bo potrzeba uzupełnić jakieś dane ale widzi mój wniosek i zostanę objęty promocją. Znalazłem też hasła do tego starego konta i mogę spróbować założyć konto przez bankowość internetową. Czy to przejdzie i załapię się na promocję ?

  marsid Odpowiedz
  • Dodam że po zalogowaniu się na stronie superkasa.se.pl widzę tylko „Dziękujemy za wypełnienie formularza” i „Dziękujemy za wysłanie formularza kontaktowego”. Czy jeśli teraz założe konto przez bankowość internetową to wezmę udział w promocji ?

   marsid
 • Czy ktoś wie jak zrobić przelew z konta mocno oszczędzającego na własny ROR w Alior Banku – bo po wybraniu Płatności – Przelew własny nie widzę opcji przelewu z tego konta?

  Kate Odpowiedz
 • Tam trzeba kliknąć takie strzałki, żeby się rachunki zmieniły. Teraz możesz przelewać z ROR ( i ewentualnie z KO) na Mocno oszczędnościowe a ma być odwrotnie.

  Lidia Odpowiedz
 • Żeby zyskać 3% trzeba otworzyć dodatkowo konto oszczędnościowe. Takie konta w ofercie Alior są dwa: konto oszczędnościowe i konto mocno oszczędnościowe. Czy ktoś wie, które lepiej i czy to drugie nie jest wykluczeniem? Mocno oszczędnościowe ma w swojej ofercie 2,5% i się nie łączy, ale czy wyklucza do skorzystania z 3% w ramach promocji?

  Aniap Odpowiedz
 • Do korzyści 3% można założyć tylko oszczędnościowe – nie Mocno oszczędniościowe. W zasadzie obie promocje się chyba wykluczają. Z ich strony:
  Oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł) obowiązuje od 7.12.2017 r. do 31.12.2019 r. Korzyść można łączyć z kontem oszczędnościowym z oprocentowaniem WIBID1M 0,55 p.p., 2% lub 2,5%, z wyłączeniem konta oszczędnościowego z promocją „Konto Mocno Oszczędnościowe”.
  https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konto-oszczednosciowe.html

  Nie wiedząc o tym założyłam oba konta i na obu kontach na razie mam oprocentowanie promocyjne, zobaczymy na koniec miesiąca czy się naliczy. O dziwo najpierw założyłam i aktywowałam KMO i nadal miałam dostępną korzyść 3% na KO.

  Kate Odpowiedz
  • Dzięki bardzo :) Zastanawiałam się, czy do KMO można wybrać korzyść 3%, zatem wychodzi, że tylko do KO.

   Aniap
  • Za lipiec miałam naliczone oprocentowanie promocyjne na obu kontach oszczędnościowych.

   Lidia
 • Jaki kurier dostarcza umowę?

  robi Odpowiedz
 • Dzięki, Lidia, za info :-)

  Kate Odpowiedz
 • Czy ktoś miał może problem z hasłami sms?
  Nr telefonu podany poprawnie, hasło nie przychodzi. Dzwonię na infolinię po to, żeby się dowiedzieć, że ich nie interesuje jaki numer podałam we wniosku, to jest dla nich numer tylko kontaktowy. Jako nr telefonu do haseł sms używają mojego numeru sprzed 4 lat, kiedy próbowałam założyć u nich konto i złożyłam odstąpienie od umowy, bo mnie wkurwili niedostarczeniem z kolei nr CIF. Dziś – każą mi latać do oddziału banku czynnego w godzinach mojej pracy po to, żeby zaktualizować moje dane. Które podałam prawidłowo, ale oni mają burdel. Ani przepraszam ani nic, zero opcji, żeby załatwić sprawę przez infolinię czy mailowo. Ręce opadają.

  Daniela Odpowiedz
 • „wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji”

  W którym miejscu można wyrazić tę zgodę?

  Michał Odpowiedz
 • Taka sytuacja:
  Próbowałem 14.08.2019 r. założyć konto przez superkasa, jakieś 1,5 roku temu było konto w Aliorze więc komunikat nie można założyć konta, skontaktujemy się z Tobą, oczywiście do dnia dzisiejszego nikt się nie skontaktował. Sam zadzwoniłem na infolinię – oczywiście nie pomożemy, zapraszamy do oddziału (czyli pewnie otworzą konto, ale na niepromocyjnych warunkach).
  Co zrobić? Mało czasu…

  sentinelsan Odpowiedz
 • W połowie sierpnia próbowałam założyć konto z linka promocyjnego, w trakcie otrzymałam komunikat, że nie da się dokończyć składania wniosku i mam czekać na kontakt telefoniczny. Kontakt szybko nastąpił, niestety, w trakcie okazało się, że w systemie mam nieważny dowód (kilka lat temu miałam konto w Alior B.), czyli mam dokończyć procedurę w oddziale. Niestety, tam pan stwierdził, że konto założyć może, ale nie będzie to konto promocyjne i zalecił kontakt z infolinią (dowód zaktualizował). Infolinia z kolei stwierdziła, że też nie może założyć konta w promocji, napisałam więc maila do Superkasy, dostałam odpowiedź, że sprawa przekazana do działu technicznego i na tym koniec… Cisza zapadła. Napisałam jeszcze jednego maila, raczej już tylko z ciekawości, co mi odpiszą, niż z chęci założenia konta ;)

  igaww Odpowiedz
 • U mnie było tak: złożyłem wniosek jakoś w połowie sierpnia okazało się że miałem jeszcze aktywną umowę ramową z 2015 roku. Telefon z banku i informacja że muszę udać się do oddziału bo dane się nie zgadzają (chodziło o DO). OK telefon na infolinie tym razem bardziej ogarnięty konsultant zmienił dane telefonicznie, obyło się bez wycieczki do oddziału. Następnie email do organizatora akcji z prośbą o usunięcie konta albo umożliwienie ponownego złożenia wniosku na obecnym już koncie. Trwało to ponad tydzień bo organizator czekał na odpowiedź od banku. Kolejny email do organizatora i informacja że mogę już złożyć wniosek. Złożyłem wczoraj dziś telefon z banku i konto założone. Zdążyłem na styk, dobrze że przedłużyli akcje :)

  marsid Odpowiedz
 • Orientujecie sie, czy te kursy, które oferuja w ramach korzysci “brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych” – przewalutowanue po kursie średnim organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP sa korzystniejsze niz R?

  Karo Odpowiedz
  • Tak na szybko, Mastercard+NBP wychodzi bardzo podobnie do R. Jak liczyłem z GBP to o 1 grosz niższy kurs MC+NBP czyli jak Cię takie oszczędności zadowalają to bardziej opłaca się korzystać z Aliora. R ma kurs bieżący, a MC, Visa, NBP średni. Generalnie jest tak, że R ma wyższe kursy, w związku z czym bardziej się opłaca przyjmować płatności od innych, albo używać jak już masz daną walutę. Jak płacisz w PLN za granicą to wygodniej i minimalnie taniej wychodzi przeliczając po kursie MC lub Visa, no i nie trzeba obawiać się weekendów. Ale to i tak są minimalne różnice, więc w sumie warto wybrać to, co wygodniejsze.

   nsmarcin
  • Dzieki wielkie za odpowiedz!

   Karo
 • Czy ta promocja Carrefour jeszcze działa? Zrobiłem zakupy (drobne bo nie ma nic o tym, na jaką kwotę), punkty zaliczyli na zasadzie 2pkt/5zł, czyli standardowo w Carrefour. Ale tego dodatkowego 1000 pkt brak.

  nsmarcin Odpowiedz
 • Wiem, w regulaminie jest chyba coś do połowy października, ale punkty za Aliora naliczyli błyskawicznie to myślałem, że tutaj też pójdzie raz, dwa ;) Karta nowa, tzn. z promocji Alior.

  nsmarcin Odpowiedz
 • czy po wykonaniu tych trzech płatności kartą można ją zastrzec,już teraz we wrześniu czy trzeba czekać do wypłaty premii

  Danuta Odpowiedz
  • W poprzednich edycjach tak było teraz jak zamkniesz karte i nie wydasz 300 zł miesięcznie pobiorą opłate 5zł.

   W Naszej edycji z MM18 w regulaminie jest napisane wyraznie: „Uczestnikowi, który skorzysta z uprawnienia do odstąpienia od Umowy o Konto lub Umowy o Kartę, w
   terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa, nie przysługuje prawo do
   Premii”

   Wojak
 • i nie wysyłają następnej….

  Danuta Odpowiedz
  • Ja zamknąłem w ty miesiącu. w regulaminie nie ma mowy o tym że trzeba być posiadaczem karty w dniu wypłaty premii. Nowej mi nie wysłali.

   marsid
  • No i co z tego, ze nie wysłali ale pobiorą opłate za karte.

   Wojak
  • A nie jest tak że opłaty zaczynają się dopiero od następnego miesiąca ? Kartę dostałem dopiero w połowie i we wrześniu już ją zamknąłem.

   marsid
  • Zatem po co otwierałes konto i karte,(zeby ja w tym samym miesiącu zamknać), bo napewno nie dla promocji.

   Wojak
  • Wymagane było zamówienie karty do konta. Nie ma natomiast wymogu posiadania aktywnej karty w dniu wypłacenia premii. Przeczytaj może najpierw wyżej opis tej promocji potem bierz się za komentowanie :)

   marsid
  • Widze w regulaminie, ze jakies płatnosci trzeba wykonać wiec karta jest niezbędna a wypłata premii dopiero w grudniu, wiec do tego czasu trzeba ja miec inaczej nici z premii i opłata co miesiac za karte.

   Wojak
  • Trzeba zrobić 3 transakcje bezgotówkowe z tym że można to zrobić też BLIKIEM czyli plastik nie jest do tego niezbędny. Nie m zapisu w regulaminie który mówiłbym o tym że trzeba mieć aktywną debetówkę w dniu wypłaty premii. Jedyny wymóg co do karty to wyrobienie jej.

   marsid
  • No jak przy KJO karta jest wymagana inaczej są co miesiac opłaty. Jezeli ktoś nie ma karty (jak pisałem wyzej do tego konta) nie ma premii ale o tym przekonasz sie w grudniu.

   Wojak
  • Za konto jest opłata 10 zł chyba że zapewnisz wpływ minimum 1500 zł wtedy jest za darmo.

   Za kartę debetową do konta (JEŚLI JĄ MASZ) opłata 5 zł chyba że zrobisz transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł w danym miesiącu.

   Zasady i warunki przyznania premii są zapisane w regulaminie promocji. Ty kolego próbujesz chyba tworzyć swoje własne. Ręce opadają :(

   marsid
  • Nie jestem Twoim kolegą synku po drugie poczytaj warunki KJO i wczesniejsze promocje z Aliorem (kiedy jest pobierana opłata do jakiej promocji) i wtedy mow, ze coś tworze.
   Szkoda ze nie nogi 😝

   Wojak
  • Wojak jest pracownikiem banku, wpada tu dla rozrywki zeby wprowadzic niedoswiadczonych w blad. W placowkach bankowych tez sie spotyka takich gosci i nawet zabawne jest sluchanie ich klamstw na zywo. Maja swoje wersje regulaminow/toip i znaja je lepiej niz my prawdziwe wersje :)

   aaaa
  • @aaaa Napiszesz prawde jak sie pomylisz, bo ja w przeciwienstwie do Ciebie nigdzie nie musze chodzić wszystko załatwiam zdalnie ale Ty jak widać masz z tym problem.

   Dzisiaj od rana system Aliora jest niedpstępny, nie pokazuje prawidłowo operacji wykonanych kartą.

   Wojak
  • Dodatkowo nie przyjmują przelewów Express Elixir z Santandera czy z innych banków tez to nie wiem.

   Wojak
  • Alior nie przyjmuje? Zasadniczo przyjmuje (sprawdzone wielokrotnie), czy może chcesz powiedzieć, że teraz jest jakaś awaria?

   Don Quijote de la Mancha
  • No rzeczywiście, złotówka z Alior do Santander przeszła, a w drugą stronę przlew ma „Status Odrzucona przez bank beneficjenta”,

   Don Quijote de la Mancha
  • A następny ciągle „Oczekujący na wykonanie”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Wojak, jak rano sie przekonales nie wszystko w banku da sie zalatwic zdalnie bo „nie pokazuje prawidłowo” i „nie przyjmują” :)

   aaaa
  • @aaaa No tak dla Ciebie zrobiłem wyjątek i specjalnie w południe chodziłem to zgłosić.

   Szkoda, ze nie byłeś w tym czasie w banku, bo miałbyś kupe smiechu „słuchając tych kłamstw na zywo” 😄

   Wojak
  • A w ktorym oddziale pracujesz? W poniedzialek moge przyjsc jako „tajemniczy Klient” i cie przepytac z regulaminow i tabel oplat i prowizji :)

   aaaa
 • Alior miał poważną awarię bo rano w ogóle nie dało się zalogować, czy nawet potem otworzyć strony z logowaniem. Jednak o 11 prawidłowo zaksięgował przelew przychodzący i dało się też ok. 10 już normalnie logować.

  Bolo Odpowiedz
 • Alior bank rozdawał za konto jakże osobiste vouchery do Neckermanna na 100 zł a biuro upadło. Brat dostał taki voucher 1,5 tygodnia temu…

  bolek Odpowiedz
 • Dostał już ktoś może maila z Aliora o przyznaniu nagrody?

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Czy wystarczy tylko raz przelać 1000 złoty czy musi być co miesiąc.
  Klient ma od 18 do 26 lat

  rr Odpowiedz
 • w październiku została mi pobrana opłata za kartę (5 zł). Wykonałam transakcje na ponad 300 zł, ale BLIKiem. Czy ktoś też tak miał?

  Eliza Odpowiedz
  • 300 zł trzeba wydać KARTĄ, a nie blikiem

   Tabela opłat mówi:
   ” Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta oraz w każdym innym miesiącu, pod warunkiem że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe KARTĄ na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie.”

   Ttransakcja blik jest wykonywana z KONTA a nie z karty. Chyba że jest możliwości podłączenia blika do karty, ale w Aliorze akurat jest to niemożliwe.

   Kate
 • @Eliza
  Potwierdzam to co napisała Kate. Co więcej nie mogę podpiąć karty debetowej Alior Banku do przyjaciół/ R, DP/.

  Waldemar Odpowiedz
  • @Waldemar, spróbuj może przez G-Pay, ja miałem problem z R i kk TMUB (czyli prawie Alior), dopiero tak się udało.

   Don Quijote de la Mancha
 • Dostał już ktoś może maila w ramach Akcja Superkasa Z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku o przyznaniu nagrody?

  Beni Odpowiedz
 • Dostał już ktoś maila?

  Kamil88 Odpowiedz
 • Ja też czekam na maila….

  Myśl! Odpowiedz
 • No to nie jestem sam… marne to pocieszenie ;)

  Beni Odpowiedz
 • Będziemy pisać reklamacje jak zawsze.

  Czarny Iwan z Czarnej Wołgi Odpowiedz
 • Tutaj chyba tylko listownie można

  konwicki Odpowiedz
 • Nadal brak maila – daje czas do końca dnia i składam reklamację.

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Po zalogowaniu na https://superkasa.se.pl/ pojawił się formularz „… wprowadź dane do wypłaty premii…” – cierpliwości

  Czytelnik Odpowiedz
 • Wygląda na to, że bez e-maila(informującego o przyznaniu premii) trzeba samemu zatroszczyć się o uzupełnienie danych, kwestia czy wszyscy „zainteresowani” czytają komentarze…

  Beni Odpowiedz
  • Dopiero rozkładają stoliki i parzą kawę:) Dzisiaj powinni również ogłosić wyniki konkursu… nie przedawkujcie z positivum:)

   Czytelnik
  • Dopiero rozkładają stoliki i parzą kawę:) Dzisiaj powinni również ogłosić wyniki konkursu… nie przedawkujcie z positivum:)

   Czytelnik
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy