150 zł za założenie darmowego konta internetowego Citi Priority i zwrot za przelewy walutowe

Zakończona

Ruszyła nowa promocja darmowego konta internetowego Citi Priority. Do zgarnięcia mamy 150 zł bardzo łatwej premii oraz ewentualny zwrot prowizji za przewalutowanie przelewów walutowych.

150 zł premii i zwrot prowizji za wymianę walut na koncie Citi Priority od Citibanku

Do 150 zł zwrotu z kontem internetowym Citi Priority

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą ani nie będącą pełnomocnikiem do żadnego rachunku osobistego bądź oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej) nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne konto przez dedykowaną stronę promocji. Mamy na to czas do 31.12.2018.

Podczas zawierania umowy konieczne będzie wyrażenie zgód na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celu informowania ich o usługach banku w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać;
 • przetwarzanie danych osobowych w celu informowania ich o usługach partnerów banku w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać;
 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej;
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych.

Przypominam, że po zgarnięciu nagród zgody można cofnąć.

Co dalej? Same warunki promocji są bardzo proste. Bank zapłaci nam 30 zł miesięcznie za spełnienie dwóch warunków: zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł z tytułu „wynagrodzenia” oraz… wykonanie jednej płatności kartą w sklepach lub internecie. Pojęcie „wynagrodzenia” nie jest w żaden sposób zdefiniowane. Regulamin zastrzega tylko, że wpływ ten nie może pochodzić z rachunku w Citibanku dla klientów indywidualnych.

I to tyle! Premia będzie wypłacana za spełnienie warunków w pierwszych 5 pełnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Przykładowo podpisując umowę w październiku warunki powinniśmy spełniać w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i marcu. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Łącznie możemy więc zyskać do 150 zł.

Zwrot prowizji za transakcje walutowe

Oprócz standardowej premii na start bank chce przyciągnąć do siebie również osoby, które wykonują przelewy walutowe (np. frankowiczów). Zakładając konto w niniejszej promocji możemy otrzymać zwrot wartości kosztów przewalutowania od pierwszego przelewu walutowego w danym miesiącu (do kwoty 20 000 zł). W przypadku franków bank odda nam 0,8% wartości transakcji (tyle wynosi spread za przewalutowanie złotówek na franki) oraz 4% za przelewy w innych walutach. Innymi słowy przelewy wykonamy w okolicach kursu średniego :)

Zwrot otrzymamy za 12 pierwszych miesięcy kalendarzowych, wypłacony w kolejnym miesiącu. Szczegóły promocji w regulaminie.

Konto internetowe Citi Priority za 0 zł

Na koniec przypomnę, że biorąc udział w powyższej promocji otwieramy nie „zwykłe” konto Citi Priority, a konto w wersji „internetowej”. Oznacza to, że gwarantujemy sobie bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych dodatkowych warunków – na zawsze! W zamian jednak zgadzamy się na inne warunki za czynności, których pewnie i tak nie wykonujemy, czyli:

 • 6 zł opłaty miesięcznej za bankowość telefoniczną CitiPhone – wystarczy nie korzystać z tej usługi i wszystko będzie za darmo
 • 20 zł za zlecenie przelewu (wewnętrznego, zewnętrznego, walutowego) u doradcy via CitiPhone lub w oddziale – wystarczy przelewać środki przez internet i opłat nie będzie
 • 10 zł za przelewy Express Elixir (przy czym pierwsze 3 polecenia przelewu miesięcznie są darmowe)
 • 20 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy więc nie korzystać z tej opcji

Generalnie konto internetowe Citi Priority działa na prostej zasadzie: damy ci konto i kartę za darmo, ale za niektóre operacje poza kanałami internetowymi musisz zapłacić. Oczywiście wystarczy z nich nie korzystać, a opłat nie będzie.

Posiadanie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty z bankomatów.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wklei ktoś gotowca na reklamację? żeby była skuteczna, krótko, zwięźle i na temat.. Pewnie co miesiąc będę musiał ją wysyłać.

  Roman Odpowiedz
 • Dostał już ktoś jakąś odpowiedź na złożoną reklamację?

  pytanie Odpowiedz
 • Przekazałem kilka dni temu informację do Citibanku nt. problemów z tą promocją. Ponoć jutro ma być jakieś rozwiązanie, także obserwujcie konta.

  Michał Odpowiedz
  • A ja wpisałem tu, że promocja została przedłużona do 5 marca, ale jakoś komentarz nie ujrzał dnia dziennego…

   Marcinek
 • Zapomnieli o wypłacie premii, a gdybym ja tak zapomniał o zapłacie im raty, to coby się stało?? Słuchajcie piszemy do Samcika żeby napisał ciekawy artykuł o praktykach tego banku, co Wy na to???

  Roman Odpowiedz
 • Citi, dziękuję :-) Jest premia.

  PyramidHead Odpowiedz
  • A u mnie nima :(
   Mimo spełnienia warunków i wysłanej reklamacji ;/
   Miałeś wcześniej KK Citi?

   Adam546
 • Właśnie zaksięgowali u mnie premię! KK prędzej posiadałem, reklamację złożyłem w poniedziałek.

  Roman Odpowiedz
 • OK, premia dotarła dzisiaj (11.01), a więc z opóźnieniem wobec regulaminowego terminu (31.12). BRAKUJE ODSETEK ZA ZWŁOKĘ. Miałam dotychczas dwie podobne sytuacje, w której banki (Nest, mBank) się spóźniły z wypłatą premii, i oba Z AUTOMATU do wypłaconej premii doliczyły odsetki. Oczywiście chodzi o kilkanaście groszy – ale nie kwota jest ważna, ale ZASADA. Citi ponownie tutaj nawalił – kolejne rozczarowanie.

  Sosna Odpowiedz
 • Jedyne co jest na plus w tym banku to darmowe powiadomienia sms przy próbie zmiany danych osobowych lub nieudanego logowania na konto. Kasy wciąż nie ma, zobaczymy czy odpowiedzą po 30 dniach na reklamację.

  pytanie Odpowiedz
  • @pytanie – Taaak… I kompletnie niepotrzebne powiadomienie SMS o ZMIANIE danych osobowych (dowodu osobistego), w sytuacji, gdy w rozmowie telefonicznej przy zawieraniu umowy o kolejny produkt POTWIERDZAŁAM dane już istniejące w systemie. Złożyłam reklamację, a odpowiedź brzmiała (streszczając): „Taka u nas norma”.

   Sosna
 • U mnie i mojej dziewczyny nadal nic nie ma od Citi, dodam, że wcześniej nie mieliśmy żadnych produktów z tego banku.

  Bananiontko Odpowiedz
  • Dlaczego akcentujesz to, że wcześniej nie mieliście żadnych produktów z tego banku?
   Regulamin mówi tylko o braku rachunku osobistego bądź oszczędnościowego od 1.01.2017.
   Potwierdziło się, że karta kredytowa nie wyklucza.

   PyramidHead
 • U mnie też brak premi :( Czy dochodzą do was hasła SMS do przelewów? Chce z Citi odeszłaś Wynagrodzenie i nie mogę bo brak smsa. Ktoś ma ten problem?

  Radkoos Odpowiedz
 • Premia wpadła, ale nie było odpowiedzi, że reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie. Nie wiem, czy to efekt reklamacji czy wpadło naturalnie z opóźnieniem.

  PyramidHead Odpowiedz
  • Pytanie do osób które dostały premie: mieliście wpływy od pracodawcy czy po prostu robiliście sobie przelewy sami odpowiednio je tytułując ?

   Rafał
  • Robiłem przelew z konta firmowego tytułem wynagrodzenie

   Pawlik
  • Dzięki za informację:) Może znajdzie się ktoś, kto robił przelewy z konta indywidualnego i dostał premię…

   Rafał
  • Z konta indywidualnego z innego banku tytułem Wynagrodzenie i premia jest więc nie kombinować panowie i panie.

   Roman
  • Robiłam przelew z własnego konta w innym banku, o tytule „z banku X do banku Citi” (wg tego schematu tytułuję wszystkie swoje przelewy międzybankowe, żeby się nie pogubić. Premia została przyznana.

   Sosna
  • Od dawna powtarzam, że dostałem kiedyś ciche potwierdzenie, że u nich to wynagrodzenie to tylko „wynagrodzenie”… korzystajcie, póki działa :)

   Michał
  • @Sosna
   OK, ale wystarczy prosto, dosłownie, tak, jak jest w regulaminie.

   PyramidHead
  • @PyramidHead W regulaminie nigdzie nie jest powiedziane, że tytuł przelewu ma brzmieć „wynagrodzenie”, ani że wynagrodzenie ma pochodzić bezpośrednio od pracodawcy.

   Sosna
 • Odpowiedź na reklamację:

  Uprzejmie potwierdzam, że w dniu 30 października 2018 r. nasz bank odnotował przystąpienie Pana do oferty specjalnej „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy” (dodam, że umowę podpisałem z dniem 30.10.2018 r.)

  Jednocześnie wyjaśniam, że w dniu 19 listopada 2018 r. Pana konto zostało aktywowane.
  Pierwszym miesiącem objętym premią jest pierwszy miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia Konta, tj. w Pana przypadku jest grudzień 2018 r.

  Także dupa blada ;/

  Adam546 Odpowiedz
  • Wygląda, że wszystko OK. Premie powinny wpadać od stycznia do maja.

   PyramidHead
  • Podobna sytuacji u mnie (w bankowości info, że konto otwarte w październiku, a napisali w odpowiedzi na reklamację, że jednak liczą otwarcie od listopada). Za grudzień premii jeszcze nie wypłacili.

   pytanie
  • U mnie też za listopad nie wpadło. Czekam do 31.01.2019 r. i jak nie będzie to kolejna reklamacja ;/

   Adam546
  • poprawka: miało być za grudzień.

   Adam546
 • Dostałem dzisiaj odpowiedź na reklamacje sprzed 3 tygodni.

  Szanowny Panie,
  Uprzejmie informuję, że z przyczyn leżących po stronie banku, premia za listopad 2018 r. nie została wypłacona do końca grudnia 2018 r.
  Wypłata premii na konto w wysokości 30,00 PLN nastąpi w ciągu 3 dni roboczych.

  Przepraszam za wszelkie niedogodności oraz za czas oczekiwania na odpowiedź.

  Kamil88 Odpowiedz
 • Kamil88 no i super. Miejmy nadzieję że w przyszłym miesiącu wszyscy z wszystkich edycji dostaną już w terminie bez reklamacji.

  majaa Odpowiedz
 • Pojawiła się premia 30 zł x 2 na jednym koncie.

  pytanie Odpowiedz
  • U mnie też 2 premie. Pewnie zaraz zabiorą jak się skapną albo nie wypłacą za kolejny miesiąc (albo jednak należała się za listopad wbrew temu co odpisali w reklamacji że mam od grudnia).

   Adam546
  • Wczoraj pojawiła się informacja w skrzynce wewnętrznej o premii, ale na koncie kasy za styczeń brak (lub odjęli sobie tą drugą wypłaconą premię).

   pytanie
  • Sprawdźcie teraz, u mnie już jest.

   majaa
  • Nic u mnie nie ma. Pewnie będę musiał czekać kolejny miesiąc :(

   pytanie
  • Sprawdź jeszcze w historii bo czasem w historii już widać a na głównej z dużym opóźnieniem.

   majaa
  • U mnie też nie ma :( Ale w styczniu były 2 to pewnie dlatego.

   Adam546
  • Dzisiaj ponownie weszłem na konto i premia jednak się pojawiła. Data księgowania niby 08.02.

   pytanie
  • *wszedłem

   pytanie
 • Premia za grudzień w terminie, bez reklamacji. Brawo Citi :-)

  PyramidHead Odpowiedz
 • Pytanie: czy jak konto otworzyłam w grudniu, a pierwszy pełny miesiąc po otworzeniu to styczeń, to premię dostanę dopiero za luty i wypłata jest ma nastąpić do końca marca? Z góry dziękuję.

  Kamila Odpowiedz
  • Pierwszy wpływ w styczniu. Premia za styczeń do końca lutego.

   PyramidHead
  • Dziękuję za odpowiedź. W takim razie w weekend piszę rekalamcję. Ja warunki spełniłam a do dziś premii brak.

   Kamila
 • Załamka. Premię za grudzień przyznali po reklamacji, teraz brak premii za styczeń. Idzie kolejna reklamacja…

  Sosna Odpowiedz
  • @Sosna – oczywiście chodziło o premię za listopad która powinna być wypłacona w grudniu i premię za grudzień, która powinna być wypłacona w styczniu.

   Sosna
 • Po reklamacji wczoraj wypłacili premię za grudzień, zobaczymy czy obejdzie się bez reklamacji za styczeń.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Normalnie szok, ja wczoraj tj. 08.02.19 dostałem już premie za styczeń, konto otwarte w październiku, 3 premie już dostałem :)

  Roman Odpowiedz
  • Potwierdzam, już 8 lutego wpadła premia za styczeń. Po małym opóźnieniu za listopad, promocja działa bez niespodzianek.

   PyramidHead
 • U żony pierwsza premia za styczeń wpadła 8 lutego. Niestety przy okazji pobrali 5 zł za wyciągi papierowe. Ona nie kojarzy, żeby coś takiego włączała. Podpowie ktoś jak to wyłączyć i czy jest sens reklamować tą opłatę?

  drudar Odpowiedz
  • Obowiązkowo należy złożyć reklamację w tej sprawie. Miałem identyczną sytuację, sami włączyli mi wyciągi papierowe za konto i kredytówkę. Należy dodać że nie chciała papierowego i żeby kolejnych nie wystawiali oraz zwrócili opłatę. Po miesiącu odpisali że był błąd banku i oddali 5 zł, ale widać że dalej nowych klientów atakują tą prowizją.

   Roman
  • Sam tego nie wyłączysz w bankowości internetowej, trzeba przez infolinię, która jest płatna, więc polecam reklamację przez wiadomość w bankowości elektronicznej.

   Roman
  • Podobnna sytuacja i u mnie. Zacząłem ich atakować, aby wyłączyli mi papierowe wyciągi zaraz po wizycie kuriera z umową do podpisania. Wstrętne naciągactwo.

   pytanie
 • No i premii za styczeń brak :(

  Kamil88 Odpowiedz
 • Pierwszy raz mam do czynienia z tym bankiem i bardzo się zawiodłem. Wszystko to sprawia wrażenie dużego bałaganu a i sama bankowość internetowa dla mnie ma fatalny dizajn.
  Premia powinna być wypłacona za cztery miesiące a jest wypłacana co drugi. W odpowiedzi na reklamacje napisali że nie mogą jej uznać bo na moje konto nie wpływa przelew z tytułu wynagrodzenia (Puszczam przelew na 2k z innego banku bez tytułu). Złożyłem przez bankowość internetową wniosek o zamkniecie konta.

  January Odpowiedz
 • Dostał ktoś premie za luty ??

  Analityk Odpowiedz
 • Znaczy się za miesiąc luty, czy ta co powinna być do końca lutego. U mnie się zamieszali i wypłacili podwójnie (sami nawet tak napisali).

  Ciekawski Odpowiedz
  • Ta ktora powinnismy otrzymac teraz;) zawsze mialem wplyw w pierwsze dni miesiace (max do 3) a w tym miesiacu pustka :(

   Analityk
 • O jak miło, dzisiaj wpadły dwie premie 30 zł na jedno konto :) Czyli już niby jest 150 zł i więcej raczej nie będzie? ;)

  pytanie Odpowiedz
  • To chyba nie Twoja promocja. Tu ostatnia nagroda wpada najwcześniej w kwietniu.

   PyramidHead
 • Mi dzisiaj też wpadły premie za styczeń i luty, jestem ciekaw czy w przypadku braku reklamacji też bym dostał te premie?

  Hubertoo Odpowiedz
 • A mi nie wpłynęła. Może dlatego, że ostatnio dostałem dwie w 1 miesiącu? :(

  Adam546 Odpowiedz
 • Ja nadal czekam ma premię za styczeń, reklamację napisałam we wtorek.

  martynka1428 Odpowiedz
 • Wczoraj wpadło 30 zł (chyba za luty). Także widać, że wypłacają w różnych terminach dla różnych osób :)

  Adam546 Odpowiedz
 • 13 marca wpadło 30 zł za luty.

  PyramidHead Odpowiedz
  • U mie już chyba wpada podwójnie z dwóch różnych promocji, mają tam niezły bałagan.

   pytanie
 • Kolejne 3 dyszki na koncie :) (za marzec)

  Adam546 Odpowiedz
 • U mnie to samo;) orientuje sie ktos, czy jezeli konto bedzie znajdowac sie w okresie wypowiedzenia, to przyslugujaca premia za poprzedni miesiac zostanie przelana ?

  Analityk Odpowiedz
 • Jest 30 zł za marzec.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Wpływ min 2 tys zł i 1 transakcje robi się dla premii 5×30 zł ?
  Po otrzymaniu ostatniej premii — nie robiąc nic ( transakcja,wpływ) mamy konto,kartę i 3 przelewy express eliksir w miesiącu za darmo?

  rychu75 Odpowiedz
 • W jaki sposób można zamknąć online konto w Citi? Nie widzę nigdzie możliwości na stronie.

  Gfd Odpowiedz
 • A za nie-zamknięcie konta coś proponują? czy tylko za nie-zamknięcie karty kredytowej?

  bolek Odpowiedz
  • Czasem proponują a czasem nie. Mężowi zaproponowali 10% od płatności kartą (do 200zł zwrotu) a mi zamknęli bez żadnych propozycji. Były to konta Priority. Z internetowym – to nie wiem.

   Lidia
  • Robię porządki i mi nic nie zaproponowali na zatrzymanie. Trudno.

   pytanie
 • Dzięki za info.

  bolek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy