Łatwe 150 zł za założenie eKonta od mBanku

Zakończona

Ruszyła VI edycja promocji mBanku, w której nowi klienci mogą zyskać łatwe 150 zł premii na start oraz możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Do zgarnięcia jest oprocentowanie 2,6% dla kwoty do 20 000 zł.

150 zł premii za założenie eKonta osobistego od mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.10.2019 złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”. W promocji biorą udział tylko rachunku indywidualne (bez współposiadacza).

100 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Same warunki promocji są bardzo proste. Aby zgarnąć 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 5 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w sierpniu mamy czas do końca września). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca października).

50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w kolejnym miesiącu kalendarzowym. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 5 transakcji kartą/BLIKiem w październiku.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Oczywiście warunki promocji możemy spełnić o miesiąc wcześniej (otwierając konto w sierpniu – w sierpniu i wrześniu), a wtedy premię otrzymamy również odpowiednio szybciej.

2,6% na koncie Twoje Cele

Na koniec dodam, że osoby biorące udział w powyższej promocji mogą również zyskać 2,6% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Czas trwania promocji – do końca roku.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste – najnowszy rachunek mBanku, który zastąpił poprzednie eKonta (standard oraz plus). Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie 1 transakcji kartą zwalnia z opłaty. To bardzo uczciwy warunek i łatwy do spełnienia (wystarczy np. kupić bułki w piekarni i zapłacić kartą mBanku).

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szybko zakończyłem czytanie – 01 stycznia 2017 r. – przecież to ponad 2,5 roku temu :)

  Ciekawski Odpowiedz
 • @Ciekawski: Miałem identycznie :)

  Lord Klops Odpowiedz
 • cóż.. w tym banku czas się zatrzymał. Płakać nie będę

  marynatek Odpowiedz
  • grafika obrazująca tą promocję, pokazuje różnicę ile lat trzeba czekac by być znów „nowym klientem” :P

   Kacper
 • Czy można połączyć tą promocję z poleceniem konta?

  R Odpowiedz
  • Jeśli jest miejsce na polecenie, to tak – ale z doświadczenia wiem, że zazwyczaj nie ma.

   Michał
 • Można połączyć polecenie z promocją,nawet jest zapis w regulaminie ,że można .Osobiście polecałem-osoba polecona dostała premię za otwarcie ja za polecenie.Uwaga-czytać regulaminy bo inne warunki są dla polecającego a inne waunki musi spełnić osoba polecona.Miejsce na wpisanie kodu(nazwy) polecającego jest przy samym końcu zakładaniu konta lub jeśli polecający wygeneruje w swoim koncie link,z którego polecony otworzy konto to kod jest uzupełniony automatycznie.Zresztą przy podpisywaniu umowy w oddziale można sprawdzić ,że kod polecającego jest wpisany. Pozdrawiam.

  JacekP Odpowiedz
 • Czy nowy regulamin opłat, który wprowadził bank również dotyczy tego konta.

  chf Odpowiedz
 • Nie może dotyczyć bo zmiany weszły 19.08 – w sumie ja dostałem komunikat w systemie 27.08 :). To konto promocyjne było cały czas w ofercie do końca sierpnia z takimi samymi warunkami

  R Odpowiedz
 • Poprawka do artykułu w temacie konta Moje Cele:
  3. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 29.02.2020 roku

  R Odpowiedz
 • mBank na sprzedaż. Ciekawe czy państwo za pieniądze podatników kupi kolejny prywatny bank?
  https://www.money.pl/gielda/mbank-pojdzie-na-sprzedaz-commerzbank-potwierdza-6426576316171905a.html

  Benito Odpowiedz
  • W jakich miesiącach wypełniłeś warunki? Ja we wrześniu i październiku i do tej pory nic nie wpłynęło.

   slq89
 • Wrzesień, Październik. 100 zł wpadło w październiku za wrzesień a teraz czas na 50 zł do końca listopada za październik.

  chf Odpowiedz
 • Jest i 50 zł.

  Chf Odpowiedz
 • Cześć. Również spełniłem warunki i nie otrzymałem bonusowych 100 zł

  Na 50 z powtórki nie liczę, choć warunki również spełnione

  Rafał Odpowiedz
 • Hej, ja dostałem pieniążki z miesięcznym opóźnieniem. Za spełnienie warunków we wrześniu pieniądze dostałem pod koniec listopada a za październik około 15 grudnia. Także może jeszcze wpadnie.

  slq89 Odpowiedz
 • Coś długo się czeka w tym miesiącu a drugie 50 zł….. na ostatni moment czekają :-)

  bolek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy