150 zł na Pyszne.pl za założenie Konta dla Młodych od PKO BP

Trwa do 14.03.2021

Ruszyła prosta promocja Konta dla Młodych PKO BP. W zamian za założenie rachunku oraz płacenie za zakupy kartą i BLIKiem zgarniemy 150 zł w formie kodów na Pyszne.pl

150 zł na Pyszne.pl od PKO BP: Konto dla Młodych

Więcej wspólnego

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego PKO BP od 1.01.2020. Ponieważ promocja dotyczy Konta dla Młodych, to wymagany jest również wiek w przedziale 18-26. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard nie później, niż 14.03.2021. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Co równie ważne: w tym samym terminie powinniśmy zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej stronie internetowej.

Bank zaznacza, że w promocji obowiązuje pula 5000 nagród – w przypadku jej wyczerpania stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarciu konta dokonamy min. 2 transakcji bezgotówkowych kartą oraz min. 2 płatności bezgotówkowych BLIKiem. Kwoty oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia.

Przykładowo dla kont otwartych w styczniu warunki spełniamy w lutym, marcu i kwietniu. Nagrody (w formie kodów Pyszne.pl po 50 zł każdy) otrzymamy do 15. dnia kolejnego miesiąca. Kody będą ważne do 25.01.2022.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy