150 zł za założenie mBiznes Konta i 24 miesiące bez opłat

Zakończona

Ruszyła promocja serwisu bankier.pl we współpracy z mBankiem. W zamian za założenie konta firmowego zyskać możemy 150 zł. A jeśli dodatkowo skorzystamy z wewnętrznej promocji banku, to zyskamy prowadzenie konta przez 2 lata bez żadnych opłat :)

150 zł premii za mBiznes konto od Bankier.pl

150 zł za założenie konta firmowego mBanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym mBanku, czyli podmiotem, który nie posiadał rachunku firmowego mBanku dla danego numeru NIP na dzień 30.09.2019. Posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej czy konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując regulamin), a następnie złożymy wniosek o mBiznes konto z wygenerowanego dla nas linku. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaznaczyć zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – po to, aby mBank mógł przekazać informacje o tym czy spełniliśmy warunki promocji, czy nie. Jeśli we wniosku znajduje się miejsce na podanie kodu osoby polecającej, to będzie mi bardzo miło, jeśli podacie kod: livesmarter.

A jakie to warunki? Zgodnie z regulaminem w ciągu miesiąca od złożenia wniosku powinniśmy zawrzeń umowę o konto, a w terminie dwóch miesięcy od zawarcia umowy – wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową lub przelew zewnętrzny inicjowany przez uczestnika (np. do ZUS czy na swoje konto w innym banku).

I to tyle! O przyznaniu 150 zł premii zostaniemy powiadomieni do 31.03.2020 za pośrednictwem wiadomości e-mail. Tam znajdziemy instrukcję na temat odbioru premii (konieczne będzie podanie swojego numeru rachunku do odebrania 150 zł). Przelew otrzymamy w ciągu 14 dni roboczych.

Darmowe prowadzenie konta przez 2 lata

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się na standardową ofertę mBanku, w której zgarnąć możemy gwarancję braku opłat za postawowe operacje na rachunku przez najbliższe 24 miesiące. Chodzi tu o:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Innymi słowy przez dwa lata możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Dodam, że sam od kilku lat korzystam ze starego mBiznes Konta i jestem zadowolony.

Nie przegap!

Komentarze

 • @admin
  jakieś info czy oprócz bankiera.pl mBank coś od siebie szykuje?

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • Nie muszę zamawiać karty, dobrze rozumiem?

  Pawlik Odpowiedz
 • W spam/oferty może być dzisiaj mail do uzupełniania danych. 5 dni na uzupełnienie.

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy