150 zł za założenie Konta Maksymalnego (i do 300 zł w formie moneybacku dla najszybszych!)

Zakończona

Ruszyła promocja BGŻ BNP Paribas dedykowana osobom młodym. W zamian za założenie Konta Maksymalnego możemy zyskać 150 zł w postaci bonów do H&M. A jeśli konto założymy do końca sierpnia, to dodatkowo zyskamy nawet 300 zł w formie zwrotu za transakcje kartą! :)

150 zł za założenie Konta Maksymalnego

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji konieczne jest bycie nowym klientem banku, co oznacza nieposiadanie żadnego konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas przez 24 miesiące przed datą złożenia wniosku. Oprócz tego wymagany jest wiek od 18 do 26 lat, a dokładniej: nieukończenie 26 lat na dzień 31 października.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, złożymy wniosek o Konto Maksymalne z kartą debetową i podpiszemy umowę z bankiem. Oprócz tego wymagane jest zalogowanie się do bankowości internetowej oraz dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą – najpóźniej do 31.10. Jeśli będziemy posiadaczem konta i karty na dzień 16.11, to dzień później bank przekaże nam SMSem kod rabatowy do H&M o wartości 50 zł.

A jak zdobyć pozostałą stówkę? Wystraczy, że w listopadzie oraz grudniu dokonamy po 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty). Nagrodę za spełnienie warunków w listopadzie otrzymamy do 19 grudnia, a za spełnienie warunków w grudniu – do 18 stycznia. Oczywiście jeśli ciągle będziemy posiadaczami konta i karty :)

Na użycie kodów mamy sporo czasu – ich ważność to koniec października 2019.

Promocja „Zakupy z kontem” trwa do końca września lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych kont.

Dodatowe 300 zł w promocji moneyback

Oprócz powyższej oferty z premią na start BGŻ BNP Paribas oferuje jeszcze dodatkową promocję ze zwrotami za transakcje kartą. Aby z niej skorzystać trzeba jednak podpisać umowę o konto najpóźniej do końca sierpnia. Biorąć pod uwagę fakt, że procesowanie wniosku może trwać kilka dni – warto się pośpieszyć i złożyć wniosek wcześniej – tak, aby umowę podpisać na czas.

Promocja moneyback polega na przyznawaniu nam comiesięcznych premii za transakcje kartą w wysokości 2% ich wartości. Maksymalna wysokość premii to 25 zł miesięcznie, co daje nawet 300 zł rocznie. Aby skorzystać z promocji trzeba jednak spełnić dodatkowy warunek – wyrazić zgody na marketing.

Po szczegóły zapraszam do dokładnego prześwietlenia oferty moneyback, które sporządziłem w maju.

Ile kosztuje Konto Maksymalne?

Konto Maksymalne jest kontem darmowym bez spełniania dodatkowych warunków. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową (i to aż 12 zł), jednak bank zwalnia nas z opłaty jeśli wydamy kartą min. 300 zł miesięcznie lub… mamy mniej, niż 26 lat. W zamian otrzymujemy możliwość darmowych wypłat za wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Skoro promocja dla osób 18-26, to w zasadzie potencjalne osoby które z niej skorzystają mają wszystko za darmo (konto, kartę). Więc wygląda to bardzo atrakcyjnie :)

  rondaugern Odpowiedz
 • jest to absolutnie pewne, że zakładając konto maksymalne, można wziąć udział w promocji moneyback? w dedykowanym linku, nigdzie taka informacja nie widnieje. czy trzeba dopiero po założeniu konta upomnieć się o aktywacje moneyback?

  joseba Odpowiedz
  • Strzelam, że nie widnieje, bo po prostu promocja się kończy i realnie mamy dosłownie kilka dni na skorzystanie z tej opcji. Regulamin oferty z moneybackiem dotyczy zarówno Konta Optymalnego, jak i Konta Maksymalnego, dlatego nie widzę powodów, aby nie był naliczany. Tzn. widzę jeden – BGŻ BNP to nieco problematyczny bank i faktycznie niektórzy zgłaszali problemy z uruchomieniem promocji z moneybackiem. Sugeruję więc od razu po założeniu konta dopytać o to przez bankowość internetową lub infolinię – tak, aby mieć podkładkę.

   Michał
 • Nie polecem tego banku. Założyłem konto w tym banku w czerwcu i wysłałem już kilkanaście rekalmacji, bądź odpowiedzi na odpowiedzi na reklamacje. Ostatni raz u nich mam konto. choćby mi nawet proponowali tysiaka w ramach premii.

  jaceny Odpowiedz
  • Mógłbyś powiedzieć czego mniej więcej dotyczyły te reklamacje? Jakieś niesłuszne opłaty, brak naliczania premii, czy co? Jakie miałeś konto (Maksymalne czy jakieś inne)?

   rondaugern
 • Z tego co sprawdziłem, dopiero po koniec wrzesnia mijaja 2 lata od zakmniecia w promocji z tabletem

  annaweweqwq Odpowiedz
 • kod nie działa i co teraz? :X

  Mario Odpowiedz
 • Jeśli zamknę konto a mam jeszcze od nich 2 kody to one stracą ważność?

  Bartosz Odpowiedz
  • Kody po wydaniu przez bank, przechodza na Twoja wlasnosc (spelniles warunki promocji i regulaminu), bank nie ma prawa ich odebrac lub uniemozliwic Ci korzystanie z nich, po zrezygnowaniu z uslug.

   Wyjadacz_Okazji
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy