150 zł za założenie konta osobistego i wyrobienie karty kredytowej BZWBK

Trwa druga edycja promocji „150 zł na dzień dobry” prowadzonej przez Bank Zachodni WBK. W zamian za otwarcie konta osobistego oraz wyrobienie dowolnej karty kredytowej banku zgarnąć możemy 150 zł. Oczywiście jeśli jesteśmy nowym klientem BZWBK.

150 zł na dzień dobry od BZWBK

150 zł na dzień dobry dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy zaliczać się do grupy:

[uczestnicy] w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy)

w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej

Jeśli spełniamy te warunki, to do 28.02.2017 musimy złożyć wniosek o konto osobiste, a najpóźniej w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy o konto złożyć musimy wniosek o kartę kredytową, który zostanie rozpatrzony pozytywnie. Nie ma znaczenia, czy wniosek zostanie złożony poprzez internet, infolinię czy oddział banku.

Sam warunek wypłaty tytułowej premii w wysokości 150 zł jest dość prosty:

[uczestnik] w miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Karty kredytowej, dokonają łącznie minimum 5 Transakcji bezgotówkowych główną Kartą kredytową

150 zł również dla uczestników ostatnich promocji?

Haczyki? Po pierwsze bank wymaga od nas wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Po drugie nie pozwala łączyć promocji z ofertami:

 • Karta Kredytowa na Start,
 • Promocja dla klientów NC+ KONTO,
 • Promocja dla klientów NC+ KARTA,
 • Promocja sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla uczestników Programu Lojalnościowego Cinema City Unlimited edycja 2

Warto tu jednak zauważyć, że bank nie wyklucza obecnych uczestników promocji organizowanych przez Money (100 zł premii) oraz Agorę (120 zł premii). Jeśli więc bierzecie w nich udział – teoretycznie domawiając teraz kartę kredytową powinniście się móc załapać na 150 zł premii! Od razu jednak zaznaczę, że być może konieczna będzie reklamacja.

Kiedy nastąpi wypłata nagród? Zgodnie z regulaminem:

do końca 4-tego miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Kart kredytowej. Nagroda zostanie przekazana na rachunek Konta osobistego otwartego w tej Promocji.

Jaką kartę kredytową wybrać?

Jeśli chodzi o konto osobiste, to najtańszym wyborem będzie Konto Godne Polecenia lub darmowe Konto<20 dla osób młodych. W przypadku konta „dla dorosłych” zapłacić możemy za korzystanie z karty debetowej (samo konto jest prowadzone bezpłatnie), ale spełnienie warunków promocji, czyli wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych, zwalania z opłaty.

W przypadku karty kredytowej prawdopodobnie najlepszym wyborem będzie jeden z najtańszych i najmniej prestiżowych plastików. W pierwszym roku, niezależnie od wyboru karty, wykonanie nią 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 miesięcy zwolni z opłat. W kolejnych latach wykonanie 5 transakcji miesięcznie zwolni z opłaty miesięcznej (6 zł). Oczywiście nie mamy wtedy obowiązku posiadania karty – możemy zgarnąć premię i ją zamknąć.

Czy to się opłaca? Osobiście uważam, że pakiet konto + karta kredytowa powinien nam dać nieco większy zysk, niż 150 zł – w końcu niedawno do zgarnięcia było 120 zł za sam rachunek osobisty. Jeśli jednak połączymy promocję z jedną z ostatnich akcji „niezabronionych”, to dodatkowa, łatwa premia powinna być całkiem dobrym pretekstem do wyrobienia kredytówki. Ale jeszcze raz uprzedzam, że premia może nie zostać naliczona automatycznie.

Nie przegap!

Komentarze

 • A tu macie prezent pod choinkę ode mnie ; )
  300 zł od WBK dla obecnych posiadaczy kk
  wystarczy zamknąć kk w innym banku i wydać 2500 zł do końca kwietnia 2017 r.

  regulamin:
  https://static3.bzwbk.pl/asset/b/z/w/bzwbk-regulamin-promocji-nowy-poczatek-z-bzwbk_67177.pdf

  Pozdro

  kaj Odpowiedz
  • dzięki! Już prześwietlam :)

   Michał
  • „Do 31. stycznia 2017 r. zamknąć kartę kredytową w innym banku”
   — heheh, pięknie się to komponuje z promocją 200 zł za kk w Millennium ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale jaja. Promocja od listopada…. .Jak to możliwe, że Admin o tym nie wie.

   cykor
 • A mnie się wydaje, że w tym wpisie jest błąd. Promocja Money już się zakończyła, więc jakby wiadomo, że regulamin obecnej jej nie uwzględnia. Czy nie? :)

  Nina Odpowiedz
  • Bo promocja opisana w powyższym wpisie trwa od 1.11.2016. Czyli można było założyć konto w listopadzie, a w grudniu wziąć kredytówkę.

   Michał
 • @admin
  To jaką kartę kredytową konkretnie wybrać? Karta na start czy 1/2/3 czy jeszcze inna?

  edeck Odpowiedz
 • Trochę niejasny ten artykuł, szczególnie ostatnie zdanie:

  ” Ale jeszcze raz uprzedzam, że premia może nie zostać naliczona automatycznie. ”

  Czyli jeśli NIGDY nie posiadałem nic w WBK-u, to mogę dzisiaj wnioskować na stronie promocji o konto, od razu po otwaricu konta domówić najtańszą kredytówkę (nie chcę debetówki), wykonuję tą kredytówką 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy (kuuupa czasu) i w 4tym miesiącu dostaję 150 zł i mogę konto ZAMYKAĆ ???

  Erko Odpowiedz
 • chce tylko kk i konto, bez debetowki. czy zalapie sie na 150 zl?

  Pati Odpowiedz
  • No właśnie, jak to jest? Czytając artykuł na tej stronie byłem pewien, że wystarczy konto, bez karty debetowej (nie mamy wtedy 50 zł) i potem pozostaje domówić KK (dla 150 zł). Ale jak patrzę na stronę promocyjną to już nie jest to takie oczywiste. Haalloo!!

   Erko
  • Tak, promocja NIE wymaga karty debetowej. Wystarczy konto osobiste + karta kredytowa.

   Natomiast bank na stronie promocji umieścił teraz info o dodatkowych 50 zł w bonie, które możemy zgarnąć wyrabiając dodatkowo kartę debetową. Opisałem to tu: http://livesmarter.pl/200-zl-za-zalozenie-konta-godnego-polecenia-bon-sodexo/

   Czyli, w skrócie, mamy dwie promocje, które mają nieco inne warunki i razem dają 200 zł premii.

   Michał
  • Ok super.

   150 zł to będzie gotówka na koncie, a 50 zł to bon i trochę trzeba się namęczyć (przez 3 miesiące 5 wypłat kartą debetową) więc w porówaniu ze 100 zł do Rossmana albo 400 zł do Douglasa to śmieszna kwota.

   Erko
 • Jest nowa edycja, daje możliwość uzyskania 200 zł
  https://www.bzwbk.pl/ms/200zl-na-dzien-dobry/start.html

  erde Odpowiedz
 • Czy ktoś kto zawarł umowę o kk dostał 150 zł Ja umowę zawarłem 24 listopada. Pierwsze transakcje kartą 29.11 więc 4-rty miesiąc to marzec a kasy brak.

  rychu75 Odpowiedz
 • Właśnie dostałem premię 150zł na ROR. :-)

  jaceny Odpowiedz
 • Czy ktoś zamykał kiedyś samą kk w tym banku? ROR chcę sobie zostawić. Jak najłatwiej to zrobić? Czy trzeba iść do oddziału?

  jaceny Odpowiedz
 • Ktoś już dostał premię w wysokości 150 zł za KK ?

  PiotrekM Odpowiedz
 • Ja dostałem 16.06. – rozumiem, że mogę zamykać konto ? Jeśli tak, jaką drogą?

  Pako Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy