200 zł za założenie Konta dla Ciebie od Credit Agricole + nawet 500 zł dzięki LiveSmarter

Zakończona

Credit Agricole ruszył z kolejną promocją dla nowych klientów. Tym razem w zamian za przeniesienie rachunku możemy zgarnąć 150 zł, a do tego 50 zł za założenie konta z polecenia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby później polecać konto kolejnym osobom – w czym tradycyjnie pomoże LiveSmarter :)

200 zł na start za Konto dla Ciebie od Credit Agricole

Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie korzystała nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta ani
 • nie posiadała żadnego konta w Credit Agricole od 1.04.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w okresie od 2.12 do 31.03.2020 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie oraz zawrzemy umowę o konto. Karta do rachunku nie jest wymagana (przez promocję), jednak może się przydać do spełniania warunków bezpłatności konta.

150 zł za przeniesienie konta

Aby walczyć o tytułowe 150 zł konieczne będzie również złożenie wniosku o przeniesienie (zamknięcie) konta w poprzednim banku. Zgodnie z regulaminem we wniosku tym mamy podać nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie. A, zgodnie z definicją, wynagrodzenie to:

środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów

Na szczęście na tym koniec. Aby zgarnąć premię konieczne jest zapewnienie wpływów na konto w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, jednak nie muszą być to wcale przelewy wynagrodzenia! Zgodnie z regulaminem:

Wpływy na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika

Co to oznacza? Idealnie sprawdzą się tu przelewy od innych osób czy przez serwisy pośredniczące – odpadają bowiem przelewy własne. Pamiętajmy też o gotówce – wpłaty gotówkowe są bowiem wliczane do sumy wpływów.

Pamiętajmy, że warunki powinniśmy spełniać już od pierwszego (niepełnego) miesiąca kalendarzowego. Premię otrzymamy natomiast do końca miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków promocji. Przykładowo:

Otworzyłeś konto 15 grudnia 2019 r. Powinieneś zapewnić pierwszy Wpływ na konto nie później niż do 31 grudnia 2019 r., drugi wpływ na konto nie później niż do 31 stycznia 2020 r., trzeci wpływ nie później niż do 29 lutego 2020 r.Wypłacimy Ci Premię do 31 marca 2020 r.

50 zł w programie poleceń

150 zł na start to jednak nie wszystko. Trwa bowiem 3 edycja programu poleceń, w której obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, przez co obie strony mogą zgarnąć po 50 zł. Jak skorzystać z aktualnej edycji programu?

W przypadku obecnych klientów banku wymagane jest posiadanie konta w Credit Agricole oraz wygenerowanie swojego kodu polecającego na specjalnej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient, aby zgarnąć swoją premię? Po pierwsze powinien on podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku o konto. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód (marketingowej i na informacje handlowe) oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Co ważne – w przypadku programu poleceń nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy (i to nie jest literówka).

Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

I to tyle! Premia za polecenie zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętajmy, że maksymalna wysokość premii za polecenie to 500 zł netto. Oznacza to, że osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenie.

Oczywiście po założeniu konta również możemy przystąpić do programu poleceń i podać swój kod dalej. W ten sposób z 150+50 zł może się zrobić jeszcze więcej :)

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, kontynuuję popularną „zabawę”, którą zapoczątkowałem na blogu jakiś czas temu. Każdy obecny klient Credit Agricole może zostawić swój kod polecający na specjalnej stronie. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnego formularza. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Na koniec dodam, że nie siedzę non-stop przed komputerem, więc kody wysyłane są partiami – nie później, niż w ciągu 48 godzin.

3% na koncie oszczędnościowym do 30 000 zł

Premia na start i premia za polecenie to jednak nie wszystko. Do zgarnięcia jest jeszcze 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 30 000 zł. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy osób, które nie były posiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przed 17.09.2019.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Po ubiegłorocznej zmianie ofertowej prowadzenie konta osobistego w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie (choć oczywiście 1000 zł od kogoś innego przelewane w ramach promocji również będzie OK).

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest też inną promocja:
  Jeśli otworzysz Konto dla Ciebie korzystając z aplikacji CA24 Otwórz Konto możesz zyskać nawet 300 zł premii – 100 zł za otwarcie konta przez aplikację CA24 Otwórz Konto oraz 200 zł po trzech miesiącach, jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1 000 zł wpływu na konto oraz zrobisz jedną płatność kartą do konta lub BLIKIEM. Promocja trwa do 31.12.2019 r.

  heniek131 Odpowiedz
  • Czyli nie dość, że wiecej, to prościej (bez przenoszenia, a np. ja się nie umiem podpisywać)…

   Don Quijote de la Mancha
  • KK trzeba trzymać przez rok ale mogło by być. Jaki jest minimalny limit tej KK ?

   Bogdan
  • Jestem wykluczony z promocji konta. Czy mogę skorzystać z promocji KK i być jedynie posiadaczem karty w banku, czy jak w Millenium dla otwarcie KK musi być konto?

   Romuald
  • Nawet nie taka zła ta promocja kk, wady to: tylko 3% i tylko za płatności zbliżeniowe, ale zalety to brak karencji (wystarczy nieposiadanie kk „na dzień 2.12.2019 roku”) i zwrot liczony kwartalnie, jeśli więc ktoś coś za 2,5 kzł, to od za ten jeden zakup dostaje 75 zł (w innych moneybackach często jest limit miesięczny). Choć takie duże zakupy raczej przez net się kupuje…

   @Romuald, nie widzę problemu, chyba nic nie ma o konieczności posiadania ror, premia idzie na rachunek kk.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, do wyliczenia premii będą brane pod uwagę wyłącznie transakcje dokonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, wyposażonych w terminal do płatności zbliżeniowych z wykorzystaniem Google Pay lub Apple Pay. Nie widzę też żadnych wykluczeń.

   Krak
  • @Krak, wykluczone są właśnie płatności internetowe, chyba że chodzi Ci o pomoc przyjaciół, czyli chyba płaza?

   Don Quijote de la Mancha
  • Potwierdzam, fajnie poszło założenie kont za pośrednictwem tej aplikacji. Fotki dowodu, skanowanie twarzy, czekałem około 1 godz na weryfikacje pożniej podpis autenti i poszło. Karta jest wysyłana a automatu. Do promocji nie trzeba sie nigdzie rejestrować.

   Clio
  • @Don, w pośpiechu źle przeczytałem Twój wpis sądząc, że masz na uwadze właśnie transakcje internetowe które nie biorą udziału w promocji :-) Akurat o innym przyjacielu pomyślałem. Pozdrawiam.

   Krak
  • @Don co to za przyjaciel płaz? Jakbyś mógł na anomcsb małpa gmail.com

   Anom
  • @Don Zmartwię Cię ale jest karencja:
   2) nie była stroną umowy o wyżej wymienioną kartę kredytową Banku w okresie co najmniej 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji,

   Katana78
  • @Katana78, dzięki, mój błąd, za szybko przeczytałem (a właściwie: przeleciałem wzrokiem).

   Ja tam akurat ostanio kartę kredytową miałem jakieś kilkanaście lat temu (wtedy był to Lukas Bank), może bym spróbował, ale teraz przez promocję limitową Citi pewnie i tak nie dadzą…

   Don Quijote de la Mancha
  • Jak dobrze czytam toip KK to oplata miesieczna jest 7,9 pln (chyba ze wydatki 700, albo jak konto prostooszczedzajace i wplyw 1500 pln to KK za darmo)

   janek123
  • W promocji „Radość działa zbliżeniowo” ostatni podpunkt regulaminu mówi „8) Promocja nie łączy się z promocją „Płać kartą kredytową i zyskaj do 100 zł premii”.”. Ale nie mogę takiej znaleźć – może byłaby łatwiejsza niż 3%?

   laurento
 • Admin,w tej promo chyba przelew od siebie z innego banku nie przejdzie: regulamin, pkt 2, podpkt 10.

  janek123 Odpowiedz
  • Jak już, to ust. 5 pkt 9: „Bank nie bierze pod uwagę […] przelewów z […] rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem” — w praktyce raczej nie będą w stanie tego sprawdzić, przecież tu nawet nie wymagają wynagrodzenia, nie widzę też zapisu o konieczności udokumentowania pochodzenia przelew, a zgodnie z regulaminem Jan Kowalski może otrzymać przelew od Jana Kowalskiego (np. swojego dziadka).

   Don Quijote de la Mancha
  • Zgodnie z tym co napisałem w artykule:

   Co to oznacza? Idealnie sprawdzą się tu przelewy od innych osób czy przez serwisy pośredniczące – odpadają bowiem przelewy własne. Pamiętajmy też o gotówce – wpłaty gotówkowe są bowiem wliczane do sumy wpływów.

   Michał
 • Hmm, ciekawe czy do tej promki otwarcia przez aplikację da się gdzieś wpisać kod polecający

  Dominika Odpowiedz
 • Macie pomysł jak sprawdzić , kieyy się zamykłao konto?

  Elo320 Odpowiedz
 • Z tego co widzę w regulaminie promocji podesłanej przez heniek131 nie ma tego durnego zapisu w regulaminie :nie korzystała nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta. Możecie przejrzeć i poprawić mnie jeśli się mylę

  pasikonik119 Odpowiedz
 • pasikonik 119 -Jest dobrze bo to promocja dla osób które nie miały konta po 1 listopada 2018r

  heniek131 Odpowiedz
 • Dodam, że do programu poleceń można przystąpić w aplikacji CA24 Mobile. trzeba wejść do menu Propozycje dla Ciebie (nad Twoje produkty). Uczestnicząc w poprzedniej edycji programu poleceń trzeba wygenerować nowy kod

  Paweł Nyczaj Odpowiedz
 • Czy ten 1000 obowiazkowego wplywu mozna wplacic sobie samemu gotowka we wplatomacie?

  allanek Odpowiedz
 • Czy zakładał ktoś z was konto przez aplikację. Wczytuję dowod osobisty, przechodzę do skanowania twarzy i zaczyna się problem. Prosi mnie o skan, następnie mam kilka razy mrugnąć oczami, znowu o skan twarzy i dalej nie mogę przejść. Ramka z twarzą świeci się na czerwono. Miał ktoś takie coś

  pasikonik119 Odpowiedz
  • Ja na razie wczoraj próbowałam. Miałam to samo na Xiaomi przez godzinę próbowałam. Potem zainstalowałam na starszym Samsungu i w pięć sekund się zrobiło. Ucieszyłam się, ale po zaakceptowaniu danych poprosiło mnie o wizytę w oddziale… No więc kolejna próba, ale z nowym numerem bo tamten już u nich jest i nie przechodzi. Tym razem w trakcie okazało się, że prace serwisowe. Więc zrezygnowałam już wczoraj, będę dalej próbować, mam dużo kart sim… Ale według mnie porażka. Jak udało mi przejść… też ciężko, ale jakoś, biometrię w Pekao to myślałam, że tutaj będzie w ogóle inny poziom tej apki. Ale się załamałam:( Czytałam w komentarzach, że ktoś nie mógł zeskanować twarzy po zmianie telefonu na Samsung mu się udało, czyli tak samo jak u mnie, więc może spróbuj z innym telefonem jeśli masz taką możliwość. Napisz czy się udało;)

   Dominika
  • @pasikonik119, teraz to próbujesz? Jak skończę sprzątać, to będę dziś miał trochę czasu, też bym się pobawił, ale nie chcę się natknąć na te prace serwisowe, o których pisze @Dominika…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak teraz próbuje, ale tak jak napisała Dominika to problem z telefonem Xiaomi który posiadam . Ładuje Huawei może tam pójdzie

   pasikonik119
  • @ Don Quijote de la Mancha no wiesz w zasadzie po kilku minutach sprawdziłam, i już nie było komunikatu o pracach serwisowych, ale stwierdziłam, że już może coś faktycznie robią bo w końcu to nowa aplikacja więc się może muszą dotrzeć jak z Pekao:D widać, że sporo osób ma ten sam problem w komentarzach w sklepie Google, choć komentarzy jeszcze mało. Ogólnie nie wiem czy uda mi się to założyć. Z Samsunga wszystko do strzału zczytało, kazało mi potwierdzić dane. Ale i tak do oddziału kazali…

   Dominika
  • @pasikonik119 no właśnie Huawei też będę próbować ewentualnie jak zaś nie przejdzie, to daj znać. Choć teraz już nie wiem w czym jest problem bo skanowanie przechodzę w bez problemu. I dobrze odczytuje dane.

   Dominika
  • Na starym BlackBerry szło gładko, ale moje zdjęcie rozwaliło system, po jego przesłaniu pojawiła się „Przerwa serwisowa”…

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale zalogowałem się do apki ponownie i jest „Trwa weryfikacja”.

   Don Quijote de la Mancha
  • A może te krasnoludki weryfikujące zdjęcia dziś nie pracują?

   Don Quijote de la Mancha
  • Dostałem powiadomienie, że weryfikacja przeszła, teraz wybór konta — czy ja dobrze widzę, że lepiej wybrać VIP, bo to dla bezpłatności nie wymaga płacenia kartą?

   Don Quijote de la Mancha
  • Z ciekawostek — miałem dawno temu konto w Lukas, w CA widzę teraz stary paszport (do tego jako „aktywny”, choć ważność stracił już wiele lat temu). Innych pozostałości nie zauważyłem.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dokładnie tak – wybrałem VIP już dwa razy :)
   Jako dodatkowy bonus ma bezpłatne przelewy ekspresowe.

   mbo
  • No to gratulacje! @Don Quijote de la Mancha ;), obym i ja miała tyle szczęścia chociaż już nie bardzo wierzę:(

   Dominika
  • Przeszło, czym się różni ten VIP? tylko tym że trzeba 10.000 wpływu robić?

   Dominika
  • Tak, dla bezpłatności trzeba 10 kzł zamiast 1 kzł, za to nie trzeba już robić płatności kartą/blik. Mi tam wszystko jedno, czy przelewam 1 czy 10 k, szczególnie, że ten VIP ma też bezpłatne przelewy natychmiastowe, więc można wlane 10 kzł (a ja robię to z Alior, gdzie też mam bezpłatne natychmiastowe) natychmiastowo odlać, choć chyba na dwa razy, bo maks. to 5 kzł/przelew. A jak chodzi o zwykłe limity, to też miałem jednorazowy na 5 kzł i dzienny na 10 kzł, ale zatelefonowałem tam i nawet szybko i sprawnie się udało zmienić na „bez limitu”.

   Don Quijote de la Mancha
  • I tylko w tym jest ta różnica między normalnym, a vip że nie trzeba robić tej jednej płatności. W sumie też nie było by z tym problemu bo z KO w Getin mogę przelewać ile razy mi się podoba. Ale tak czy siak muszę zrobić tą jedną transakcje na rzecz promocji, potem zamykam konto. Więc w zasadzie chyba nie będę aspirować aż na vipa;)

   Dominika
  • „tak czy siak muszę zrobić tą jedną transakcje na rzecz promocji, potem zamykam konto”
   — ale na VIP wystarczy zrobić te wymagane transakcje w 3 miesiącach, a w zwykłym dla bezpłatności trzeba zrobić też w tym, podczas czekania na ostatnią premię i okresu wypowiedzenia lub korzystania z 3% do końca okresu… 😉

   „I tylko w tym jest ta różnica między normalnym, a vip że nie trzeba robić tej jednej płatności”
   — no i jeszcze te bezpłatne przelewy ekspresowe, to naprawdę ważne, nie tylko po to, by ten tysiąc lub dziesięć dla bezpłatności od razu wylać i za jednym posiedzeniem gdzieś zagospodarować, ale np. by natychmiastowo wykorzystać środki z ko (30 kzł to akurat dobra kwota na taką rezerwę).
   W ogóle to jak na razie mi się ta bankowość podoba, do tego z taką ofertą — od dawna korzystam z Aliora jako głównego konta, przede wszystkim właśnie ze względu na przelewy natychmiastowe, ale tam wadą długo był brak dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego (co z tego, że środki można natychmiastowo wylać, jak nie ma gdzie ich trzymać), teraz jest to KMO, ale nie da się z niego korzystać non-stop, więc na razie będę Aliora uzupełniał CA, a potem zobaczę, jak znowu jakiś procent fajny zaoferują (jest taka szansa?), to może z nimi zostanę (chyba że mnie jeszcze czymś wkurzą)…

   Don Quijote de la Mancha
 • Widzisz a tak się składa że mam telefon Xiaomi i taki sam problem. Spróbuję zmienić telefon

  pasikonik119 Odpowiedz
 • Spryciarze z tym ko, 3% jest na 4 miesiące, ale odsetki dopisują co 3, więc trzeba będzie jeszcze 2 czekać z zamknięciem… chyba że przy zamykaniu odsetki dopisują od razu?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • A nie jest tak, że we wniosku o zamknięcie konta możesz podać numer konta w innym banku na które mają trafić środki po zamknięciu?

   sak
  • Don.
   Odsetki Ci nie przepadną.
   Jeśli odział to wypłata, jeśli korespondencyjnie – przelew.

   Ale co innego – sprawdź sobie limity na przelewy.

   Bogdan
  • „sprawdź sobie limity na przelewy” — @Bogdan, jaki czujny 😉 Też byłem czujny, zanim zasiliłem to ko 3%, to sprawdziłem limity i od razu je podwyższyłem.

   Don Quijote de la Mancha
 • Telefony Huawei też nie są akceptowane do założenia konta. Próbowałem na dwóch telefonach tej marki. Na jednym nawet nie czyta dowodu a na drugim wczytuję dowód ale w momencie skanowania twarzy wywala z aplikacji. Można tą aplikację o kant d… rozbić. Ani Xiaomi ani Huawei nie działają

  pasikonik119 Odpowiedz
  • Tak wiem, wczoraj cały dzień prób w końcu się udało. Xiaomi nie działa jak się zaczyna skanować i wykonywać ruchy i na infolinii nawet o tym wiedzą, bo odrazu pytała czy mam Xiaomi. Natomiast Huawei u mnie w ogóle nie skanował włączało się i natychmiast wyłączało czyli jeszcze gorzej jak na Xiaomi. Samsung przeszedł, były inne problemy ale skanowanie na nim bez zarzutu.
   Ogólnie tragedia to mało powiedziane co to jest!

   Dominika
 • Zauważyłem jeszcze, że oprócz dawnego paszportu przeniosło mi z Lukasa „Telefon stacjonarny” (chwilę mi zajęło, zanim skojarzyłem, że to numer biura, w którym pracowałem kilkanaście lat temu).
  Przy okazji mam pytanie: który numer jest używany do powiadomień sms: „Telefon do autoryzacji” czy „Telefon kontaktowy”?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Jest w Credit dość ciekawa promocja na kartę kredytową Radość Działa Zbliżeniowo, 3 % zwrotu płatność Google Pay, max 300 ale nie uwzględniają płatności w internecie

  conrad_88 Odpowiedz
 • Nie wiem, czy ktoś wspominał o tej promocji CA, tylko nie wiem, ile kosztuje kk u nich:
  Promocja „Radość działa zbliżeniowo” trwa od 2.12.2019 do 29.02.2020 r. Może z niej skorzystać klient, który przed rozpoczęciem promocji nie posiadał karty kredytowej banku Credit Agricole: Visa/Mastercard Standard, Visa/Mastercard Silver, Visa/Mastercard Gold i w okresie promocji: podpisze umowę o kartę kredytową doda tę kartę do aplikacji Google Pay lub Apple Pay i będzie płacić przy użyciu jednej z tych aplikacji w okresie od 2.12.2019 do 31.12.2020 r. W ramach promocji, za takie płatności klient otrzyma 3% zwrotu, maksymalnie 75 zł w kwartale i łącznie 300 zł w roku. Promocja nie łączy się z inną: „Płać kartą kredytową i zyskaj do 100 zł premii”.

  Kate Odpowiedz
 • A czy zapis w pkt. 4. 1) Regulaminu
  „Uczestnikiem Promocji może być Klient, który (…)
  c) zapewni Wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe.
  Pierwszy Wpływ na Konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta;”
  nie oznacza, że jeśli założymy konto 15 grudnia, to pierwszą wpłatę należy dokonać do końca stycznia, a nie, jak zaznacza autor bloga, do końca grudnia?
  Koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadający po dniu otwarcia konta. Kolejnego. Otwieram 15 grudnia, to kolejnym miesiącem jest styczeń. Dobrze to rozumiem? Już kiedyś przez błąd na blogu premia 250 przeszła mi obok nosa, bo były rozbieżności z regulaminem…

  Micha Odpowiedz
  • Co ciekawe ten przykład z grudniem jest wzięty z regulaminu…. (sic!)

   Jednak to tylko przykład, i wyraźnie jest napisane, „do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego”, więc tego bym się trzymała.

   Kate
  • Naprawdę? Nie natrafiłam nigdzie na ten przykład w regulaminie promocji. :)

   Micha
  • Tuż przed pkt 6 taka ramka w połowie pliku

   Kate
  • Jak rozumiem, jeszcze nie otworzyłaś konta lub zrobiłaś to już w styczniu? W takim wypadku jeśli chcesz spać spokojnie, po prostu zrób ten przelew również w styczniu. Można go „odlać” z powrotem tego samego dnia.

   Kate
  • Właśnie jestem w trakcie. Tak też zamierzam, o ile karta przyjdzie w dobrym czasie. Dzięki, pozdrawiam!

   Micha
 • Na rachunku Oszczędzam odsetki naliczane są kwartalnie. W moim przypadku przypada naliczenie odsetek w dniu dzisiejszym, tj. 30 stycznia.
  Kiedy fizycznie powinny być naliczone już teraz czy dopiero podczas I sesji przychodzącej?

  Andrzej Odpowiedz
  • Na pewno dzisiaj a nie na koniec miesiaca? U mnie odsetki wpadaly chyba razem z premia tego samego dnia.

   keton
 • Okres kapitalizacji:
  Co 3 miesiące, 30 dnia miesiąca
  Czyli kiedy powinny być naliczone już czy I sesją przychodzącą?

  Andrzej Odpowiedz
 • Odsetek wciąż brak. Czy ktoś mi pomoże?

  Andrzej Odpowiedz
  • Ja jeszcze tak długo tego konta nie mam, ale skoro mają być naliczone 30 dnia miesiąca, to może chodzi o koniec tego dnia, kiedy już będzie wiadomo, jakie saldo na koniec tego dnia było?

   Don Quijote de la Mancha
  • CA ma przetwarzanie nocne po 24 i idę o zakład, że dopiero po 24-tej te % pojawią się najwcześniej. Podobnie jest z rozliczeniem/spłatą kredytu – niby ma być dokonana z ROR-a automatycznie np. 30-tego , a jest wykonywana dopiero 31 ok. 00.30

   Bolo
  • W czym problem ? Przecież zawsze tak było.

   Bogdan
 • Jest to żenujące, że każdy doradca CA inaczej to tłumaczy. W/g mnie wygląda to tak, że rzeczywiście dopiero 31.01 po godzinie 00:00 odsetki zostaną naliczone- dokładnie jak miało to miejsce przed trzema miesiącami.

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy ktoś z was dostał ofertę utrzymaniową i jeśli tak to na jakich zasadach? 2-3% zwrotu do 25zł/mc?

  Scorp Odpowiedz
  • Zlozylem wypowiedzenie w piątek. W placówce proponowano mi 2.5% za rachunki. Później zadzwonił konsultant z twierdzy Breslau ;-). Propozycja: 5% za rachunki + dziś raz jeszcze propozycja = lokata 3% na pół roku. Warunek: wpływ 3 tyś złych nie ze swojego konta. Wziąłem co dają ;-)

   Michał1986
  • I suma zwrotu 25 złych miesiąc/ 300 złych rok.

   Michał 1986
  • Jaka max kwota lokaty?

   abc
  • 50 tyś złych

   Michał1986
  • Na jaki czas zaoferowali zwrot za rachunki? Wymagają dodatkowo wpływu 3.000 zł z konta innej osoby indywidualnej czy instytucji, np. od pracodawcy?

   Dariusz
  • 1 rok czasu. Przelew z obcego konta.
   Haczyk: rachunki muszą być na osobę na którą jest konto albo małżonka.

   Michał1986
  • O ile nic się nie zmieniło na czynszu (skan należy przesłać bankowi) musi być woda, inaczej nie przejdzie, ale za to jak już jest woda, to zwrot jest od całej kwoty czynszu

   Kate
 • A jak jestem bezrobotny to czy moge podczas rejestracji konta wpisac Wolny Zawod z dochodem od 0 do 2500? Czy nie bedzie jakichs problemow z urzede skarbowym, ZUSem czy bankiem CA?

  Jj2020 Odpowiedz
 • mam pytanie odnośnie rachunku oszczędnościowego.
  Zakładałem konto 20 listopada i wydaje mi się, że wtedy rachunek promocyjnie oprocentowany był do 50.000 zł. Niestety nie mam jakiegokolwiek dokumentu (a na umowie nie ma szczegółów). Czy ktoś z Was lub ty Michale Adminie masz to w historii?

  Będę mega wdzięczy za info

  derek Odpowiedz
 • „Karta do rachunku nie jest wymagana (przez promocję), jednak może się przydać do spełniania warunków bezpłatności konta.”

  „Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku.”

  Więc jeśli nie chcę nosić w portfelu siódmej karty, to czy dobrze rozumiem że gdy nie zamówię karty do konta, to bez problemu spełnię warunki bezpłatności konta korzystając z GooglePay lub blika? Jeśli tak to czy bez problemu będę mógł zarejestrować kartę w GooglPay? Czyli czy dostanę numer karty i kod CVC? Pytam bo mobilna karta w Santander nie posiada numery karty i kodu CVC przez co nie mogę zarejestrować jej w GooglePay.

  Łukasz Odpowiedz
 • Pamiętajcie że tylko do jutra CA daje 300 zl za otwarcie konta przez biometrię. Warunki wypłty takie jak warunki zwolnienia z opłat za konto: wpływ 1000zł + 1 płatność kartą lub blikiem

  wacek Odpowiedz
  • Cieszyłem się,cieszyłem ale.. karencja dalej wisi a myślałem że zapomną dodać :P

   bolek
 • Zakładał ktoś konto w grudniu, spełnił warunki w grudniu, styczniu i lutym i dostał premię do końca marca? Pytam, bo są sprzeczne zapisy w regulaminie odnośnie pierwszego miesiąca, w którym należy spełnić warunki (miesiąc otwarcia czy pierwszy pełny).

  Micha Odpowiedz
 • Mam pytanie odnośnie zamknięcia konta. Jeżeli warunki bezpłatności spełniłam w sierpniu i w sierpniu wysłałam wypowiedzenie – o ile dotrze do banku w sierpniu – to czy muszę jeszcze we wrześniu spełnić warunki bezpłatności, żeby nie pobrali mi opłat we wrześniu?

  MagdaKoch Odpowiedz
 • Mniej czasu stracisz na spełnienie warunków niż ewentualne reklamacje ;)

  abc Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy