1500 zł za założenie CitiKonta dla biznesu + zwolnienie z opłat przez 2 lata

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Citibanku przeznaczona dla klientów firmowych. W zamian za założenie CitiKonta dla biznesu zyskamy nawet 1500 zł, a rachunek przetestujemy zupełnie za darmo przez pierwsze 2 lata.

CitiKonto dla biznesu

Do 1500 zł z CitiKontem dla biznesu

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta firmowego Citibanku w dniu 20.12.2023. Posiadanie takiego rachunku w przeszłości nie wyklucza z udziału w promocji, tak samo jak posiadanie innego produktu (np. karty kredytowej) :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o CitiKonto dla Biznesu (najlepiej z kartą debetową – będzie potrzebna do spełnienia warunków promocji).

Czas na wnioskowanie i podpisanie umowy mamy do 19.06.2024.

1500 zł w sześciu krokach

A jakie są warunki samej promocji? Nagroda podzielona jest na 7 części.

Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, zgarniemy za sam fakt podpisania umowy o konto.

Drugą, tym razem 50 zł, zgarniemy pod warunkiem, że w trakcie wnioskowania wyrazimy zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamowy lub marketingu bezpośredniego.

Kolejne 100 zł zgarniemy, jeśli do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy min. jedno polecenie przelewu do ZUS.

Bank zapłaci nam również 100 zł za „ustanowienie połączenia obsługi Konta firmowego z Kontem Osobistym w okresie obowiązywania oferty.

Kolejne 100 zł otrzymamy za zrealizowanie zlecenia walutowego na łącznie min. 3 000 zł. Będziemy mieć na to czas do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego.

Przedostatni typ premii to cashback w wysokości 3% kwoty transakcji wykonanych kartą. Bank jednak zaznacza, że naliczać go będzie pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (co daje 15 zł cashbacku) ale nie więcej, niż do osiągnięcia 100 zł cashbacku. Zwroty można uzyskać za pierwsze 6 pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy, co daje nawet 600 zł premii.

Ostatnia premia przyznawana będzie za zawarcie umowy o kredyt z bankiem na min. 50 000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego. Premia wyliczona będzie jako 1% wartości kredytu, jednak nie więcej, niż 2000 zł.

Ile kosztuje CitiKonto dla biznesu

Przez pierwsze 24 miesiące nie ma to znaczenia, bo każdy uczestnik promocji zyskuje zwolnienie:

  • z opłaty miesięcznej za prowadzenie konta
  • za obsługę karty debetowej
  • wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach na terenie kraju
  • z opłat za polecenia przelewów
  • z opłat za realizację przelewów w walutach obcych
  • opłat za przelewy zagraniczne

Później konto może nas kosztować 20 zł, jednak zapewnienie wpływów na min. 2000 zł spowoduje brak naliczenia opłaty miesięcznej. Niestety w przypadku karty debetowej nie przewidziano zwolnienia z opłaty za jej posiadanie w wysokości 9 zł miesięcznie.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy