900 zł moneybacku + 600 zł za kredyt/leasing i zwolnienie z opłat dla firm od Santander Bank Polska

Zakończona

Santander Bank Polska ruszył z kolejną edycją promocji dla przedsiębiorców. W zamian za otwarcie i aktywne korzystanie z rachunku możemy zgarnąć 3% moneybacku, który wypłacany jest w kwocie maksymalnej nawet 900 zł. A do tego nawet 600 zł za finansowanie działalności w formie produktu kredytowego, leasingu lub pożyczki leasingowej. Co istotne: okres karencji promocji został skrócony :)

1500 zł dla firm od Santander

900 zł zwrotu za transakcje kartą

Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, która nie posiadała żadnego rachunku firmowego Santander Bank Polska od 1.01.2022. Posiadanie innych rachunków czy produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na stronę promocji i złożymy wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia. Istotne, aby w procesie wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych przez bank, na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych. Warto również wyrobić kartę debetową do konta, bo to właśnie ona pozwoli nam na zgarnięcie 900 zł premii.

A jakie są jej zasady? Bank zwróci nam 3% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia konta, wliczając w to miesiąc podpisania umowy. Oznacza to, że najbardziej opłaca się otwierać rachunek na początku miesiąca, aby miesiąc startowy był jak najdłuższy.

Aby jednak naliczony został moneyback za dany miesiąc konieczne jest również, aby w miesiącu wypłaty premii wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może przekroczyć 150 zł.

Warto tu dodać, że bank nie będzie liczył płatności pay-by-link Przelewy24 oraz transakcji quasicash, w kasynach, totalizatorze sportowym czy zakłady bukmacherskie.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

600 zł za kredyt

Oprócz 900 zł w formie moneybacku Santander pozwala na zyskanie dodatkowych 600 zł. Wystarczy, że zawrzemy umowę kredytową z Santander Bank Polska (za co zgarniemy 300 zł) oraz leasingu/pożyczki leasingowej z Santander Leasing (za co zgarniemy kolejne 300 zł). Umowa powinna być zawarta nie później, niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas dożywotnio z opłat. Zgodnie z regulaminem nie będzie pobierana opłata za:

  • prowadzenie rachunku
  • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
  • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
  • zlecenia stałe
  • polecenia zapłaty
  • wysłanie kodów autoryzacyjnych
  • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
  • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy