160 zł premii za założenie Konta z Lwem od ING Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku. W zamian za założenie Konta Direct lub Konta Mobi (dla młodych) zyskać możemy do 160 zł premii.

160 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

Do 160 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta osobistego z Lwem w ING Banku od 1.01.2020 do 31.03.2021.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 30.06.2021.

Warunki zdobycia 160 zł

Co dalej? Tak naprawdę bank daje nam dwie możliwości. Do zdobycia mamy 110 zł za spełnienie prostszych warunków albo 160 zł, jeśli się nieco bardziej wysilimy.

I tak gwarantowane 110 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 30.09.2021 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 15.10.2021, o ile ciągle będzie ono aktywne, tak samo jak konto osobiste oraz karta debetowa.

Nagrodę możemy jednak zwiększyć o 50 zł. Wystarczy dodatkowo spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • założyć min. 1 Cel oszczędnościowy na OKO
 • wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • otrzymać wpływy w trzech różnych miesiącach w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

 • założyć min. jeden Cel Oszczędnościowy na otwartym w promocji OKO
 • wykonać min. 3 przelewy (w różnych miesiącach) z otwartego konta osobiste na założony Cel oszczędnościowy na min. 100 zł każdy
 • posiadać na dzień 30.09 na założonych celach (min. jednym) saldo min. 300 zł

Powyższe warunki powinniśmy spełnić do 30.09.2021 (oprócz założenia Celu – ten zakładamy do końca czerwca!). W takim wypadku wypłacana 15.10 premia będzie wynosiła 160 zł :)

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 110 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 31.08.2021. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 15.09.2020 (o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunków i karty).

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 50 zł? Spełnić dodatkowo poniższe warunki:

 • założyć min. 1 Cel oszczędnościowy na OKO
 • wykonać min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • wykonać min. 2 przelewy (w różnych miesiącach) z otwartego konta osobiste na założony Cel oszczędnościowy na min. 50 zł każdy
 • posiadać na dzień 31.08 na założonym celu saldo min. 100 zł

Tu ponownie: warunki spełniamy do 31.08.2021, ale Cel musimy założyć do 30.06.2021.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zdziwił mnie trochę krótki okres karencji… w treści artykułu jest błąd: od 1.12.2020 do 31.03.2021. – powinno być zgodnie z Regulaminem od 01.01.2020 :)

  Karolina Odpowiedz
 • „Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny” – czyli przelew konta żony z innego banku odpada ?

  Michał Odpowiedz
  • Teoretycznie odpada, w praktyce trudno im to sprawdzić, można zaryzykować, zwiększając szanse odpowiednim tytułem przelewu.

   Don Quijote de la Mancha
  • Może przelew od któregoś z „przyjaciół” będzie miał większe szanse niż przelew od żony.

   asi
  • „Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny”
   a może przelew z jakiejś instytucji? Wypłata z giełdy? Macie jakieś pomysły?

   ihvarq
 • Właśnie wpadły 2 bony po 25zł do empiku za „wynagrodzenie”.
  Czyli wszystko zdaje się działa.

  Pietia Odpowiedz
 • Czy jeśli mam cały czas dostęp do bankowości elektronicznej, ale kont od dłuższego czasu nie mam (zamknąłem również konto OKO) to muszę wypowiedzieć uprzednio dostęp do elektronicznej bankowości czy to nie ma znaczenia dla karencji?

  Mateusz Odpowiedz
  • Teoretycznie ma. Jednak ja do ostatniej promocji przystąpiłem mimo że miałem wciąż aktywny dostęp do bankowości elektronicznej. Po rozmowie na czacie zostałem zapewniony że zostałem dopisany do promocji. Za kilka miesięcy kiedy przyjdzie do wypłaty premii (i ewentualnych reklamacji) będę mógł napisać ile kłopotów sprawi wyegzekwowanie nagrody :)

   Pietia
 • Spełniam warunki do premii. Zamknąłem w zeszłym miesiącu umowę ramową. Niestety, po wypełnieniu wniosku, pojawia się info, ze mam się zgłosić do oddziału. Po co w takim razie w regulaminie piszą o tak krótkim okresie karencji, skoro on w rzeczywistości i tak jest dłuższy?

  jaceny Odpowiedz
  • Zawsze jak coś miałeś w ING to żeby założyć ponownie musisz się udać do oddziału, ojciec miał 15 lat temu i żadna promka z zakładaniem zdalnym nie wchodzi tylko wyskakuje dokoncz w oddziale

   JoX
  • Ale tam jest okres karencji. W takim razie ten okres karencji to jest ściema? No bo skoro nie mogę złożyć wniosku przez internet gdy miałem u nich konto np 15 lat temu, to nie mogę wziąść udziału w promocji przecież.

   jaceny
  • Poczytaj komentarze pod tym wątkiem, tam piszą o tym

   Ja123
 • cześć, dwa pytania:
  1. czy jeżeli w banku posiadam PPK / OFE, to jestem wykluczony z promocji, czy mimo wszystko będę „nowym klientem” ?
  2. warunki do załapania się na premię 110 zł są dużo prostsze. Czy dobrze rozumiem, że nawet nie muszę wyrabiać karty debetowej, tylko wymóg comiesięcznych płatności załatwić BLIKIEM ?

  Mateusz Odpowiedz
  • Ad.2. Warunkiem uzyskania premii jest wyrobienie karty i posiadanie jej na dzień wypłaty nagrody.

   Ja123
 • Czy za pierwszy miesiąc pobierana jest opłata za kartę?

  bonkapila Odpowiedz
 • W poczcie miałem zaproszenie do promocji „Do 120 zł dla aktywnych”. Jest nowa edycja od 14.04.

  Łuki Odpowiedz
 • Witam. W moim ing pojawiła się promocja zainwestuj w przyszłość z ing
  Mozna zgarnąć 100 zł. Może Michał przeswietlisz ta promocję?:)

  Tomek91 Odpowiedz
 • Doładowanie Revoluta liczy się w ramach promocji jako płatność bezgotówkowa?

  V Odpowiedz
 • ING ma teraz program poleceń konta, można zdobyć: polecający – 100 zł, polecony 50 zł. Można też łączyć np. z tą promocją za otwarcie konta

  Ja123 Odpowiedz
 • A czy założenie konta przez aplikację mobilną też uprawnia do promocji?

  Marcinek Odpowiedz
 • witam.
  co sądzicie o „Regularne inwestowanie

  Automatyczne, comiesięczne wpłaty na Investo, Konto Funduszowe lub wybrany fundusz inwestycyjny. ” ?
  nagroda 100 zł

  miron Odpowiedz
 • Jeśli ktoś potrzebuje kodu polecającego, proszę pisać oppl@onet.pl
  Warunki stawiane polecającemu bez problemu spełnię.

  bonkapila Odpowiedz
 • Ile celów oszczędnościowych trzeba założyć w tej promocji na dodatkowe 50 zł? Pierwsza kropka to: „założyć min. 1 Cel oszczędnościowy na OKO”, a potem przy czwartej kropce: „założyć min. jeden Cel Oszczędnościowy na otwartym w promocji OKO”.

  drudar Odpowiedz
 • jeden minimum, cele nie są oprocentowane wiec 300 zł i nic więcej nie dokładać

  miron Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy