160 zł premii za założenie Konta z Lwem od ING Banku

Trwa do 31.03.2021

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku. W zamian za założenie Konta Direct lub Konta Mobi (dla młodych) zyskać możemy do 160 zł premii.

160 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

Do 160 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta osobistego z Lwem w ING Banku od 1.10.2019 do 31.12.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny – a to duży plus w dzisiejszych czasach. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 31.03.2021.

Warunki zdobycia 160 zł

Co dalej? Tak naprawdę bank daje nam dwie możliwości. Do zdobycia mamy 100 zł za spełnienie prostszych warunków albo 160 zł, jeśli się nieco bardziej wysilimy.

I tak gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 30.06.2021 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 15.07.2021, o ile ciągle będzie ono aktywne, tak samo jak konto osobiste oraz karta debetowa (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak zwiększyć o 60 zł. Wystarczy dodatkowo spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • otrzymanie wpływów „wynagrodzenia” w trzech różnych miesiącach w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

 • założenie min. jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO
 • posiadanie na dzień 30.06 na założonych celach (min. jednym) saldo min. 300 zł

Powyższe warunki powinniśmy spełnić również do 30.06.2021. W takim wypadku wypłacana 15.07 premia będzie wynosiła 160 zł :)

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 30.04.2021. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 14.05.2020 (o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunków i karty).

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 60 zł? Spełnić dodatkowo poniższe warunki do 30.04:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • założenie min. jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO
 • posiadanie na dzień 30.04 na założonych celach (min. jednym) saldo min. 102 zł

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • A co z byłymi klientami , dalej sa problemy z zakładaniem , bo w bazie mają już dane ? Jak można to obejść ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • W praktyce promocja jest nieosiągalna dla byłych klientów. Za każdym razem przy wypełnianiu wniosku odsyłają do oddziału.

   Angulo
  • Ja miałem podobną sytuacją, mi powiedzieli w oddziale, że problemem była umowa o zakup jednostek funduszy inwestycyjnych (w której brałem udział w innej promocji), tj. konto się zamknęło, ale nie zakończyłem umowy? o zakup funduszy, przez co system wywalał błąd i odsyłał do oddziału.

   Eryk
  • Wniosek z tego , żeby nasz Michałek przemówił jakoś bankowi do rozumu , bo byli klienci chcą już się do nich pchać dniami i oknami .xyz

   prawdziwy-xyz
  • Swego czasu był dodatkowy wniosek rejestracyjny do promocji i o się z nim stało? Może możnaby go jakoś przywrócić ? xyz

   prawdziwy-xyz
 • Nie widzę tej promocji Mobi konto dla młodych wchodząc na swoje konto w ING?

  heniek131 Odpowiedz
 • Czy OKO na nowych jest cokolwiek oprocentowane ? (tj. ponad standard, który obecnie wynosi 0.05%).

  Be@ Odpowiedz
 • Ja mam pytanie o zamykanie kont ING. Te konta dalej trzeba zamykać w oddziale lub listownie za potwierdzeniem notarialnym podpisu? Zwykła placówka partnerska tez może być w razie potrzeby zamknięcia konta metodą ‚w oddziale”? Nigdy nie zakładałem kont w promocjach w tym banku własnie ze wzgl na te cudactwa

  marynatek Odpowiedz
 • Mam pytanie o Cel Oszczędnościowy – regulamin nie wspomina o żadnych dodatkowych warunkach, po prostu trzeba mieć co najmniej 1 CO na OKO i w dniu 30.06 mieć saldo 300 zł. Czy trzeba w tym CO ustawić automatyczne wpłacanie czy można 29.06 wpłacić sobie 300 zł a 1.07 je wypłacić?

  Krisu Odpowiedz
  • I od razu jeszcze jedno pytanie – zakupy w internecie kodem BLIK to na przykład opłacenie prowizji na Allegro lub spłata Allegro Zapłać Później?

   Krisu
  • ale o jakiej promo Ty piszesz ? ;)

   JoX
 • Czy mając konto oszczędnościowe w ING można wziąć udział w tej promocji?

  Andrus Odpowiedz
 • Nie wiem, gdzie wrzucić mój problem.
  LOT zwrócił mi na kartę kredytową ING kasę za niewykorzystane loty w związku z wirusem. Za bilety płaciłem tą kartą, stąd zwrot na nią. Kartę mam całą spłaconą, więc powstała na niej nadwyżka.
  Jak bez zakupów i bez strat wyciągnąć stąd pieniądze (pona 7 tys.) ? Za przelew z karty bank zabierze 2% = ponad 140zł … szkoda takiej kaski, bo akurat tyle to można teraz na tym banku zarobić … ani ja, ani nikt ze znajomych nie robi teraz jakiegoś większego zakupu …
  Jakieś pomysły ?

  Pedro Odpowiedz
  • Zrób zakupy w Castoramie i je zwróć. Ten sklep zwraca gotówkę. Ewentualnie może być inny sklep w którym można zrobić zakupy i je zwrócić (np. Smyk), ale w którym przy płatności kartą zwracają pieniądze na kartę (z tym, że nikt nie sprawdza czy do zwrotu dajesz tę kartę, którą płaciłeś: czyli zapłacić możesz kredytową a zwrot dostać na debetową innego banku). Robią tak m.in. sieciówki odzieżowe.

   Marcin W
 • Jeśli nikt ze znajomych nie może, to poproś „przyjaciół” o pomoc… ;) Ale najlepiej zrób to przed marcem, bo potem może być z tym różnie w kk ING.

  pws Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy