160 zł za założenie eKonta w mBanku (i 20 zł za Apple Pay)

Zakończona

mBank ruszył z kolejną ofertą premiującą założenie eKonta. Tym razem do zgarnięcia mamy 150 zł w formie moneybacku ilościowego oraz 10 zł za uruchomienie rachunku „Moje Cele”. A pamiętajmy, że ciągle czeka na nas 20 zł za transakcje Apple Pay.

160 zł za założenie eKonta

eKonto z premią

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2016.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus oraz kartą debetową najpóźniej 19.08.2018. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować regulamin promocji „eKonto z premią – I edycja”. Nie ma natomiast wymogu wyrażania dodatkowych zgód marketingowych.

A jakie są warunki promocji? mBank zapłaci nam 10 zł za każde 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (niezależnie od kwoty, ale tylko w sklepach stacjonarnych). W ciągu miesiąca możemy zdobyć maksymalnie 30 zł (za min. 15 transakcji), a w ciągu 5 miesięcy promocyjnych – łącznie 150 zł. Pamiętajmy, że pierwszym promocyjnym miesiącem jest miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji (czyli podpisania umowy). Przykładowo podpisując umowę w lipcu transakcje zaczynamy wykonywać w sierpniu.

Żeby jednak nie było tak prosto bank wymaga od nas spełnienia dodatkowych warunków w danym miesiącu – inaczej premia nie zostanie naliczona. Oprócz transakcji promocyjnych powinniśmy jeszcze zapenić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (najprościej ze swojego konta w innym banku) oraz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Premia będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

10 zł za rachunek Moje Cele

Oprócz 150 zł w formie moneybacku za ilość transakcji kartą możemy również zgarnąć 10 zł za uruchomienie rachunku „Moje Cele”. Wystarczy, że:

jeżeli do końca miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia rachunku eKonto promocyjne otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele i wykonasz na nim minimum jedną transakcję

Ile kosztuje eKonto?

W przypadku eKonta standard nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie konta. Karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolne kwoty. W zamian możemy zapłacić jedynie za bankomaty (7 zł od wypłaty), ale za darmo wypłacimy środki z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZWBK – o ile wypłata wyniesie min. 100 zł. Za wypłacenie drobnych zapłacimy 1,30 zł.

W przypadku eKonta plus prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem wpływu min. 1000 zł. Jeśli o przelewie zapomnimy, to zapłacimy 5 zł miesięcznie. Za kartę nie zapłacimy natomiast ani grosza, jeśli wykonamy nią min. 5 płatności w miesiącu – inaczej bank pobierze od nas 4 zł miesięcznie. W zamian otrzymujemy jednak darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów od 100 zł w górę (poniżej tej granicy płacimy 1,30 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Zastanawiam się dlaczego na zdjęciu jest dwóch panów…

  dario Odpowiedz
 • No fajnie, wziąłem już ich kk w poprzedniej promocji, tylko ciekawe, do kiedy byłem ich klientem… Pewnie w oddziale, ani tym bardziej na infolinii mi tego nie powiedzą… A sam kiedy konto zamykałem nie wiem, z tego prostego powodu, że nie zamykałem, używałem go na przełomie stuleci i zapomniałem, ale przy wyrabianiu kk potraktowali mnie jako nowego klienta, widocznie sami zamknęli…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Czy można otworzyć konto po weryfikacji przelewem z innego banku ? czy tylko kurier lub osobiście ?

  Miron Odpowiedz
 • Drodzy Wisienkowicze, kilka pytań:
  Czy warto zachować konto w mbanku po wykorzystaniu promocji?
  Czy reklamowane przez nich ubezpieczenie samochodowe jest rzeczywiście tak korzystne?
  I czy można utrzymać samo konto, likwidując kartę?

  Marcinek Odpowiedz
 • Czy za granicą płatności też się liczą? (prawie rym)

  lukikuki Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy