1600 punktów Priceless Specials za rejestrację karty Santander Bank Polska

Zakończona

Trwa promocja Santander Bank Polska, w ramach której możemy zgarnąć 1600 punktów za zarejestrowanie swojej karty Mastercard w programie Mastercard Priceless Specials (przebrandowanego ostatnio na „Bezcenne Chwile”). Punkty wymienimy na przykład na dwa bilety do kina.

Bezcenne punkty w Santander od Mastercard Priceless Specials
Aby skorzystać z promocji należy zawrzeć umowę o wydanie nowej karty debetowej (Dopasowana Mastercard) lub kredytowej (World Mastercard) Santander Bank Polska nie później, niż 30.11.2019. Co ciekawe regulamin oferty nie wspomina nic o tym, że karta musi być wydana przed jakimś dniem – możemy więc wnioskować, że stare karty też biorą udział w promocji.

Drugim warunkiem jest konieczność zarejestrowania karty w programie Priceless Specials w okresie trwania promocji, czyli między 1.11 a 30.11.2019. Co ciekawe kart możemy zarejestrować dowolną ilość (jeśli ich tyle mamy) i każda weźmie udział w promocji.

Co dalej? W zasadzie… nic więcej! Nasz rachunek programu Priceless Specials zostanie doładowany kwotą 1600 punktów powitalnych w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia warunków. Bank zastrzega jednak, że pula nagród wynosi 17 300 sztuk. Punkty będą ważne miesiąc, dlatego warto je szybko wymienić na nagrody.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • po zalogowaniu do bankowosci elektronicznej zrobili fajny baner wprowadzajacy w blad
  za min. 100 zl wydane karta mastercard w rtv euro agd, limango lub intersport moze pan uzyskac az 6000 punktow w BCh
  i przycisk SPRAWDZAM
  wiec sprawdzilem i naprawde to sa trzy oferty po 2000 punktow za wydanie 200 zl w euro, limango lub intersport
  https:// bankujzrabatami . pl/oferta/rtv-euro-agd-1

  aaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy