Do 1600 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia

Zakończona

Ruszyła promocja dla firm organizowana przez wydawcę serwisu Bankier.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch ofert możemy zgarnąć łatwe 300 zł premii na start oraz kolejne 900 zł w formie zwrotów za transakcje kartą. A do tego 400 zł za terminal płatniczy i 2 lata zwolnienia z opłat :)

1600 zł premii dla firm od Santander Bank Polska

300 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą, która nie dysponowała ani nie wnioskowała o żaden rachunek dla firm Santander Bank Polska od dnia 1.01.2020. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając tylko niezbędne zgody), a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji, zwłaszcza adres e-mail). Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie procesu wnioskowania o samo konto wyrazić zgody na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (w zakresie wymaganym do wypłaty premii)
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Czas na złożenie wniosku mija 26.07, natomiast umowę możemy podpisać najpóźniej do 15.08.2021.

A jakie są warunki zgarnięcia nagrody? Bardzo proste. Wystarczy, że do 30.09.2021 wykonamy co najmniej pięć dowolnych przelewów Elixir, Express Elixir lub Bluecash (z wyjątkiem przelewów do ZUS i US) na rachunki prowadzone w innych bankach. Oprócz tego powinniśmy pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej banku co najmniej raz w tym samym terminie.

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo do 31.10.2021. W wiadomości otrzymamy również link przekierowujący do formularza, na którym będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii w ciągu 14 dni. Wypłata bonusu w wysokości 300 zł nastąpi do 22.11.2021.

900 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku, przy czym tam okres karencji liczony jest od 31.03.2019. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

O szczegółach oferty pisałem w tym prześwietleniu. Do zgarnięcia mamy zresztą dodatkowe 400 zł, o ile zdecydujemy się na podpisanie umowy o terminal płatniczy.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące! Zgodnie z regulaminem w tym okresie nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak to jest z karencją? W regulaminie jest wpis „..i nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w Banku w okresie od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji” a w artykule informacja o 01.01.2020.

  kowal999 Odpowiedz
  • Promocja zgarnij premię (czyli 300 zł na start) ma karencję od 1.01.2020.
   Promocja z moneybackiem – faktycznie od 31.03.2019. Doprecyzuje to we wpisie, dzięki za zwrócenie uwagi.

   Innymi słowy (wg regulaminów) jeśli miałeś konto np. jesienią 2019 to otrzymasz premię na start, ale nie skorzystasz z moneybacku.

   Michał
  • ok, dzięki za doprecyzowanie. Z tego co widzę to Santander na razie nie zmienia daty karencji względem kolejnych edycji promocji. Konto zamknięte w grudniu 2020, więc nie wpadnie ani 900zl za cashback ani 400zl za terminal. A co ze zwolnieniem z opłat na 2 lata? Też odpada ?

   kowal999
 • Złożyłam wniosek o konto, przyszły dokumenty kurierem ale tylko Umowa rachunku i karty i odstąpienie od umowy. Czy ktoś z was zakładając konto dostał też umowę przystąpienia do promocji bankiet pl albo jakiekolwiek potwierdzenie tego że bierze udział w tej promocji? Albo jakiś mail?
  Bo ja miałam tylko link do złożenia wniosku a potem zero potwierdzenia że biore udział w promocji?

  villemo09 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy