Do 1600 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia!

Zakończona

Ruszyła promocja dla firm organizowana przez Rankomat we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch ofert możemy zgarnąć łatwe 300 zł premii na start oraz kolejne 900 zł w formie zwrotów za transakcje kartą. A do tego 400 zł za terminal płatniczy i 2 lata zwolnienia z opłat :)

1600 zł dla firm od Santander Bank Polska

300 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą, która nie dysponowała żadnym rachunkiem dla firm Santander Bank Polska od dnia 1.11.2019. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając tylko niezbędne zgody), a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji, zwłaszcza adres e-mail). Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie procesu wnioskowania o samo konto wyrazić zgody na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (w zakresie wymaganym do wypłaty premii)
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Czas na złożenie wniosku mija 31.05, natomiast umowę możemy podpisać najpóźniej do 15.06.2021.

A jakie są warunki zgarnięcia nagrody? Bardzo proste. Wystarczy, że do 31.07.2021 wykonamy co najmniej trzy dowolne przelewy Elixir, Express Elixir lub Bluecash (z wyjątkiem przelewów do ZUS) na rachunki prowadzone w innych bankach. Oprócz tego powinniśmy zalogować się do aplikacji mobilnej banku co najmniej raz w tym samym terminie.

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo do 16.08.2021. W wiadomości otrzymamy również link przekierowujący do formularza, na którym będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii w ciągu 7 dni. Wypłata bonusu w wysokości 300 zł nastąpi do 30.08.2021.

900 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

O szczegółach oferty pisałem w tym prześwietleniu. Do zgarnięcia mamy zresztą dodatkowe 400 zł, o ile zdecydujemy się na podpisanie umowy o terminal płatniczy.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące! Zgodnie z regulaminem w tym okresie nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Wpływy na konto w określonej wysokości nie są warunkiem w tej promocji? Można zapewnić wpływ ze swojego konta indywidualnego? Czy musi być przelew z obcego konta firmowego?

  Dzięki z góry za odp.
  Pozdrawiam

  Paweł nie Gaweł Odpowiedz
 • Czy z rachunku firmowego można opłacać kartą prywatne zakupy spożywcze? Ktoś się o coś czepi?

  anonimowy Odpowiedz
  • W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej firma = ty więc nie ma żadnego znaczenia z jakiego konta za co płacisz. Majątek firmy = twój majątek.

   Michał
 • Czy ktoś korzystał z w/w promocji i otrzymał potwierdzenie mailowe o premii? Dzisiaj ostateczny termin.

  Bogy Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy