Nawet 1600 zł za konto firmowe BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w ramach której możemy uzyskać nawet 1600 zł premii za konto firmowe: 600 zł otrzymamy w formie moneybacku od transakcji kartą, 400 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy, a kolejne 600 zł to oszczędności na potencjalnych opłatach i prowizjach.

1600 zł za konto firmowe BNP Paribas

Płać i wzrastaj na święta

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek, a następnie podpisać umowę ramową dla firm oraz o wybrany rachunek firmowy wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem powinniśmy też podpisać oświadczenie o przystąpieniu do promocji w którym podamy numer karty, na której naliczany będzie moneyback.

Zasady zdobycia premii podstawowej są bowiem bardzo proste: bank zapłaci nam 2% wartości transakcji kartą, ale nie więcej, niż 100 zł miesięcznie. Ponieważ promocja trwa 6 miesięcy kalendarzowych, to do zdobycia mamy łącznie 600 zł. Warto podkreślić, że niepełny miesiąc podpisania umowy jest również wliczany do półrocznego okresu.

Premia będzie wypłacana już 5. dnia danego miesiąca – chyba, że jest to dzień wolny – to wtedy w kolejnym dniu roboczym. Do wypłaty brane pod uwagę są wypłaty zaksięgowane na koncie w danym miesiącu. Zakupy robione pod koniec miesiąca, które zostaną rozliczone w kolejnym, zostaną doliczone do następnej wypłaty premii.

Wygodny biznes z terminalem

Oprócz 600 zł w formie moneybacku do zgarnięcia mamy kolejne 400 zł za terminal płatniczy. Wystarczy, że (będąc już posiadaczem konta firmowego) udamy się na stronę promocji, zarejestrujemy swój udział oraz zawrzemy umowę na min. 24 miesiące o dzierżawę terminala w oddziale banku. Czas na spełnienie tych warunków mamy do 31.12.2021.

200 zł w formie bonu Sodexo otrzymamy pod warunkiem, że do 31.01.2022 wykonamy pierwszą transakcję za pomocą terminalu, a kolejne 200 zł – pod warunkiem zapewnienia obrotu na min. 10 000 zł w ciągu dwóch kolejnych miesięcy po miesiącu przeprowadzenia pierwszej transakcji. Przykładowo jeśli pierwsza transakcja nastąpiła w styczniu, to obroty wykonujemy w lutym i marcu.

Informacja o zgarnięciu danego bonu trafi do nas do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Oprócz premii w formie bonów Sodexo bank wylicza, że przez pierwsze 12 miesięcy za dzierżawę terminala nie zapłacimy ani grosza, co przekłada się na oszczędności rzędu 516 zł netto. Kolejne 90 zł zyskamy na darmowym prowadzeniu konta przez okres pierwszych 6 miesięcy.

Konto firmowe BNP Paribas – opłaty

A ile kosztuje konto firmowe w BNP Paribas? Sporo zależy od tego jaki rachunek wybierzemy. W promocji biorą udział Konto Otwarte na Biznes, na Agrobiznes oraz na Biznes Non-Profit. Z perspektywy przedsiębiorcy najprawdopodobniej wybierzemy ten pierwszy rachunek – jego prowadzenie jest darmowe pod warunkiem utrzymania średmiomiesięcznego salda na poziomie min. 3000 zł – inaczej pobierane jest 15 zł miesięcznie.

Karta płatnicza jest darmowa pod warunkiem, że suma wpływów na konto wyniesie min. 100 000 zł miesięcznie lub wykonamy płatności na min. 700 zł. Za darmo możemy korzystać z wypłat z bankomatów sieci Euronet w kraju.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy