180 zł zniżki na BP za założenie eKonta w promocji „Happy Weekend”

Zakończona

Już jutro rano ruszy promocja „Happy Weekend”, dzięki której nowi klienci mBanku będą mogli zyskać do 180 zł zwrotu za tankowanie paliwa na stacjach BP. Trzeba jednak przyznać, że jest to promocja dość dziwna. Choć dostępna będzie przez zaledwie 3 doby, to moim skromnym zdaniem wcale nie będzie specjalnie wyjątkowa. W innej, trwającej do końca tygodnia promocji mBanku możemy bowiem zgarnąć premię w wysokości aż… 750 zł!

Happy Weekend: 180 zł zniżki na paliwo BP od mBanku

Happy Weekend na BP

Jeśli jednak chcemy skorzystać z promocji „Happy Weekend” to musimy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku od 1.01.2016. Gdybyśmy mieli wątpliwości, to bank precyzuje nawet, że chodzi o rachunki z numerem rozliczeniowym (3-10 cyfra) równym 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy te warunki, to wystarczy że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o eKonto w taryfie standard. Podczas wnioskowania o konto konieczne jest wyrażenie zgody na mOkazje.

Jaki jest haczyk? Zarówno złożenie wniosku, jak i zawarcie umowy musi się odbyć między godziną 9:00 w dniu 15.09 oraz 9:00 w dniu 18.09. Dawno nie zawierałem umowy z mBankiem ale obawiam się, że podpisanie umowy w weekend może wcale nie być takie łatwe. Dajcie znać w komentarzach jak to aktualnie wygląda.

180 zł za tankowanie na BP

Jeśli uda nam się spełnić powyższe warunki, to nie pozostanie nic innego, jak zbieranie obiecanych premii. Bank zapłaci nam 15 zł za każdy miesiąc, w którym wydaliśmy min. 50 zł na stacji paliw BP. Nie ma znaczenia, co kupimy na stacji. Liczy się fakt zapłacenia kartą mBanku – debetową lub kredytową (jeśli taką wyrobimy).

Maksymalna kwota zwrotów wynosi 180 zł. Oznacza to, że z promocji możemy korzystać przez kolejne 12 miesięcy. O terminie rozpoczęcia promocji dowiemy się wtedy, kiedy bank aktywuje nam mOkazję „Happy Weekend z eKontem – paliwo na BP”. Zgodnie z regulaminem ma na to do 14 dni roboczych od podpisania umowy, jednak najprawdopodobniej zrobi to wcześniej – termin zakończenia promocji to 15.08.2018, więc aby móc zgarnąć 12 premii konieczne będzie spełnienie warunków już we wrześniu tego roku.

Same wypłaty premii dokonywane będą do 60 dni od daty rozliczenia danej transakcji.

Na koniec ciekawostka, która wywołała uśmiech na mojej twarzy. Zgodnie z regulaminem w promocji może wziąć udział pierwsze 1000 osób. O ilości klientów bank będzie informował na stronie promocji, a informacja będzie aktualizowana w… dni robocze (do godz. 16:00). Przypominam, że promocja trwa od piątku do poniedziałku (rano). Oznacza to, że przez większą część promocji nie będziemy wiedzieć ile kont pozostało w puli. Mimo wszystko mam pewne przeczucie, że aż tyle osób z niej nie skorzysta. Dlaczego?

Aż 750 zł za założenie eKonta w promocji Money Mania!

Jeśli zdecydowaliśmy się na założenie eKonta, to prawdopodobnie dużo bardziej opłacalne będzie skorzystanie z innej promocji mBanku, która kończy się w niedzielę wieczór.

Mowa o ofercie banku, w której do zyskania jest aż 650 zł w formie zwrotów za zakupy oraz 100 zł premii praktycznie za sam fakt założenia konta. Oczywiście warto przeliczyć co bardziej nam się opłaca, ale „przeciętny Kowalski” płacący za zakupy kartą zyska więcej raczej w tej drugiej promocji.

Szczegóły w prześwietleniu oferty Money Mania, w której do zgarnięcia jest do 750 zł .

Nie przegap!

Komentarze

 • Szkoda ze nie zrobia promocji 100% w skali roku dla lokaty 10PLN, dla pierwszych 3 klientów którzy otworzą ekonto między 23:59 a 0:02. #Żart.

  Zuk Odpowiedz
 • takie coś mogliby dawać na nową KK np ale jak dają tylko nowym to szkoda słów :-(

  zenek64 Odpowiedz
 • Szału chyba nie było:

  Aktualna liczba dostępnych miejsc w promocji: 965

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy