Mega łatwe 400 zł na start + 900 zł w moneybacku + 500 zł za kredyt + dożywotnie zwolnienie z opłat za konto firmowe Santander

Zakończona

Ruszyła promocja dla firm organizowana przez wydawcę serwisu Rankomat.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch ofert możemy zgarnąć bardzo łatwe (i szybko wypłacone!) 400 zł premii na start oraz kolejne 900 zł w formie zwrotów za transakcje kartą. A do tego 500 zł za ewentualny kredyt oraz dożywotnie zwolnienie z części opłat! :)

1800 zł za konto firmowe Santander Bank Polska

400 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą, która po 31.03.2019 nie posiadała rachunku firmowego w Santander Bank Polska. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na dedykowanej stronie promocji a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji, zwłaszcza adres e-mail). Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie procesu wnioskowania o samo konto wyrazić zgody na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (w zakresie wymaganym do wypłaty premii)
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Czas na złożenie wniosku mija 18.11, natomiast umowę możemy podpisać najpóźniej do 25.11.2022.

A jakie są warunki zgarnięcia nagrody? Bardzo proste. Pierwszą część premii, czyli 200 zł, otrzymamy za pobranie aplikacji mobilnej i co najmniej raz zalogowanie się do niej do 11.12.2022. Drugą część bonusu, czyli pozostałe 200 zł, otrzymamy za wykonanie min. 3 dowolnych przelewów (z wyłączeniem ZUS i US).

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo jeszcze przed świętami, bo już 20.12.2022. W wiadomości otrzymamy również link przekierowujący do formularza, na którym będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii do 23.12.2022. Wypłata bonusu zł nastąpi do do końca roku.

900 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku, przy czym tam okres karencji liczony jest od 31.03.2019. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

O szczegółach oferty pisałem w tym prześwietleniu. Do zgarnięcia mamy zresztą dodatkowe 500 zł, o ile zdecydujemy się na podpisanie umowy kredyt / leasing.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat – i to dożywotnio! Zgodnie z regulaminem nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktoś dostał premie po zrobieniu przelewu do US /ZUS po 15. dniu miesiąca? Dopiero teraz doczytałem, że jest jest to ograniczone terminem.

  Promocjonariusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy