Rekord: do 1850 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia

Zakończona

Ruszyła promocja dla firm organizowana przez wydawcę serwisu Rankomat.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch ofert możemy zgarnąć bardzo łatwe 350 zł premii na start oraz kolejne 900 zł w formie zwrotów za transakcje kartą. A do tego 400 zł za ewentualny kredyt, 200 zł za umowę o opiekę zdrowotną oraz dożywotnie zwolnienie z części opłat! :)

1850 zł premii za założenie Konta dla Firm

350 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia akcji nie posiada rachunku firmowego dla firm w Santander Bank Polska. Oznacza to, że okres karencji praktycznie nie istnieje – jeśli zamknęliśmy takie konto dosłownie miesiąc temu, to również możemy brać udział w promocji. Warto też zaznaczyć, że posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na dedykowanej stronie promocji a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji, zwłaszcza adres e-mail). Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie procesu wnioskowania o samo konto wyrazić zgody na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (w zakresie wymaganym do wypłaty premii)
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Czas na złożenie wniosku mija 20.12, natomiast umowę możemy podpisać najpóźniej do 10.01.2022.

A jakie są warunki zgarnięcia nagrody? Bardzo proste. Pierwszą część premii, czyli 100 zł, otrzymamy za pobranie aplikacji mobilnej i co najmniej raz zalogowanie się do niej do 31.01.2022. Drugą część bonusu, czyli pozostałe 250 zł, otrzymamy za wykonanie min. 3 dowolnych przelewów (Elixir, Express Elixir lub Bluecash – z wyjątkiem przelewów do ZUS i US) na rachunki prowadzone w innych bankach.

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo już 11.02.2022. W wiadomości otrzymamy również link przekierowujący do formularza, na którym będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii do 18.02.2022. Wypłata bonusu zł nastąpi do 28.02.2022.

900 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku, przy czym tam okres karencji liczony jest od 31.03.2019. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

O szczegółach oferty pisałem w tym prześwietleniu. Do zgarnięcia mamy zresztą dodatkowe 600 zł, o ile zdecydujemy się na podpisanie umowy kredyt / leasing oraz pakiet ubezpieczenia medycznego Lux Med.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat – i to nie przez 24 miesiące, jak było dotychczas, ale dożywotnio! Zgodnie z regulaminem nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy cashback też będzie naliczany do zakupów internetowych za pomocą karty ? Czy tylko fizyczna płatność kartą w sklepach stacjonarnych ?

  FPGAs Odpowiedz
 • @admin
  Zwolnienie z opłat jeszcze lepiej, bo bezterminowo.

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • Czy doładowanie karty Revolut też zaliczy się jako płatność?

  Lukess Odpowiedz
 • Witam,

  mam wieloletnie doświadczenie w korzystaniu z promocji dla klientów indywidualnych, jednak dopiero od niedawna prowadzę działalność gospodarczą. Stąd moje pytanie: czy nie ma problemu z zakładaniem wielu kont firmowych i korzystaniem z promocji? Czy równie łatwo się je zamyka i jedyna różnica to płacenie podatku od nagród? Pozdrawiam.

  RadekW Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy