Rekord: do 1860 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji dla firm organizowana przez wydawcę serwisu Rankomat.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch ofert możemy zgarnąć bardzo łatwe 360 zł premii na start oraz kolejne 900 zł w formie zwrotów za transakcje kartą. A do tego 400 zł za ewentualny kredyt, 200 zł za umowę o opiekę zdrowotną oraz dożywotnie zwolnienie z części opłat! :)

1860 zł premii od Santander

360 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli osobą, która nie posiada rachunku firmowego dla firm w Santander Bank Polska od 4.11.2021. Oznacza to, że okres karencji jest niesamowicie krótki – jeśli zamknęliśmy takie konto dosłownie trzy miesiące temu, to również możemy brać udział w promocji. Warto też zaznaczyć, że posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na dedykowanej stronie promocji a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji, zwłaszcza adres e-mail). Pamiętajmy jedynie, aby w trakcie procesu wnioskowania o samo konto wyrazić zgody na:

 • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora w celu przeprowadzenia promocji (w zakresie wymaganym do wypłaty premii)
 • kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych
 • kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Czas na złożenie wniosku mija 28.02, natomiast umowę możemy podpisać najpóźniej do 10.03.2022.

A jakie są warunki zgarnięcia nagrody? Bardzo proste. Pierwszą część premii, czyli 100 zł, otrzymamy za pobranie aplikacji mobilnej i co najmniej raz zalogowanie się do niej. Drugą część bonusu, czyli pozostałe 260 zł, otrzymamy za wykonanie min. 3 dowolnych przelewów (Elixir lub Bluecash – z wyjątkiem przelewów do ZUS) na rachunki prowadzone w innych bankach. Oba warunki musimy spełnić do 31.03.2022.

I to tyle! Informację o zgarnięciu nagrody otrzymamy mailowo bardzo szybko, bo już 12.04.2022. W wiadomości otrzymamy również link przekierowujący do formularza, na którym będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii do 19.04.2022. Wypłata bonusu zł nastąpi do 30.04.2022.

900 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku, przy czym tam okres karencji liczony jest od 31.03.2019. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć 3% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

O szczegółach oferty pisałem w tym prześwietleniu. Do zgarnięcia mamy zresztą dodatkowe 600 zł, o ile zdecydujemy się na podpisanie umowy kredyt / leasing oraz pakiet ubezpieczenia medycznego Lux Med.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat – i to nie przez 24 miesiące, jak było dotychczas, ale dożywotnio! Zgodnie z regulaminem nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • przelewy w formie polecenia wyplaty EUR do krajów EOG innych niż Polska
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • @Admin Okres karencji dla moneybacku wynosi blisko 3 lata. Warunkiem jest brak konta firmowego po 31 marca 2019

  W Odpowiedz
 • Cashback to oczywiście opodatkowany przychód firmy, a co z bonusem za otwarcie, to jest przychód firmy, czy przychód osoby fizycznej zakładającej konto i zwolniony z podatków? Skoro podajemy dane do wypłaty dla tych 360 złotych?

  chwilowy Odpowiedz
  • w przypadku kont firmowych bonusy musimy niestety rozliczyć / opodatkować w ramach swojej DG

   Michał
  • No dla mnie dyskusyjne skoro podaję dane do wypłaty promocja może być do osoby fizycznej jaka konto założyła, za wejście do sklepu nazwijmy to, potem cashback za zwrot. Ale pewnie niestety jak piszesz wszystko. Pytanie jeszcze czy to będzie jeden wpływ (ten pierwszy) i kiedy będzie? A kluczowe czy można to rozliczyć jedną notą księgową? Znajomy bierze darmowy infakt, tam można mieć 3 dokumenty przychodowe na miesiąc…

   chwilowy
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy