Tylko u nas! 50 zł za założenia konta w ING + 140 zł za spełnienie dodatkowych warunków

Zakończona

Ruszyła ekskluzywna promocja przeznaczona wyłącznie dla czytelników bloga LiveSmarter. W zamian za założenie konta w ING Banku Śląskim i wydanie 200 zł możecie zgarnąć 50 zł w bonie Allegro. Oprócz tego możliwe jest połączenie oferty ze standardową promocją banku, w ramach której można zgarnąć kolejne 140 zł. Razem 190 zł na start po spełnieniu bardzo prostych warunków :)

190 zł za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim

50 zł na start od LiveSmarter

Aby wziąć udział w pierwszej z promocji należy być całkowicie nowym klientem banku – czyli osobą, która nie była (ani nie jest) właścicielem lub pełnomocnikiem do jakiegokolwiek produktu ING Banku Śląskiego.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Direct lub Mobi za linku umieszczonego na blogu nie później, niż 30.06.2019. Oprócz tego wymagane jest wyrobienie karty debetowej do konta oraz podpisanie umowy – nie później, niż do 10.07.

Ważne też, aby zgłosić swój udział w promocji do końca czerwca (a najlepiej od razu po zawnioskowaniu) za pomocą tego formularza. Będziemy tam musieli podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail do wysyłki bonu oraz wasz unikalny kod kliknięcia, który wyświetli się na tej stronie (po tym, jak przejdziecie na stronę promocji). Po prostu skopiujcie te 16 znaków i wklejcie w formularz zaraz po zawnioskowaniu o konto :)

Oprócz podania swoich danych konieczne będzie jeszcze zaakceptowanie regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych w celu jej przeprowadzenia.

Ale uwaga! W promocji obowiązuje pula 200 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu zamieszczę w tym miejscu komunikat o wyczerpaniu puli – tak, aby nikt nie składał wniosku po terminie.

Ostatni warunek do zdobycia premii to wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł nie później, niż do końca lipca.

I to tyle! Informację o nagrodzie przekażę wam mailowo – najpóźniej 30.09.2019 (choć postaram się wcześniej, o ile będzie taka możliwość). W wiadomości znajdziecie swój kod (kartę podarunkową) o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Kod będzie ważny min. 3 miesiące od wysłania. Z nagrody będzie można skorzystać jednorazowo, bez uwzględniania kosztów wysyłki, w ramach jednego koszyka zakupów (więc można połączyć zakupy u kilku sprzedawców / za kilka przedmiotów).

140 zł w promocji ING Banku Śląskiego

Oprócz premii fundowanej przez LiveSmarter do zdobycia jest jeszcze druga premia – wypłacana przez sam ING Bank Śląski. Jej warunki zdobycia są nieco inne: okres karencji liczony jest już tylko od 1.01.2018, a wraz z kontem osobistym powinniśmy również założyć konto oszczędnościowe (oraz kartę debetową). Sporo również zależy od tego w jakim jesteśmy wieku i jak aktywnie będziemy korzystać z konta.

I tak osoby młode (18-26 lat) gwarantowaną stówkę, zgarną za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich nie później, niż do 31.07.2019. Kwota transakcji nie ma znaczenia :)

Aby zgarnąć o 20 zł więcej powinniśmy wykonać jedną z poniższych czynności. A jeśli 40 zł więcej, to obie:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • dokonanie min. 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców za kwotę min. 5 zł każdy.

Wypłata premii (100, 120 lub 140 zł) nastąpi do 15.08.2019.

Co z osobami powyżej 26. roku życia? Tu warunki są nieco bardziej wymagające – ale ciągle łatwe do spełnienia. Po założeniu Konta Direct powinniśmy wykonać płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł nie później, niż do 31.08.2019.

A jak zdobyć jeszcze więcej? Wystarczy spełnić jeden (+20 zł) lub oba (+40 zł) poniższe warunki:

 • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych
 • otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

Na spełnienie warunków mamy czas do 31.08.2019. Wypłata nagrody nastąpi do 10.09.2019 na konto oszczędnościowe – o ile ciągle będziemy posiadać oba rachunki oraz kartę debetową.

2,5% na koncie oszczędnościowym

A jeśli już mówimy o koncie oszczędnościowym, to wypada dodać, że możemy na nim całkiem sporo zarobić. ING oferuje bowiem 2,5% aż do 100 000 zł przez okres 4 miesięcy. Warunek? Trzeba otworzyć swoje pierwsze Otwarte Konto Oszczędnościowe w banku.

Kolejne 2,5%, na niemal identycznych warunkach, czeka na koncie oszczędnościowym OKO Bonus – tym razem w zamian za przyniesienie nowych środków do banku. Oczywiście nie ma konieczności korzystania z tej oferty od razu, możemy to zrobić już później.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • A czy karta do android pay też się kwalifikuje czy trzeba mieć koniecznie fizyczną?

  Nikt Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem:

   Karta – jakakolwiek karta płatnicza (debetowa) wydana Uczestnikowi Promocji do Konta

   Także wydajemy 200 zł / 1000 zł jakąkolwiek kartą debetową do konta osobistego w ING.

   Michał
  • Ale chodzi mi o to 300 zł kartą co miesiąc. Nie było tak że ona jest bezpłatna?

   Nikt
  • Chodzi ci o kartę Mastercard w telefonie? Zgodnie z tabelą opłat:

   Opłata za kartę Mastercard w telefonie nie jest pobierana do 28.12.2019 r.

   Także jak najbardziej można wyrobię tę kartę.

   Michał
 • Jak nie można mieć żadnego produktu, to zakładam, że KK także wyklucza z tej promocji 50zł

  JJ2010 Odpowiedz
  • Niestety w teorii tak. Wtedy oczywiście pozostaje możliwość zdobycia 140 zł w regularnej promocji banku.

   Michał
  • Niestety nie, wystarczy że jest w bazie banku i nie da się przejść przez formularz rejestracyjny promocji 140zł.

   Slawo
  • Zakładam że masz „moje ing”. A więc wnioskujesz o konto poprzez „moje ing”, a następnie kontaktujesz się z obsługą klienta, prosząc o dopisanie do promocji. U mnie zadziałało. Pozdrawiam.

   filonski
  • Dzięki za cenne info!

   Slawo
 • Uwaga, uwaga!

  Jeden z uczestników promocji podał, jako adres e-mail, swój adres zamieszkania. Będę wdzięczny za ponowne zgłoszenie z poprawnym adresem (nagroda jest elektroniczna, więc wysyłanie jej pocztą nieco mija się z celem… ;)).

  Swoją drogą dodałem teraz weryfikację tego pola, aby przechodziły tylko adresy mailowe.

  Michał Odpowiedz
 • Przelew weryfikacyjny czy kurier?

  Kurt Odpowiedz
 • Gdyby jeszcze dodali stówę za otwarcie konta z polecenia…

  pytanie Odpowiedz
 • „kod pojawi się po kliknięciu w link” coś takiego i nic więcej pojawia się przy kliknięciu w link z tym kodem allegro

  Dawid19055 Odpowiedz
  • Kod pojawi się po kliknięciu w link przekierowujący do banku. Jeśli nie pojawia się, to znaczy, że nie składałeś wniosku z linków na blogu (co jest wymagane przez promocję)

   Michał
  • „Kod pojawi się po kliknięciu w link przekierowujący do banku”.
   Michale, powyższa treść może wprowadzać w błąd ponieważ po kliknięciu w jeden z linków przekierowujących do banku czyli:
   – „złożymy wniosek o Konto Direct lub Mobi za linku umieszczonego na blogu” lub
   – „Przejdź na stronę promocji”
   nie wyświetla się żaden kod.
   Kod wyświetla się wyłącznie po kliknięciu w „na tej stronie” i ja właśnie ten kod podałem przy rejestracji.

   Rafał
 • Jak uzyskać kod kliknięcia – pod linkiem nie ma kodu

  Darek Odpowiedz
 • Po jakim czasie przychodzi karta? Jest promo na kindla którego i tak chcę kupić, to by było już 500 do przodu.

  Można podczas składania wniosku odrazu zawnioskować o mobilną bez fizycznej?

  Nikt Odpowiedz
 • Za regularne inwestowanie znowu jest 100 lub więcej do końca czerwca.

  majaa Odpowiedz
 • Czy posiadanie konta firmowego wyklucza z promocji?

  Łukasz Odpowiedz
 • Rozumiem, że zarówno pula 200 jak i 500 promocyjnych wniosków nie została jeszcze wyczerpana?

  Michał Odpowiedz
 • Czy 3 transakcje BLIKiem w celu otrzymania dodatkowych 20zł wlicza się do łącznej kwoty min. 1.000zł, które trzeba wydać kartą lub BLIKiem, by otrzymać 100zł?

  kbarzdo Odpowiedz
 • Czy w ramach promocji na blogu (50 zł bonu allegro), można płacić kartą doładowując portmonetki np. Revolut, Monese? Czy jakieś transakcje albo kody MMC są wykluczone czy wszystko przechodzi, bo w regulaminie nie ma żadnych zastrzeżeń w tym temacie?

  wyderson Odpowiedz
 • Co z tym bonem do allegro. Miał już być. Akurat by się przydał.

  Zbigniew Odpowiedz
  • Sugeruję dokładnie czytać wpisy. Nie wiem czy 30.09 to „już”:

   I to tyle! Informację o nagrodzie przekażę wam mailowo – najpóźniej 30.09.2019 (choć postaram się wcześniej, o ile będzie taka możliwość).

   Michał
 • 140zł po 2 reklamacjach w końcu wypłacili. Pytanie do admina: Czy do otrzymania bonu na allegro trzeba utrzymywać kartę debetową, czy można ją już zamknąć?

  Kurt Odpowiedz
 • Chciałbym zapytać czy do otrzymania bonu Allegro od LiveSmarter należy nadal mieć aktywną kartę i konto. Premię od ING już otrzymałem. Dziękuję.

  kbarzdo Odpowiedz
 • 30.09 już blisko. Będą bony na Allegro?

  Kurt Odpowiedz
 • No właśnie, ja nic jeszcze nie dostałem. Liczę, że to dzisiaj!

  grabarz Odpowiedz
 • Informacyjnie: nagrody zostały wysłane. Jeśli ktoś nie dostał (a warunki promocji spełnił), to proszę o kontakt :)

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy