2.5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Citibanku

Zakończona

Kolejny bank postanowił zaoferować dobre oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. 2,5% w skali roku do 100 tys. zł zgarniemy przez pół roku w Citibanku.

2,5% na koncie oszczędnościowym w Citibanku

2,5% na koncie oszczędnościowym od Citibanku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2017.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Citi Priority z dedykowanej strony promocji. Istotne, aby w trakcie otwierania rachunku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celu informowaniu o usługach Citibanku w przypadku, kiedy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać,
 • przetwarzanie danych osobowych w celu informowaniu o usługach partnerów banku w przypadku, kiedy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać,
 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacjo handlowych i marketingowych,
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacjo handlowych i marketingowych.

Co dalej? Promocyjne oprocentowanie 2,5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym otrzymamy przez 6 pierwszych pełnych miesięcy licząc od miesiąca założenia konta. Przykładowo jeśli rachunek otworzymy w październiku, to oprocentowanie dostępne będzie od listopada do kwietnia włącznie.

Ale 2,5% nie otrzymamy za nic. Konieczne bowiem będzie spełnienie kilku warunków. Po pierwsze – w każdym z 6 promocyjnych miesięcy powinniśmy utrzymać średnie saldo w wysokości min. 30 000 zł (na dowolnych rachunkach w banku, np. na koncie oszczędnościowym) lub zapewnić wpływ na konto osobiste w wysokości min. 5000 zł. Łatwo zauważyć, że spełnieni pierwszego warunku jest bardzo proste – w końcu po to zakładamy konto w Citibanku, aby wrzucić tam swoje oszczędności.

Drugim (i ostatnim) warunkiem promocji jest wykonywanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą w każdym z promocyjnych miesięcy. Ich kwota może być dowolna, dlatego warunek ten spełnimy w bardzo łatwy sposób – trzeba jedynie o nim pamiętać.

Do promocji możemy przystępować do 31.12 (to ostatni dzień na podpisanie umowy), o ile pula 1000 promocyjnych wniosków nie zostanie wyczerpana wcześniej. Szczerze mówiąc nie spodziewałbym się tego – inne banki mają lepsze oferty oszczędnościowe (np. 3% od Getin Banku czy 2,7% od Banku Millennium). Jeśli chcemy założyć konto w Citibanku, to zdecydowanie bardziej opłacalna jest oferta z kontem Citi Priority za zero i premią 150 zł na start.

Nie przegap!

Komentarze

 • Prawie dobrze, jednakże 2,5% nie powala. Chyba, że ktoś ma nadmiar gotówki i musi ją po różnych bankach rozprowadzić. Poza tym dla nowych klientów, a tutaj promocji trochę już było :)

  Ciekawski Odpowiedz
 • A wystarcza 2 konta i w Getinie niemal nie ma ograniczen na 3.5% …

  keton Odpowiedz
  • 3,5% jest do 10 000 zł – więc jak najbardziej jest ograniczenie.
   3% jest natomiast do 200 000 zł – to już powinno zadowolić większość osób ;)

   Michał
 • Fajnie to brzmi tylko Getin nie szczególnie jest przejrzysty jak np Millenium kiedy wiadomo co i kiedy się kończy.

  jojo Odpowiedz
  • W Getinie wszystko jest przejrzyste – ale nie jest powtarzalne tak łatwo, jak w Millennium. W każdym razie oba te rachunki wydają się dobrą alternatywą.

   Michał
  • Ja się już gubię z tymi nowymi środkami. W Getinie, Ideii … Tak namotają że im bardziej klient nie wie o co chodzi tym lepiej. Może jakiś artykuł wyjaśniający na ten temat by się przydał ? Kiedyś wyżebrałem to i może teraz napiszesz? :)

   jojo
  • Właśnie jest powtarzalne (bo rośnie) tylko w Millennium zatrzymali sie w szacunkach dlatego kasa odpływa mają więc do konca roku ostatnią szanse.

   Wojak
 • Wolne żarty, to ich 2,5% jest juz wszędzie a Getin Noble Bank to MiSTRZ ze swoim KO na dzień dzisiejszy do 200k teraz czekamy od 15 na XIII edycje z oprocentowaniem 3,2% i tak w góre….

  Wojak Odpowiedz
 • Zaproponowali mi udział w promocji, zgodziłam się. W grudniu zasiliłam konto (saldo poniżej 30.000zł, ale wpłata 5000zł była). Odsetki naliczyli 0,01%. Czy promocyjne odsetki przychodzą później, czy czas na kolejną reklamację?

  Joana Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy