[Aktualizacja] 2,9% na Lokacie na nowe środki Plus w Idea Banku

Idea Bank podwyższył właśnie oprocentowanie Lokaty na nowe środki Plus, która dostępna jest dla posiadaczy konta osobistego. W zamian za ulokowanie w banku nowych środków zgarniemy aż 2,5% 2,9% w skali roku – praktycznie bez ograniczeń kwotowych!

2,5% na Lokacie na nowe środki Plus
Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki Plus należy przynieść do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z 20. dnia poprzedniego miesiąca. W tym momencie brane pod uwagę jest więc saldo z 20.08.2020 – jeśli mieliśmy wtedy w banku mało środków (idealnie: zero) to jesteśmy w dobrej sytuacji. System banku powie nam zresztą przy zakładaniu lokaty, czy spełniamy te warunki.

Wystarczy więc, że zalogujemy się do bankowości internetowej i „wyklikamy” lokatę. Do wyboru mamy wariant 1-, 2- i 3-miesięczny. Patrząc na to, że jest to zdecydowanie okazja w porównaniu do ofert innych banków – warto raczej wybierać najdłuższy okres, aby środki miały okazję pracować jak najdłużej na 2,5% 2,9% w skali roku.

Co z kwotą maksymalną? Tej praktycznie nie ma, bo lokat możemy zakładać dowolną ilość (pojedyncza na max. 1 mln zł). Natomiast ja sam polecam nie lokować tam więcej, niż wynoszą gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, czyli równowartość 100 000 euro (ok. 430 000 zł). W razie jakichkolwiek problemów banku każda osoba fizyczna ma gwarancję zwrotu środków właśnie do takiej wysokości.

Przypominam również, że oferta promocyjnej lokaty może zostać wycofana praktycznie bez zapowiedzi (najwcześniej jutro).

PS. Nie korzystałeś nigdy z lokat Idea Banku? Załóż Lokatę Happy przygotowaną dla nowych klientów :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Ludzie przecież jest też pkt.4 w tym samym par.3. Co do pkt. 6 to poprawnie wyżej wyjaśnia to Don i chwilowy. Taki zapis był w każdym regulaminie lokaty na nowe środki.

  Kri Odpowiedz
  • Racja, ale jest tam całkowity burdel – bo na potwierdzeniu masz klauzulę, na podstawie której mogą Ci obniżyć oprocentowanie lokaty, której nie powinni byli w ogóle założyć.

   „Podano wysokość oprocentowania obowiązującą w chwili wygenerowania Potwierdzenia danych opłaconej Lokaty. Zasady ustalania wysokości oprocentowania oraz warunki (o ile takie występują), od spełnienia, których uzależnione jest ustalenie przez Bank wysokości oprocentowania przysługującego za rzeczywisty okres przechowywania środków na Rachunku Lokaty, określa Tabela Oprocentowania lub właściwy dla danego Rachunku Lokaty Regulamin Lokaty”.

   one są ze sobą sprzeczne.

   adre
  • Ale fakt, że za tę sprzeczność odpowiada ten kto tworzył te zapisy, czyli bank.
   A jako profesjonalnie prowadzący działalność przedsiębiorca powinien potrafić zrobić to tak aby było jednoznaczne. Więc „należyta staranność” przy analizie warunków umowy nie jest symetryczna (po stronie profesjonalisty i konsumenta).
   Jest duża szansa, aby wygrać taką interpretację – ale jeśli bank się zaprze przy swoim, być może potrzebny będzie arbiter albo sąd.

   adre
  • I na tym polega wlasnie ta promocja. Do sadu pojdzie mniej niz 10% klientow, a bank zarobi na jeleniach, ktorzy nie czytaja regulaminow.

   keton
  • Jak wsadzisz milion to pójdziesz się sądzić o te parę tys.
   Ale od przysłowiowej stówki to jest netto nieco ponad 500 zł. Można, ale ilu będzie się chciało?

   adre
  • Poczekajmy, może jeszcze będzie aresztowanie Ernesta albo inne okazje….

   adre
 • Zastanawiałem się czy zerwać moje cele na 2,5% w MBanku i mobilną 2% w Santanderze oba założone na początku września ale chyba już nie opłaca się tego robić, bo zysk niewielki. I podejrzewam, że już ponownie nie mógłbym założyć anie tej mobilnej ani nowego celu na 2,5%

  denek Odpowiedz
  • Po co od razu likwidowac. Wycofaj srodki i tyle. A cel dziala do 31.1.2021.

   keton
  • Ale tylko przez 4 miesiące od otwarcia. Wycofanie kasy teraz – jeśli nie wróci z powrotem +100 zł jeszcze we wrześniu – oznacza utratę oprocentowania w tym miesiącu.

   adre
  • Przecież to jest 1 wszy m-c. Ja zostawiłem 100 zł na celu,żeby mi naliczyli oprocentowanie a reszta poszła do Idea. W przyszłym m-cu może też dopłacę 100 zł albo i nie tylko wycofam wszystko 1 października a od grudnia zacznę od nowa :) do końca stycznia..

   Kri
  • Aj sorki . Dla mnie to 1 wszy m-c więc mam luzik. Inni mogą mieć kłopot.

   Kri
  • Oj sorki. Ja mam pierwszy m-c a inni mogą mieć kłopot ..

   Kri
 • W moim przypadku było tak: 20.08.2020 w dniu badania salda stan środków wynosił 0 zł. 21.09.2020 przelałem środki i założyłem kilka lokat na 2,5%. Po około godzinie gdy oprocentowanie skoczyło do 2,9%, lokaty zerwałem i założyłem na wyższy procent. Zarówno w placówce IB jak i na infolinii potwierdzili mi, że lokaty będą pracowały na 2,9%.

  EDIT: Dzisiaj ponownie rozmawiałem z infolinią, konsultant najpierw stwierdził, że w ten sposób lokaty na 2,9% nie powinno mi się udać założyć, ale skoro się udało więc to co on widzi w systemie (czyli lokaty na 2,9%) jest wiążące i tak zostanie to potraktowane.
  Jest jeszcze jedna opcja lokaty mogę zlikwidować i przelać środki na konto żony w IB i tam założyć na 2,9%…

  Shaggy Odpowiedz
 • Ja postanowiłem zadać pytanie w aplikacji czy moje lokaty spełniają wszystkie warunki i są oprocentowane na 2.9% i otrzymałem odpowiedź, że tak. Loakty były założone po zerwaniu tych z połowy września na 1.2%.

  daniel4g Odpowiedz
  • Ja to samo mam odpowiedz pozytywną ale zerwałem i założyłem zawrotną na 2,2% ;)

   bolek
  • daniel – Ale zdajesz sobie sprawe, ze bank nie odpowiada za konsultantow, ktorzy nawet nie sa jego pracownikami. Oni maja taka sama wiarygodnosc jak wtedy kiedy wciskali ludziom getback. Przeczytaj lepiej historie, ktora opisal Waldemar. Jak nie dostaniesz pelnych odsetek to co najwyzej mozesz isc do sadu. Dlatego chyba najbezpieczniej skorzystac z zawrotnej, co przezorni juz zrobili.

   keton
  • Nie ma się co bać zakładać nowych lokat na 2,9% z środków z zerwanych lokat. W tym nieszczęsnym pkt. 6 chodzi o to, że te lokaty zakładane po 20. nie wpływają na Saldo Bazowe. Gdyby go nie było to można by z środków z kończących się lokat zakładać nowe.

   Łuki
 • A ja nie mam propozycji lokaty zawrotnej w IDEA.
  Symulowałem przelew do 6 różnych banków (Getin, Millennium, Santander, mBank, nest, PEKAO i nic zupełnie po za kodem autoryzacyjnym…
  W przeszłości korzystałem już z takich lokat; może mój limit się wyczerpał… Czy ktoś miał tak, ze próbował do skutku i zadziałało?

  Przemcio Odpowiedz
 • Założyłem dziś rano zawrotna na 2.2%, ale kolejne już tylko 1.7%. Jakiś limit dzienny, czy już spadło?

  Tm Odpowiedz
 • Mam zawieszoną stronę ideabank.pl … Wy też? Co to oznacza..?

  Pola33 Odpowiedz
  • U mnie normalnie działa. Przed chwilą założyłem kolejną lokatę.

   Łuki
  • To może oznaczać, że coś jest zrąbane u Ciebie, u nich, lub gdzieś po drodze. Ale u mnie działa, tzn. że opcja druga raczej odpada. Z doświadczenia powiem, że przy powolnym łączu (w lesie albo po wyczerpaniu miesięcznego limitu netu, kiedy dostawca mi zwalniał do najwolniejszej prędkości) serwis IdeaBanku zawsze miał problemy z działaniem.

   Zonk
  • Prędkość mam znakomitą jak zawsze.. ponoć z laptopòw strona działa.. a z telefonu logowanie jak u mnie niestety nie istnieje w tej chwili. (Nie mam apki)

   Pola33
 • W przypadku gdyby Idea się wypięła i rzeczywiście nie uznawała nawet reklamacji, zasłaniając się „że ich konsultant to nie ich pracownik” a ich system źle liczy i to też nie ich broszka. To myślę, że byłoby nas trochę aby poruszyć kilka instytucji, tudzież medialnego szumu narobić m.in u redaktora Samcika, a na koniec zamknąć konta w Idea Banku i nigdy do niego nie wracać. Rozumiem, że ktoś powie, że w biznesie nie ma sentymentów. Ale swój honor mam i uważam, że kogoś w konia można zrobić raz.

  jankos Odpowiedz
  • Tam jest rzecznik klienta Idea Banku, którego zadaniem jest odrzucanie wszelkich możliwych reklamacji w przesadnie grzecznym tonie. Legenda głosi, że kiedyś uznano komuś reklamację, ale dotychczas się z tym nie spotkałem…

   abc
 • Po drugie zawsze można założyć jedną małą lokatę na 1 miesiąc i już wtedy będzie widać jak Idea to rozlicza. Jak coś będzie nie halo, wtedy nie kisić kolejne 2 miesiące kasy na innych lokatach tylko zrywać i zamykać.

  jankos Odpowiedz
 • Po drugie zawsze można założyć jedną małą lokatę na 1 miesiąc i już wtedy będzie widać jak Idea to rozlicza. Jak coś będzie nie halo, wtedy nie kisić kolejne 2 miesiące kasy na innych lokatach tylko zrywać i zamykać.

  jankos Odpowiedz
 • hej. Mam pytanie co do tej lokaty 2,9%. na stronie banku jest info ze to produkt dla posiadaczy konta Idealnego w Idea Bank – w szczegołach ze Produkt dedykowany wyłącznie dla posiadaczy konta indywidualnego w Idea Bank.
  Jak sprawdzilem u siebie (nie logowalem sie chyba z rok) mam tam Konto IDEALNIE PROSTE.
  Czy w związku z tym łapię się na zalozenie tej lokaty? czy musze zalozyc to konto Idealne?

  michal1607 Odpowiedz
  • Musisz założyć konto IDEALNE, czyli ROR. Konta oszczędnościowe nie kwalifikują Cię do tej lokaty. Konto IDEALNE założysz w kilka sekund w bankowości internetowej.

   Lokata
 • Założyłem lokaty NNŚ+ na 2.9%, po zerwaniu tych z połowy września.
  Na pulpicie aplikacji po przesunięciu kafelka na lokaty widzę sumę lokat i sumę planowanego zysku w zł brutto odpowiadającą oprocentowaniu 2.9%.

  buzaveti Odpowiedz
  • Gratulujemy!

   tof
  • To jeszcze nie przesądza, że to % się utrzyma.. też miałam taką sytuację spadło po kilku dniach bo to nie były dla nich nowe środki wg ich regulaminu.. trzymaj rękę na pulsie i w razie czego wycofasz środki.

   Pola33
 • Czy ktoś ostatnio zakładał konto ( nigdy nie miałem nic w Idea ) i przybliży ile cały proces trwa ? Póki co u mnie wniosek z wczoraj nadal czeka na potwierdzenie weryfikacji zdjęć dowodu osobistego.

  KaBe Odpowiedz
  • daawno temu przelewem z innego banku trwało to u mnie 1 dzień roboczy

   adaś
  • Różnie bywa, teraz mogą mieć dużo roboty, bo sporo osób zakłada konto. Można zadzwonić na infolinię i spróbować przyspieszyć proces weryfikacji wniosku. Potem sporo czasu zajmuje przesyłanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 grosz, bo należy przelać w trybie zwykłym, nie można przelewem natychmiastowym. Jak już grosik wpłynie na nasz nowy rachunek, trzeba czekać, aż konto zostanie aktywowane, to może trwać do kilku godzin.

   g.romek
  • ja założyłem we wtorek to z aktywacją się bujam do dziś, każą mi śmigać do oddziału z dowodem, generalnie przez ten czas wiszę na telefonie albo piszę reklamacje w bankowości… dopiero w odpowiedzi na reklamację napisali, że konieczna będzie wizyta w oddziale, żaden konsultant nie wpadł na to…

   abc
 • Być możę od jutra spadek 3m do 2% – aczkolwiek to jest mocno nieoficjalne

  Michał Odpowiedz
  • O Nie! Właśnie przelałem kolejne środki do Idei, by jutro założyć kolejną lokatę…

   Marcinek
  • No i po ofercie. Nowe oprocentowanie:
   1 m-c – 2,2%
   2 m-c – 2,1%
   3 m-c – 2,0%

   Lokata
  • nawet przy 2 % nie mają konkurencji praktycznie – dziś zakładane lokaty 3 m kończą się w Wigilię więc też trochę słabo….

   zenek64
  • Będzie prezent od mikołaja :)

   Kacper
  • Wigilia to nie tak źle – dwa pierwsze elixiry normalnie działają. Gorzej, jak zakończenie wypadnie 25.12 lub 26.12 – choć przy tym oprocentowaniu to jest i tak malutki problem.

   Michał
  • Która opcję wybieracie z tych trzech? bo teraz nie wiadomo czy liczyć na jakieś kolejne oferty za 1-2 miesiące? Odpływu nie będzie, bo ludzie zapakowali 2,9 na 3 miechy, mi się nie udało, bo dopiero dziś nastąpiła aktywacja konta w oddziale…

   abc
  • >>>aktywacja konta w oddziale…
   To jak mam napisane w systemie „zdjęcie blokady” – to nie wystarczy ?
   To jeszcze trzeba aktywować w oddziale ?

   Bogdan
  • moim zdaniem wystarczy, bo u mnie pojawił się komunikat zdjęcie blokady, ale było to możliwe tylko w oddziale…niestety nie wpadłem na to, żeby od razu pędzić do oddziału, zamiast użerać się z panią na infolinii, która usilnie przekonywała mnie, że powinno pójść elektronicznie… lekkie rozczarowanie jest…

   abc
  • U mnie Mikołaja nie będzie, miałem 5 lokat NNŚ na 2M, ale Rada Rodzinna kazała je zlikwidować i trzymać się z daleka od L. C. żeby na Pasterkę nie iść boso.

   Czytelnik
  • Pamiętaj by w tym roku nie kupować prezentów – sami zdecydowali ;-)

   Tomko
 • Ciekawe jak będzie z zawrotnymi. One na jaki okres są oferowane?

  Igor Odpowiedz
 • Tego można było się spodziewać. Czasy mamy takie, że jak jest okazja to trzeba brać i to szybko. Mimo obniżenia oprocentowania lokat to nadal jest dobra oferta. I kto ma wolną kasę to radzę korzystać bo jeszcze obniżą.

  Waldemar Odpowiedz
 • Udało się pozakładać trochę lokat na 2,9%. Dobrze, że w lipcu nie zamknąłem konta w Idea banku. Jednak na coś się przydało

  edekkkk Odpowiedz
 • Dziś ktoś testował Zawrotną? ile dają?

  Bolo Odpowiedz
 • Dupa koniec

  1 miesiąc 2,20%
  2 miesiące 2,10%
  3 miesiące 2,00%

  I tak dobre choc niesmak pozostal, za rzadko czytam bloga ;)

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Ostatecznie po przeczytaniu waszej dyskusji zrezygnowałem z nowych środków i założyłem zawrotną.
  Dziś jednak dostałem info z banku
  „nawiązując do poniższej wiadomości, uprzejmie informuję, że Pana lokaty mają
  oprocentowanie 2,9%.”
  No cóż, zostawiłem też lokaty „na nowe…” na małe kwoty. W grudniu dowiem się, czy wyszedłem na frajera czy jestem szczęściarzem.
  Ale ja już sobie zapamiętam kto mi namącił w głowie że moje nowe środki to nie nowe :)

  jojo Odpowiedz
  • Jojo, zrobiłem tak jak Ty, całe szczęście tylko z małą sumą, bo dla większości założyłem na 2,9% bez żadnego kombinowania. Jak dla mnie różnica 0,7% to nie jest powód, żeby nie spać po nocach i rozpamiętywać krzywdy, natomiast różnica 2,8% przy niekorzystnym dla klientów scenariuszu już może być takim powodem. :D

   Zonk_
 • Taka sytuacja z dzisiaj na pocieszenie jeśli ktoś nie załapał się na nowe środki w IDEA, otóż- GETIN daje propozycję lokaty zawrotnej na 1,2%

  Przemcio Odpowiedz
  • Może lepiej przelać do Idei, a potem w drugą stronę, do Getinu. Myślę, że zawrotna w Idei będzie wyższa.

   g.romek
  • Ja niestety nie otrzymałem propozycji zawrotnej w Idea a próbowałem na różne kwoty i do różnych banków.

   Przemcio
 • Normalnie trzeba było zakładać na 2,9 % jeżeli system na to pozwalał, a nie słuchać mędrców internetowych dzielących włos na czworo. Nie ma żadnego ryzyka zakładając lokaty w Ideii pod warunkiem że nie przekroczy się równowartości 100 tys. euro gwarantowanych przez BFG

  Mariusz11 Odpowiedz
  • Jasne, najlepiej nie czytać regulaminów, nie znać przepisów itd., bo i po co – wystarczy, że „system pozwala”.
   Jak system się „pomyli” i pozwoli wypłacić w bankomacie z pustego konta to też uznasz, że już Twoje i nikt Ci nie zabierze?

   adre
  • Zależy od kwoty, ale gdyby to był przysłowiowy „jackpot” natychmiast leciałbym przepuścić to wszystko w kasynie i dopilnowałbym by, kiedy bank się pokapuje, nie mieć żadnej możliwości ściągalności tego „długu” z moich własnych środków.

   Zonk
  • Nie radzę brać nie swoje pieniądze – czyli np. nadwyżkę lub pozostawione przez poprzedniego klienta pieniądze z bankomatu. To jest kradzież i kłania się kodeks karny. O moralności już nawet nie wspomnę.

   Bolo
  • No nieswoich to wiadomo, zabierać nie wypada. Choć tylko 61,7% badanych Polaków twierdzi, że nigdy nie można usprawiedliwiać, gdy ktoś nie zwraca uwagi kasjerowi, który pomylił się na własną niekorzyść… https://zpf.pl/pliki/raporty/moralnosc_finansowa_polakow_2020.pdf

   Ale to nie jest czarno-białe. A jeśli bierzesz udział w promocji typu moneybank banku, który przez np. 6 miesięcy miał wypłacać jakiś procent wydatków kartą, a wypłacił też za 7., to nie weźmiesz tego?
   Ja raczej wezmę…

   Ale czy nawet, gdy te obroty są „ściemnione”, zrobione przy pomocy przyjaciół, to nie jest to moralnie wątpliwe?

   A gdyby chodziło o nadmiarową premię nie typu moneyback, ale np. wypłacaną za samo utrzymanie konta lub karty?

   Hmm…

   Z pieniędzmi pozostawionymi przez poprzedniego klienta korzystającego z bankomatu nie ma raczej wątpliwości, ale jeśli na skutek błędu banku, nieświadomie wypłacimy więcej, niż było na koncie? Hmm… Czym to się różni od takiej nadmiarowej premii?

   Don Quijote de la Mancha
  • A pomyśl, że cały czas są przypadki oszukiwania starszych osób przy bankomacie – tj. śpieszy mi się! szybciej dziadek! szybciej babcia! no wyciągaj kartę! no już mnie wpuszczaj! – i pieniądze osoby starszej wychodzą z bankomatu a przerażony emeryt już nie ogarnia, bo oszust już jest przy bankomacie.

   @Don akcje jak ta, którą opisujesz, zdarzały się kiedyś, gdy bankomaty ładowali pracownicy placówki banku + urządzenia były nie takie jak teraz (teraz większość urządzeń wychwytuje sytuacje tego typu, że przy wypłacie banknot 200 zł wyszedł z kastety, gdzie powinny być 100 zł).

   Banki są naszpikowane kamerami i rejestratorami, więc każde wejście w system bankowy (oddział/internet/bankomat…) jest rejestrowaniem Ciebie z imienia i nazwiska.

   Co do nadmiarowych promocji – ktoś tu kiedyś się chwalił, że bank wypłacił mu nadmiarową premie i że napisał wiadomość do banku. Otrzymał odpowiedź „dziękujemy za uczciwość, za to możesz pozostawić te pieniądze jako premia”.

   Z drugiej strony – jeżeli ktoś wysyła Ci przelew i domaga się jego zwrotu, to musi być twoja zgoda na obciążenie rachunku.

   Temat – rzeka, milion myśli. Starczy.

   Anom
  • Ale tu jest odwrotna sytuacja, wplatomat a nie bankomat, bo niczego nie wyplacamy tylko wplacamy swoje wlasne pieniadze na lokate ktorej bank nie powinien pozwolic zalozyc.

   Z premiami po zakonczeniu promocji tez jest sprawa jasna: przelewamy wynagrodzenie lub placimy swoimi wlasnymi pieniedzmi i jesli bank dalej daje jakis zwrot to traktuje sie to jako utrzymaniowke. Wiadomo ze jak przestana placic to kazdy sie zwija z banku (razem z wynagrodzeniem).

   aaaa
  • Wpłacamy na lokatę i po jej zakończeniu dostaniemy z powrotem. To nie podlega dyskusji. Pytanie tylko z jakimi odsetkami.
   Masz rację – bank nie powinien pozwolić założyć tej lokaty, a jeśli pozwolił to powinien wypłacić pełne odsetki (2,9%). Ale może się zdarzyć – choć nie musi, że tej racji będziesz musiał dojść w sądzie.

   adre
  • „Wpłacamy na lokatę i po jej zakończeniu dostaniemy z powrotem. To nie podlega dyskusji.”
   No chyba że nie…
   To już nieaktualne, ale przez jakiś czas funkcjonowały dwa systemy internetowe, ja miałem stary, a większość już Cloud, wtedy mi się udało założyć wysoko oprocentowaną lokatę po terminie promocji (wtedy, inaczej niż w przypadku tej 2,9%, termin był podany), tzn. nie tyle założyć, co wyklikać przedłużenie na nią starej zapadającej lokaty (wyklikałem w okresie ważności nowej, ale termin przedłużenia był już po terminie, w Cloud się tak nie dało). W efekcie kasa zniknęła, nowa lokata się nie założyła, kasa do innego banku nie wróciła (wtedy jeszcze ror w Idea nie miałem)…
   Musiałem to odkręcać w oddziale, pani najpierw mówiła, że to niemożliwe, żeby tak środki zniknęły, że jak się lokata nie odnowiła, to musiały wrócić do banku, z którego były wpłacane, potem jednak się okazało, że nie miała racji, doszły, że na jakimś koncie technicznym kasa wylądowała, ale one do tego dostępu nie miały…
   Ale też to była inna sytuacja, wtedy (zdaje się, że świadomie) nagiąłem zasady, czyli było to coś takiego, jak ta próba zgarnięcia 7 premii, gdy w promocji było 6…

   Don Quijote de la Mancha
 • Kolejne spadki oprocentowania w IB

  rychu75 Odpowiedz
  • dziś zawrotna tylko 1,2%/3m

   keram7m
  • A w getinie „zawrotna” tylko 1%.
   Dodatkowo getin specjalnie przedłużył księgowanie: II sesja przychodząca powinna być o 14, a kasa znalazła się o 14:40, już po III sesji wychodzącej z 14:30.

   keram7m
  • Raczej specjalnie nic nie opóźniał. Od 14 to się rozpoczyna proces przetwarzania tysięcy przelewów, twój wcale nie musi być pierwszy.
   Taka szybkość mnie nie dziwi w banku gdzie przelew wewnętrzny może iść kilka minut.

   R
 • z innej beczki. Jakieś podwyższone oprocentowania na ko w usd lub eur. Ktoś coś

  wally Odpowiedz
  • W Getinie do 30.09.2020 można przystąpić do oferty podwyższonego oprocentowania na nowe środku EUR/USD na koncie oszczędnościowym.

   Lokata
 • Na potrzeby lokaty założyłem ROR w IDEII. Wczesniej mialem tylko dostep do bankowosci po lpkacie happy. Czy są jakirś opłaty w tym banku o których wrto wiedzieć? Debetówki nie brałem.

  TomekW Odpowiedz
  • Nie ma opłat, debetówkę mogłeś wziąć, bo też jest bezpłatna, a efekciarska.

   Don Quijote de la Mancha
  • Czy jeżeli założyłem konto na potrzeby lokaty 2,9% i nie wnioskowałem o kartę przy jego zakładaniu, to czy wnioskując o nią teraz, wydanie karty debetowej jest bezpłatne? Czy jest jakaś wymagalność obrotu kartą, limit ilości płatności tą kartą itp.?

   gru
  • Karta na teraz jest całkowicie bezpłatna, a dodatkowo da się ją do BCh zapisać.

   Bolo
  • Co to BCh? Bataliony Chłopskie? :-)

   tof
  • Bataliony Chłopskie, tylko nie wiem czy tam kartą da się zapisać. Ja zapisałbym się z nią do Bezcennych Chwil, ale tylko jeśli byłaby jakaś promocja.

   Bolo
  • >>>Debetówki nie brałem
   Ja wziąłem ale co się okazuje.
   6 bankomatów a do najbliższego mam ze 100 km. He…

   Bogdan
 • I kolejna obniżka oprocentowania 1,7% – 1,6% – 1,4%

  Lokata Odpowiedz
 • Na ten moment tak jest:
  Oprocentowanie w wysokości 1,30% w skali roku dla nowych środków na 1 miesiąc
  Oprocentowanie w wysokości 1,20% w skali roku dla nowych środków na 2 miesiące
  Oprocentowanie w wysokości 1,00% w skali roku dla nowych środków na 3 miesiące

  Beata2 Odpowiedz
 • Giertych zatrzymany w przeddzień posiedzenia aresztowego dla Leszka. Napięcie rośnie.

  JB Odpowiedz
 • Żeby z troski o swoje oszczędności na 2,9% ktoś nie padł jak Gierych podczas przeszukania ;)

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy