2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym + 200 zł na start + 3% do 70 000 zł!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania Alior Banku. Zarówno nowi, jak i obecni klienci banku, mogą zgarnąć 2,6% do 100 000 zł w zamian za ulokowanie nowych środków. Co istotne: nowi klienci mogą zyskać dodatkowe 200 zł premii na start! :)

2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym Alior Banku
Aktualna, 11 już edycja, trwa od 24.10 do 21.11.2019. Oznacza to, że jeśli w tym okresie przyniesiemy do banku nowe środki, to zarobią one 2,2% w skali roku przez kolejne 3 miesiące od pierwszego wpływu (nowych środków). A co rozumiemy jako nowe środki? Wszystko to, co będzie nadwyżką względem salda z dnia 11.10.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 2,6%? Wystarczy, że w spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu będziemy zapewniać regularne wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 1500 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Dodatkowe 200 zł za konto osobiste

Skoro więc potrzebujemy konta osobistego aby wziąć udział w promocji (i zyskiwać 0,4 p.p. więcej), to opcje są dwie: albo już jesteśmy klientem Alior Banku i taki rachunek mamy, albo jesteśmy nowym klientem i… możemy zgarnąć dodatkowe 200 zł za założenie rachunku w promocji :)

Mowa o Koncie Jakże Osobistym, które do 15.11.2019 dostępne jest w dedykowanej promocji. Jej warunki są bardzo proste: jeśli w ciągu pierwszych 3 pełnych miesięcy kalendarzowych będziemy zapewniać wpływy min. 1000 zł, zalogujemy się do aplikacji mobilnej banku oraz wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą, to bank wypłaci nam obiecaną premię.

Zdecydowanie warto więc skorzystać z tej promocji, bo 200 zł za konto w Alior Banku to rekordowa wartość premii – w ostatnim czasie premie na start były niższe. Po szczegóły zapraszam do prześwietlenia oferty: 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

3% na koncie oszczędnościowym i lokacie

Na koniec przypomnę, że klienci posiadający Konto Jakże Osobiste mogą zyskiwać dodatkowe 3% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł w ramach jednej z 10 korzyści dorzucanych do konta. Oprócz tego całkowicie nowi klienci Alior Banku (brak wcześniejszej kartoteki klienta) mogą również założyć specjalną Lokatę 100-dniową na start z oprocentowaniem 3% do 50 000 zł.

Oznacza to, że całościowo możemy ulokować w Alior Banku 170 000 zł na całkiem sensowny procent.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy saldo badane jest tu 11go? Ta i poprzednia promocja miała badanie salda właśnie w ten dzień.

  derek Odpowiedz
 • w jaki sposób podpisuje się umowę o konto? jest opcja przelew z banku?

  megi Odpowiedz
 • Co to może być :

  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku

  dario Odpowiedz
 • Jak rozumiec pkt15 par 3 „Z edycji 11 Promocji, której zasady funkcjonowania opisuje niniejszy Regulamin, nie może skorzystać uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich
  edycjach Promocji, tj. który jest objęty Okresem przystąpienia do Promocji 11 edycji i naliczane jest dla niego oprocentowanie promocyjne wynikające z poprzednich edycji Promocji”?
  Czy jak poprzednia edycja mi sie skonczy to dopiero przechodzi na 11 edycje, czy ze w ogole nie wezme udzialu w 11 edycji, bo bralem udzial we wczesniejszej?

  Kwakacz Odpowiedz
 • Dalej są bezpłatne przelewy z KMO na osobiste?

  Manveru21 Odpowiedz
 • No pamiętam ja na tym panikowaniu podnieśli oprocentowanie Idea ładne procenty były,siejcie panikę dalej nie tylko na blogu i uciekajcie z kasą-będzie nam to na rękę:) NA fb piszcie,na wykopach aby uciekać i zabierać kasę pliss ;)

  bolek Odpowiedz
 • czy jeśli nie mam RORu a mam tylko w Alior Mocno Oszczędnościowe to się kwalifikuje na nowego klienta ?

  paqero Odpowiedz
 • czy jeśli nie mam RORu a mam tylko w Alior Mocno Oszczędnościowe to się kwalifikuje na nowego klienta ?

  paqero Odpowiedz
 • „aby zyskać tytułowe 2,6%?…dodatkowy warunek….w każdym miesiącu….wpływy na konto osobiste…min. 1500 zł.”

  Przykręcają śrubę :(
  KO jest na 0% następnego dnia po wpływie kasa i tak wypłynie, oby na KMO ;)

  yosa Odpowiedz
 • „A co zrobić, aby zyskać tytułowe 2,6%? Wystarczy, że w spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu będziemy zapewniać regularne wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 1500 zł.”

  Jak to działa? Wpłacam 1500 zł np. 10 dnia miesiąca i do tego dnia jest 2,2%, a później 2,6% czy od początku miesiąca będzie 2,6%.
  Jest początek listopada, 1500 zł jeszcze nie przelałem i info o oprocentowaniu w panelu zmieniło się z 2,6% na 2,2%. Czarny scenariusz to konieczność przelewu 1500 zł w pierwszym dniu miesiąca.

  PyramidHead Odpowiedz
  • Raczej to jest tak, że na koniec miesiąca sprawdzają czy przelałeś te 1500 zł i naliczają lub nie odsetki premiowe.
   Regulamin:
   Warunkiem otrzymania przez uczestnika Odsetek premiowych jest otrzymanie Wpływu na Konto osobiste do końca każdego miesiąca kalendarzowego wchodzącego w Okres trwania Promocji. W przypadku braku zapewnienia Wpływu, Bank naliczy wyłącznie odsetki wynikające z Oprocentowania promocyjnego, o ile spełniony będzie warunek określony w § 3 pkt 3.

   Kate
  • Oczywiście 2,6% jest za cały miesiąc, a nie od dnia przelania tych 1500 zł.
   „Jest początek listopada, 1500 zł jeszcze nie przelałem i info o oprocentowaniu w panelu zmieniło się z 2,6% na 2,2%. ”
   Jak przelejesz stawka powinna się zmienić.

   Kate
  • @Kate
   Masz rację, nie sprawdziłem dokładnie regulaminu. Zmyliła mnie zmiana z 2,6% na 2,2%.
   Mam nadzieję, że 2,6% będzie od początku miesiąca, ale poniższy fragment z regulaminu daje do myślenia.

   „każdego DNIA kalendarzowego (pomiędzy 22:00 a 5:00) zweryfikuje czy nastąpił Wpływ (min. 1500 zł) i przyporządkuje właściwe oprocentowanie środkom zgromadzonym na Koncie.”

   PyramidHead
  • Hmm, ciekawe, zobaczysz po pierwszym miesiącu, jak naliczyli odsetki…

   Kate
  • @PyramidHead, według bankiera aliora, oprocentowanie 2,6% obowiązuje od dnia wpływu 1500 złotych na konto, ja jednak śmiem się z tym nie zgodzić, ponieważ w regulaminie nie jest napisane, że podwyższone oprocentowanie zaczyna obowiązywać „od dnia wpływu”, także niebawem się dowiemy.

   Lokata
  • Dobrze naliczają, bo dostałem 2,6% na koniec października za cały okres trzymania kasy z nowej promo, a nie tylko od dnia przelewu 1500 zł.

   pws
 • A ja chyba dostałem za małe odsetki za styczeń 20 , tak jakby Alior policzył 2,2% zamiast 2,6%. Mój okres promocji na Koncie Mocno Oszcz. kończył się 2.01 i wtedy wylałem środki do innego banku a więc tylko przez 1 pełny dzień w styczniu miałem środki na tym koncie. Wpływ 1500 na KJO (aby podwyższyć oprocentowanie na 2,6%) zrobiłem 13 stycznia. Chyba dla zasady (różnica w kwocie odsetek to parędziesiąt groszy) napiszę reklamację.. wpływ 1500 został wykonany w danym miesiącu ,choć już po zakończeniu indywidualnego okresu promocyjnego- czy to może mieć znaczenie ?

  Kuba01 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy