2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez rok (+50 zł na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji „Bonus za aktywność” Getin Banku. Nowi klienci mogą zgarnąć gwarantowane 2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do 10 tys. zł przez okrągły rok. A to świetna oferta na obecne czasy – zwłaszcza, że rezerwujemy ją sobie na bardzo długi okres. A gdyby tego było mało, to ciągle możemy zdobyć dodatkowe 50 zł premii za założenie samego konta osobistego.

2% przez rok na koncie oszczędnościowym Getin Bank

2% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 1.09.2019 do 31.05.2021. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy Konto Proste Zasady i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Sam warunki promocji są bardzo proste. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie „wynagrodzenie”, to bank naliczy odsetki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (które trzeba „doklikać” do konta osobistego w bankowości internetowej) w wysokości 2% dla kwoty do 10 000 zł. Co istotne – wcale nie musi to być prawdziwe wynagrodzenie, a jedynie zwykły przelew! Bank definiuje to następująco:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na konto osobiste z innych banków lub z rachunków firmowych w naszym banku wynosząca łącznie minimum 2 000 PLN

Warto tu dodać, że odsetki promocyjne zostaną naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przeciwieństwie do „zwykłych” odsetek).

Okres podwyższonego oprocentowania to aż 12 miesięcy, przy czym bank liczy go od momentu przystąpienia do promocji, czyli od momentu, kiedy na rachunek wpłynie pierwsze „wynagrodzenie” – ale nie może to nastąpić później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za założenie Konta Proste Zasady

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Zakładając Konto Proste Zasady możemy również zyskać 50 zł premii, o ile założymy rachunek w programie poleceń banku. Warto korzystać :)

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Co ciekawe dla osób poniżej 26. roku życia ta zasada nie obowiązuje – konto mają za darmo bez opłat. Sama karta debetowa wydawana do konta jest dla wszystkich darmowa :)

Jeśli natomiast chodzi o samo konto oszczędnościowe, to jego posiadanie jest również bezpłatne, a jeden przelew wewnętrzny w miesiącu – darmowy. Na szczęście z rachunku oszczędnościowego możemy (za darmo) zakładać lokaty, które zawsze można po chwili zerwać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Nowej promocji na KO brak… Było „marne” oprocentowanie, ale zawsze to lepsze niż 0.

  diego Odpowiedz
 • Sorry, jakoś tego nie widziałem.

  diego Odpowiedz
 • Witam.
  Czy wypowiedzenie konta i karty kredytowej powoduje ,że jest oferta utrzymaniowa od Getin ?

  miron Odpowiedz
  • Po wypowiedzeniu kk nie było, po wypowiedzeniu konta osobistego + konto oszczędnościowe otrzymałem telefon z próbą nakłaniania na pozostawienie konta. Po chwili rozmowy otrzymałem propozycje 5% zwrotu płatności kartą max 30zł przez 6 miesięcy.

   miły Wrocławianin
  • czy do tego zwrotu za dany miesiac licza sie transakcje wykonane czy tylko zaksiegowane
   ?p?asowalo by mi zaplacicc w czzerwcuu a zaksiegowaly by sie w lipcu i liczyly by sie do zwrotu za lipiec ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • ktos testowal i ma w tym jakies doswiadczenia ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • kiedyś tak to u nich działało, liczyła się data księgowania
   jak jest teraz nie wiem
   wyślij wiadomość z zapytaniem, szybko odpisują

   kruczi
 • dziekuje, oferta przyzwiota

  miron Odpowiedz
 • dziś przy próbie przelewu z getina: 0,5% na 2/3 miesiące– lokata

  Michał1986 Odpowiedz
 • Witam
  Po wypowiedzeniu konta osobistego i konta oszczędnościowego otrzymałem telefon z banku i otrzymałem propozycje 5% zwrotu płatności kartą debetowa lub BLIK max 30zł przez 6 miesięcy.
  To lepiej niż lokata lub EKO.

  miron Odpowiedz
  • Jak zglaszales wypowiedzenie? On-line? I kiedy to bylo, bo juz kilka razy probowalem i ani razu nie zadzwonili.

   keton
  • bo z cashbacku tylko raz można skorzystać, pewnie korzystałeś na start…

   abc
  • Tak, faktycznie kiedys z tego korzystalem, ale nie dla obecnej umowy. No coz, konto idzie do zamkniecia. Nawet dzisiaj dzwonili, ale nic nie zaproponowali.

   keton
  • ale to kwestia uznaniowa, obowiązują ich wewnętrzne wytyczne, że tylko raz, z tego co udało mi się kiedyś wycisnąć z konsultanta…

   abc
 • kod polecający TCYD91
  dla zakładajacych konto extra 50 zł

  miron Odpowiedz
 • Zamkniecie konta zgłaszałem przez formularz po zalogowaniu na stronie banku.

  miron Odpowiedz
  • I po jakim czasie dzwonili? Czy z konta normalnie korzystales, czy lezalo nieuzywane jakis czas?

   keton
  • Witam.
   Na drugi dzień dzwonili . Korzystałem normalnie ,co miesiąc 1,5tys zasilenie, 1 x KD płatność itd.
   Konta oszczędnościowe wyczyszczone od 2 miesięcy itd. Karta Kredytowa wypowiedzona po uzyskaniu korzyści 10 dni temu itd.
   Przepraszam ,że dopiero odpisuję . Długo jestem w pracy.

   miron
 • Czy przelew na 2000zl potrzebny do tej promocji moze byc natychmiastowy?

  TomekW Odpowiedz
 • mam pytanie: otrzymałem nową kartę Getin, poprzedniej kończyła się ważność i była niespersonalizowana (bez nazwiska), nowa karta ma nowy numer, czy mogę nową kartę zarejestrować i wziąć udział w promocji z punktami na start?

  adaś Odpowiedz
 • @Don
  Czy prowadzisz jeszcze tabelkę kolejnymi edycjami promocji EKO w Getin? Aktualna edycja kończy się w środku tygodnia i trudno przewidzieć dzień badania salda kolejnej. Szukam wcześniejszych edycji które kończyły się w środku tygodnia.

  abc Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy