2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez rok (+50 zł na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji „Bonus za aktywność” Getin Banku. Nowi klienci mogą zgarnąć gwarantowane 2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do 10 tys. zł przez okrągły rok. A to świetna oferta na obecne czasy – zwłaszcza, że rezerwujemy ją sobie na bardzo długi okres. A gdyby tego było mało, to ciągle możemy zdobyć dodatkowe 50 zł premii za założenie samego konta osobistego.

2% przez rok na koncie oszczędnościowym Getin Bank

2% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 1.09.2019 do 31.03.2021. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy Konto Proste Zasady i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Sam warunki promocji są bardzo proste. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie „wynagrodzenie”, to bank naliczy odsetki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (które trzeba „doklikać” do konta osobistego w bankowości internetowej) w wysokości 2% dla kwoty do 10 000 zł. Co istotne – wcale nie musi to być prawdziwe wynagrodzenie, a jedynie zwykły przelew! Bank definiuje to następująco:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady […] z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Getin Bank w łącznej kwocie minimum 1 500 zł

Warto tu dodać, że odsetki promocyjne zostaną naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przeciwieństwie do „zwykłych” odsetek).

Okres podwyższonego oprocentowania to aż 12 miesięcy, przy czym bank liczy go od momentu przystąpienia do promocji, czyli od momentu, kiedy na rachunek wpłynie pierwsze „wynagrodzenie” – ale nie może to nastąpić później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za założenie Konta Proste Zasady

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Zakładając Konto Proste Zasady możemy również zyskać 50 zł premii, o ile założymy rachunek w programie poleceń banku. Warto korzystać :)

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Co ciekawe dla osób poniżej 26. roku życia ta zasada nie obowiązuje – konto mają za darmo bez opłat. Sama karta debetowa wydawana do konta jest dla wszystkich darmowa :)

Jeśli natomiast chodzi o samo konto oszczędnościowe, to jego posiadanie jest również bezpłatne, a jeden przelew wewnętrzny w miesiącu – darmowy. Na szczęście z rachunku oszczędnościowego możemy (za darmo) zakładać lokaty, które zawsze można po chwili zerwać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • A dla obecnych klientów oczywiście wielki ch** w d***…

  Aleksander Odpowiedz
  • Do mnie zadzwonili tydzień temu z ofertą 2% do 10k przez 12 miesięcy. Konto mam od ok. 3 lat.

   e
  • ja dostałem ofertę 2x 50 pln za przelew pensji oraz 6 transakcji kartą (dowolna kwota)

   gregoopl
  • 6 transakcji? Mi pani wspominała o 5. Nie wiem czy różne warunki dają czy gdzieś się błąd wkradł

   Pietia
  • Czy te oferty: 2x50zl za transakcje karta lub podwyzszone oprocentowanie – za przelew pensji są do wyboru, czy jest tylko jedna oferta przypisana do uzytkownika i nie ma opcji wyboru? Konsultant dzwonil i powiedzial tylko o ofercie 2% na oko, nic nie wspomnial o 2×50… Jak mialy osoby które dostały propozycje 2x50zl?

   TomekW
 • Co to jest płatność bezgotówkowa BLIKiem? Pewnie wypłata z bankomatu się nie wlicza, a przelew na inny numer telefonu?

  JakubAnderwald Odpowiedz
 • @JakubAnderwald
  Tylko transakcje typu zakupy w internecie lub w sklepie.

  zaqu Odpowiedz
 • Czyli dla kwoty do 10k oprocentowanie 2% a nadwyżka (do 200k) 0.5%?

  Kaska Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy