2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku przez rok (+150 zł na start)

Zakończona

Ruszyła XII edycja promocji „Bonus za aktywność” Getin Banku. Nowi klienci mogą zgarnąć gwarantowane 2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do 10 tys. zł przez okrągły rok. Biorąc pod uwagę ostatnie obniżki stóp procentowych to bardzo dobra oferta – zwłaszcza, że rezerwujemy ją sobie na bardzo długi okres. A gdyby tego było mało, to ciągle możemy zdobyć dodatkowe 150 zł premii za założenie samego konta osobistego :)

2% przez rok na koncie oszczędnościowym Getin Bank

2% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Aby skorzystać z oferty specjalnej „Bonus z aktywność” należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego Getin Banku od 1.09.2019 do 30.11.2020. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że założymy Konto Proste Zasady i wyrazimy zgodę na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Sam warunki promocji są bardzo proste. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie „wynagrodzenie”, to bank naliczy odsetki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (które trzeba „doklikać” do konta osobistego w bankowości internetowej) w wysokości 2% dla kwoty do 10 000 zł. Co istotne – wcale nie musi to być prawdziwe wynagrodzenie, a jedynie zwykły przelew! Bank definiuje to następująco:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady […] z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Getin Bank w łącznej kwocie minimum 1 500 zł

Warto tu dodać, że odsetki promocyjne zostaną naliczone do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przeciwieństwie do „zwykłych” odsetek).

Okres podwyższonego oprocentowania to aż 12 miesięcy, przy czym bank liczy go od momentu przystąpienia do promocji, czyli od momentu, kiedy na rachunek wpłynie pierwsze „wynagrodzenie” – ale nie może to nastąpić później, niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

150 zł za założenie Konta Proste Zasady

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Zakładając Konto Proste Zasady możemy również zyskać 50 zł premii, o ile założymy rachunek w programie poleceń banku. A do tego 100 zł w formie punktów Priceless Specials. Warto korzystać :)

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Co ciekawe dla osób poniżej 26. roku życia ta zasada nie obowiązuje – konto mają za darmo bez opłat. Sama karta debetowa wydawana do konta jest dla wszystkich darmowa :)

Jeśli natomiast chodzi o samo konto oszczędnościowe, to jego posiadanie jest również bezpłatne, tak samo jak przelewy wewnętrzne – za te bank nie pobierze opłaty do końca 2020 roku. Później wrócą warunki standardowe (jeśli bank nie przedłuży tej oferty) czyli jeden przelew w miesiącu za darmo oraz darmowe przelewy zasilające lokaty (które zawsze można po chwili zerwać :)).

Nie przegap!

Komentarze

 • Admin!
  6 grudnia kończy sie okres przystępowania do promki na 1,2% do 400k. Nie wiesz co dalej? Przedłużą? Podniosą, zmniejszą?

  Beata2 Odpowiedz
 • @Michał Admin
  Chodzi o to, żeby mieć miejsce na kasę. 21-22 grudnia kończą się lokaty w IB. Chciałabym więc ” zarezerwować ” sobie, niezłe jak na dzisiejsze czasy, oprocentowanie.
  Michałku!
  Twój konspiracyjny tekst odbieram tak, że w tej edycji «nie rezerwuję » ” miejsca” a Getin Bank w następnej edycji utrzyma te same warunki. Dobrze zrozumiałam Twój „gryps” ?

  Beata2 Odpowiedz
 • @Michał Admin
  Zawsze w Ciebie wierzyłam. Pozdrawiam serdecznie.

  Beata2 Odpowiedz
 • Rozumię, że w tej promocji dostaje kartę Mastercard, czy potem można wyrobić drugą kartę ale VISA do konta ?

  Daral Odpowiedz
  • Zakładałam rok temu i można było wybrać sobie kartę – zarówno wizerunek, jak i dostawcę. Kart można mieć max 5 szt. – kolejne zakładasz w systemie (albo idziesz do oddziału, gdzie wydają od ręki). Dla bezpłatności wykonujesz transakcję jedną z kart (a nie wszystkimi).

   Be@
 • Przydałoby się osobne zebranie propozycji bankowych dla stałych klientów banków. Skacząc od promocji do promocji, można nie znaleźć już banku jako nowy klient. A w Itnernecie nie ma takich zestawień :)

  Daria Odpowiedz
  • Jak to nie ma? Nawet jest tutaj, na livesmarter. Pod suwaczkiem z kwotą deponowanych środków i okresem lokaty, masz przycisk „więcej opcji”.

   Sosna
 • O, dzięki

  Daria Odpowiedz
 • Już pora na jakieś przecieki dotyczące nowych ofert w Getin. Z dniem 31.01 kończy się 2% oraz 1%/0,8%… do mnie przyszedł we wtorek sms, żebym skorzystał z EKO…czyżby potrzebowali kasy? :)

  abc Odpowiedz
 • Właśnie założyłem tu konto żonie. I teraz się zastanawiam czy mam czas na zasilenie KO kwotą 10 tyś. na 2% do końca tego miesiąca (lutego) czy do końca marca? Ponadto Max jakie mogę to upchać to 200 tyś. Oznacza to że zasilając 10 tyś mogę już tylko dodać 190 tyś czy w sumie mogę mieć 210 tyś. aby wyciągnąć najwyższy % ?

  jojo Odpowiedz
  • Z tymi kwotami… to są różne interpretacje i chyba tak naprawdę to nie wiadomo. Odsetki za nowe środki na EKO płacą na koniec miesiąca, a ten bonus płacą 15-tego.
   Z datą rozpoczęcia… pytałam o to w oddziale jak podpisywałam umowę i pani mi powiedziała, że jak wpłacę w miesiącu otwarcia, to też dostanę podwyższone %. I tak faktycznie było. Oczywiście liczą ile dni środki były na koncie. Ale ja zakładałam na pocz. miesiąca (i wtedy było 3,5%|20k). Czyli interpretowałabym to, że bonus działa na miesiąc otwarcia + 12M.

   Be@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy