20 zł bonusu od Twisto

Ruszyła promocja fintechu Twisto, w ramach której możemy zgarnąć 20 zł premii na start. Premia ta dostępna zresztą niemal od razu po pozytywnej weryfikacji i wykonaniu jednej transakcji kartą. Oprócz tego jako nowi użytkownicy Twisto mamy możliwość przetestowania płatnego planu Twisto Space zupełnie za darmo przez okres 3 miesięcy.

100 zł od Twisto

20 zł za wyrobienie karty Twisto

Aby zgarnąć tytułową premię należy złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. W trakcie wnioskowania podajemy swoje dane, a następnie potwierdzamy je za pomocą przelewu 1 zł z naszego konta bankowego. Dane osobowe wpisane we wniosku powinny być dokładnie takie same jak dane w koncie bankowym – jeśli zmieniliśmy adres czy nazwisko, to wniosek może zostać odrzucony. Przelewy z konta innych osób oczywiście nie będą uznawane.

Regulamin zastrzega również, że konieczne jest wyrażenie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji. Zgody te możemy wycofać po odebraniu bonusu.

W ramach promocji dostępny jest limit 5000 promocyjnych wniosków. Po jego wyczerpaniu kolejne nie będą już premiowane. Gdyby tak było, to dam o tym znać na blogu.

Pamiętajmy również, że Twisto przydziela nam limit, którym możemy swobodnie dysponować. I choć firma nie korzysta z BIKu, to dokonuje weryfikacji naszej zdolności kredytowej przy użyciu „wewnętrznych i zewnętrznych baz danych”, taki jak KBIG. Czas rozpatrywania wniosku to oficjalnie 24 godziny, choć jeśli wszystko jest OK – jest znacznie krótszy, ze względu na automatyczną weryfikację.

Płatności kartą i przez Twisto Free

Co dalej? Teraz wystarczy skorzystać z plastikowej lub wirtualnej karty Twisto i wykonać co najmniej jedną, dowolną transakcję. Jeśli wybierzemy kartę plastikową (płatną, choć pierwsze 3 miesiące mamy gratis), to przyjdzie do nas w ciągu 5-10 dni. Kartę wirtualną (bezpłatną) mamy praktycznie od razu, więc warto z niej skorzystać i zrobić po prostu zakupy w internecie, zamiast stacjonarnie.

I to w zasadzie tyle! 20 zł bonusu pojawi się na naszym koncie po spełnieniu powyższych warunków – przy dobrych wiatrach całość możemy załatwić w ciągu dosłownie kilku dni.

Bonus będziemy mogli wykorzystać do spłaty powstałego zadłużenia względem Twisto, wchodząc w (zaksięgowaną) transakcję i wybierając „zapłać”. Jedną z możliwości będzie wybór środków promocyjnych.

Na koniec dodam, że bonusu nie możemy wypłacić tak po prostu z bankomatu. Karta działa podobnie do karty kredytowej – służy do transakcji bezgotówkowych, a nie gotówkowych.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Twisto występuje obecnie w dwóch wariantach: darmowym Online oraz płatnym Space (9,99 zł / mies.). W pierwszym z nich do wyboru mamy jedynie kartę wirtualną (do płacenia w internecie). W drugim – możliwość korzystania z karty plastikowej oraz dodania karty do Google Pay czy Apple Pay (ten portfel będzie dostępny dosłownie na dniach). Płatny plan pozwala również korzystać z funkcji dzielenia rachunków Twisto Split oraz na darmowe korzystanie z kursów wymiany walut po kursach organizacji płatniczej – do limitu 3000 zł miesięcznie. Później płacimy 3% wartości transakcji (w planie Online płacimy 3% zawsze).

Porównanie planów Twisto
Twisto - porównanie planów

Oprócz tego oba plany są identyczne i zapewniają podstawową funkcjonalność Twisto, czyli możliwość przesuwania płatności za dane zakupy o 45 dni za darmo. Funkcjonalność można więc porównać do karty kredytowej – z tą różnicą, że Twisto przyznaje limit kredytowy dużo łatwiej (bez sprawdzania baz BIG i BIK). Twisto pozycjonuje się więc bardziej jako tańsza alternatywa dla chwilówek – stąd koszty przesunięcia każdego 100 zł to 4,5 zł.

Na co jeszcze pozwala Twisto? Czym różnią się dokładnie oba plany? O tym pisałem ostatnio w swoim prześwietleniu wprowadzonych planów Twisto Online i Space. Zachęcam do zapoznania się z nim.

Nie przegap!

Komentarze

 • Pula pewnie szybko się wyczerpie… do jutra max .. :-)

  bolek Odpowiedz
 • Aż 20 zł ? To zaszaleli … ostatnio zgarnąłem 2×100 :) Chyba lepiej poczekać :)

  JoX Odpowiedz
 • No nic, wracam do wisienek, ale ta mnie nie przekonuje, poczekam na stówkę :)

  marjanosek Odpowiedz
 • 20 zł za produkt kredytowy… Może kogoś skusi ;)

  ls5 Odpowiedz
 • Jakaś rarencja? Bo zamknąłem 40 dni temu?

  Aircrash Odpowiedz
 • Ja drugi raz próbowałem i odrzucili wniosek o dziwo. Chyba focha mają za pierwszą rezygnację albo błędy w systemie. Też tak macie?

  Tom81 Odpowiedz
 • Mi za cholere drugi raz nie chcą dać karciochy

  Yoj Odpowiedz
 • Zajrzyjcie na konta ja teraz zaglądnęłam i wyskoczyło mi okno czy akceptuje podniesienie limitu, zaakceptowałam i w ciągu kilku minut limit się zwiększył.

  majaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy