20 zł na zakupy na empik.com za płatność PayPalem

Zakończona

Choć sklep internetowy empik nie należy do najtańszych, to ostatnio cieszy się na blogu sporą popularnością. Powód? Bardzo łatwo zyskać do niego karty prezentowe ze środkami do wykorzystania na przyszłe zakupy. Osoby, które kolekcjonują tego typu zniżki, mają kolejną okazję na zdobycie bonu – tym razem trzeba będzie zapłacić za zakupy PayPalem.

20 zł zniżki na Empik.com za płatność PayPal
Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupów na empik.com przy użyciu metody płatności PayPal. Ważne aby była to nasza pierwsza płatność w tym sklepie przy użyciu PayPala i dotyczyła transakcji na min. 70 zł. Jeśli spełnimy te warunki, to sklep przekaże nam ekartę prezentową o wartości 20 zł na kolejne zakupy w terminie 3 dni roboczych od dnia odebrania towarów. Środki będą ważne przez 12 miesięcy.

Na co należy uważać? Głównie na to, że promocja jest limitowana – trwa od 15.05 do 10.06.2017, jednak nie dłużej, niż do wyczerpania puli 5000 voucherów. Na szczęście organizator zobowiązał się do poinformowania o tym fakcie. Z oferty można skorzystać tylko raz (per konto). Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dostałem od PaPala mejla „Możesz otrzymać 20 PLN. Odbierz prezent do 15 listopada 2021 r.”
  Tak pomysłowego „regulaminu” jeszcze nie widziałem:

  Kwalifikujący się uczestnik otrzyma środki w wysokości 20 PLN („Nagroda”). Nagroda zostanie dodana do salda Ważnego konta Kwalifikującego się uczestnika w ciągu ok. 72 godzin lub szybciej. Liczba Nagród dostępnych w ramach oferty jest ograniczona i są one przyznawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Gdy limit Nagród zostanie wyczerpany, o czym zdecyduje PayPal według własnego uznania, kolejne Nagrody nie będą przyznawane.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • :-)
   z doświadczenia wynika, że ten „co pierwszy ten lepszy” nie do końca jest prawdą – oferta jest ograniczona, bo wysyłają ją tylko wybranym. Ja własnie dopiero co zlikwidowałam konto Paypal – zamknięcie jest błyskawiczne, bez okresu wypowiedzenia. Zatrzymać też mnie nie chcieli.

   Be@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy