20 zł za transakcję Apple Pay dla obecnych klientów Pekao S.A.

Trwa do 31.10.2019

Ruszyła promocja przeznaczona dla obecnych klientów Pekao. W zamian za dodanie swojej karty do portfela Apple Pay możemy zyskać 20 zł premii.

20 zł za Apple Pay od Pekao
Aby skorzystać z promocji należy być klientem Pekao, który ma wyrażone zgody marketingowe. Oprócz tego wymagane jest zaakceptowanie regulaminu promocji w poczcie wewnętrznej Pekao24 w okresie obowiązywania oferty, czyli do 31.10.2019. Oznacza to, że najprawdopodobniej nie każdy dostał tego typu zaproszenie.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę w portfelu Apple Pay (o ile wcześniej tego nie zrobiliśmy), a następnie dokonamy co najmniej jednej transakcji przy użyciu tej technologii nie później, niż do końca października. Najparwdopodobniej odpadają transakcje w internecie (np. wykonane z Macbooka), ponieważ bank definiuje transakcje następująco:

Transakcja Apple Pay – transakcja zbliżeniowa z wykorzystaniem technologii NFC lub transakcja dokonana w PeoPay z użyciem karty podpiętej w portfelu Apple Pay

I to tyle! Obiecane 20 zł trafi na nasze konto w terminie do 30-go dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. W naszym przypadku będzie to 30.11.

Szczegóły promocji w regulaminie, który bank wysyłał mailowo (dlatego został przeze mnie skopiowany do PDFa). Za podesłanie dziękuję Bartkowi!

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja się jednak zastanawiam, bo zaproszenie dostałem (baner w aplikacji wyraźnie mówił, że nie zrobiłem pierwszej transakcji i zapraszają), ale tak naprawdę już płaciłem telefonem 2 tygodnie wcześniej. Chyba nie do końca ogarnęli. No ale to tylko PEKAO, nie oczekuję zbyt wiele :)

  krabar Odpowiedz
 • Zeby skorzystac z tej promocji trzeba miec telefon iPhone?

  inspace Odpowiedz
 • Kiedy w Pekao dostępna będzie płatność telefonem przez Google Pay? Obecnie przez ich PeoPay nie można płacić kartą kredytową.

  Oskar_15 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy