20 zł za wykonanie transakcji portfelem MasterPass od BZWBK

Bank Zachodni WBK właśnie wprowadził do swojej oferty cyfrowy portfel MasterPass, o którym pisaliśmy już kilkukrotnie. Z tego powodu wystartowała również bardzo łatwa promocja, dzięki której zgarnąć możemy 20 zł w zamian za wydanie 30 zł.

premia za transakcje MasterPass
Warunki przystąpienia do promocji są banalnie proste. Bank wymaga od nas założenia portfela MasterPass oraz zapisania w nim danych przynajmniej jednej karty. Co istotne: karta ta musi być wydana przez Bank Zachodni WBK, niezależnie od tego czy jest debetowa czy kredytowa ani jakie logo posiada (Visa czy MasterCard).

Drugim krokiem jest dokonanie min. jednej płatności portfelem MasterPass na kwotę min. 30 zł do dnia 30 października. Jeśli znajdziemy się w gronie pierwszych 2500 osób oraz nie usuniemy karty z portfela do 10 listopada, to bank przekaże nagrodę w wysokości 20 zł na rachunek powiązany z kartą do dnia 15 grudnia 2016.

Szczegóły promocji w regulaminie. O samym portfelu MasterPass przeczytacie również na stronach banku.

Nie przegap!

Komentarze

  • 2x 20 zł jest. Niestety kasa z Mobilnej utkwiła gdzieś w czeluściach ich hiszpańskiego systemu. W historii widać sierpniowy przelew ją zakładający, poza tym żadnego śladu po lokacie, jak i środkach z niej;-(. Reklamacja poszła.

    qq Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy