HIT! 200 zł za założenie Konta Jakie Chcę od BZWBK (ale trzeba się śpieszyć!)

Zakończona

Poprzednia promocja Banku Zachodniego WBK była tak atrakcyjna, że nie dość, że zakończyła się w rekordowo krótkim czasie (7 godzin!), to na dodatek wykończyła nasz serwer, który nie radził sobie z ogromnym ruchem. I choć blog stoi już na nowym serwerze, to mimo wszystko z lekkim niepokojem piszę o kolejnej promocji, która pozwala zyskać… jeszcze więcej – bo aż 200 zł! Trzeba się jednak śpieszyć – pula promocyjnych nagród jest tak niewielka, że promocja może się zakończyć jeszcze szybciej!

200 zł na allegro za założenie konta Jakie Chcę od BZWBK

Zyskaj z Kontem Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK w ciągu ostatniego roku. Bank dla pewności zaznacza również, że wykluczeni są uczestnicy pierwszej edycji promocji (z premią 100 zł).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z Dopasowaną kartą debetową Visa lub Mastercard.

Ale uwaga! Na podpisanie umowy będziemy mieli czas tylko do 19.01, co oznacza, że najlepiej będzie wybrać weryfikację tożsamości przelewem z innego banku lub za pośrednictwem wideo doradcy. Przypominam, że w przypadku przelewu istotne jest, aby wszystkie dane były zgodne z tymi, które podaliśmy we wniosku – jeśli np. zmieniliśmy adres zamieszkania czy nazwisko to bank odrzuci taki przelew! Dodatkowo przelew musi pochodzić z konta, które zostało zweryfikowane przez bank, tzn. widzieli nas tam „na oczy” i mają wzór podpisu.

Lista banków, z których możemy wykonać przelew, wygląda następująco:

 • mBank
 • Bank Pekao
 • BZWBK
 • ALIOR BANK
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Euro Bank
 • Bank Spółdzielczy we Wschowie (NET BANK)
 • Raiffeisen Bank Polska

Dodam również, że teoretycznie możliwe jest zawarcie umowy również poprzez wizytę kuriera, ale nie oszukujmy się – jest bardzo mała szansa, że kurier przyjedzie tak szybko (zwłaszcza, że bank do obsługi wybrał InPost). Zdecydowanie więc odradzam tę metodę.

200 zł za… wpływ 500 zł i wydanie 150 zł!

Jeśli uda nam się otworzyć konto to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji. Te są banalnie proste: do 10.02.2018 musimy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej BZWBK24, zapewnić wpływ na konto w wysokości 500 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKiem na łączną kwotę min. 150 zł.

Nie ma znaczenia kto nam przeleje te pieniądze (możemy np. ze swojego konta w innym banku) oraz jak długo środki będą „leżeć” na rachunku. Liczy się tylko sam fakt wpływu. Analogicznie z płatnościami – możemy je wykonać w dowolnym sklepie czy internecie.

To tyle! Nagroda w postaci bonów Allegro o wartości 2 x 100 zł zostanie przekazana pierwszym 300 osobom, które spełnią warunki promocji. Bank wyśle je poprzez wiadomość mailową do końca lutego. Jeśli boicie się, że nie załapiecie się do puli i założycie rachunek bez bonusu, to uspokajam: w poprzednich promocjach BZWBK zamykał możliwość rejestracji w promocji po przekroczeniu puli promocyjnych wniosków. Tak będzie i tym razem.

O tym, że wnioski się skończyły, dam również znać aktualizując wpis.

Promocja została zakończona.

Darmowe Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę to rachunek darmowy. Oznacza to, że nie zapłacimy ani grosza za jego posiadanie, niezależnie od tego czy z konta korzystamy, czy nie. Zapłacić możemy natomiast za posiadanie karty debetowej, przy czym promocja wymaga jedynie jej wyrobienia (i ew. wykonania transakcji, choć mamy też przecież do wyboru BLIKa). Osobiście więc aktywowałbym kartę, spełnił warunki promocji, a następnie zastrzegł. Jeśli natomiast pozostawimy sobie kartę, to do wyboru mamy trzy warianty (braku) opłat:

 • stałe 3 zł miesięcznie
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)

Łatwo zauważyć, że warunek numer 2 bardzo łatwo spełnić – wystarczy kilka drobnych zakupów :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • ja dostałam dzisiaj :)

  Iwonab Odpowiedz
 • Dostałam, dzisiaj przyszedł mail z kodami :)

  Iwonab Odpowiedz
 • Witam, czy po otrzymaniu kodow mozna zamknac konto czy dopiero po ich zrealizowaniu?

  bartosz Odpowiedz
 • Warunki spełniłem, ale mail nie przyszedł do dnia dzisiejszego :/

  Bartosz Odpowiedz
 • Update do powyższego komentarza – po złożeniu reklamacji bony przyszły :)

  Alleksandra Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy