200 zł na Answear.com za założenie Konta Optymalnego w promocji „Modne Konto”

Zakończona

Ruszyła promocja „Moda na Konto” BGŻ BNP Paribas. W zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego możemy zgarnąć 200 zł w formie kart podarunkowych do sklepu Answear.com.

200 zł do Answear.com za Konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas

Atrakcyjne Konto Optymalne

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą zawartej umowy ramowej rachunków bankowych BGŻ BNP Paribas. Oprócz tego ustalony jest okres 36-miesięcznej karencji – wykluczone są więc osoby, które posiadały konto osobiste BGŻ BNP Paribas (również przed fuzją banków) w ciągu ostatnich 3 lat.

Co z posiadaczami kont oszczędnościowych BGŻOptima? Oni nie są wykluczeni, bo jest to rachunek oszczędnościowym (na podstawie osobnej umowy ramowej). Podobnie jest z posiadaczami kart kredytowych – mogą brać udział w promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie zgody), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne z kartą debetową za pomocą przygotowanego dla nas linku. We wniosku będziemy musieli podać te same dane (imię, nazwisko, telefon, mail), co przy rejestracji do promocji. Podpisanie umowy nastąpi poprzez wizytę kuriera.

Czas na wykonanie powyższych czynności to 20.04 – 10.05.2018. Ale uwaga! W promocji przewidzianych jest jedynie 1000 bonów, dlatego po osiągnięciu puli możliwość dalszej rejestracji zostanie zablokowana. Warto więc się śpieszyć.

Oczywiście osoby, które złożyły wniosek wcześniej będą mogły spokojnie spełniać dalsze warunki.

200 zł za wpływ, obroty i przelew mobilny

A jakie to warunki? Podobnie do poprzednich akcji bank wymaga od nas wykonania trzech poniższych czynności w każdym z miesięcy kalendarzowych – od czerwca do listopada:

 • otrzymanie wpływu na konto o wartości min. 1000 zł, przy czym nie może być to wpłata gotówkowa, przelew z innego rachunku własnego w BGŻ BNP (również Optima) oraz wpływ z tytułu udzielonego kredytu
 • dokonanie płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł
 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile

Ale uwaga – bank zastrzega, że nie będzie liczył transakcji, które dokonywane są w terminalach z kodami MCC z poniższej listy:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 określający płatność rachunków

Jak łatwo zauważyć są to wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” płatności kartą. Zwykłe zakupy w sklepie czy na stacji paliw są jak najbardziej OK i wliczają się do puli 200 zł ;)

Aby nie czekać na bon do końca roku promocja została podzielona na dwa etapy. Osoby, które spełnią powyższe warunki w pierwszych 3 miesiącach (czerwiec – sierpień), otrzymają informację o spełnieniu warunków do 17.09, a bon o wartości 100 zł zostanie wysłany do 30.09.2018 w wiadomości SMS.

Analogicznie będzie z drugim bonem – kolejne 100 zł otrzymamy na do końca grudnia, a informację o nagrodzie otrzymamy mailowo – do 14.11.2018.

Vouchery do Answear będą ważne do 31.08.2019 oraz do 30.11.2019. Każdy z nich może być używany wielokrotnie, aż do wykorzystania środków dostępnych na karcie.

Ile kosztuje prowadzenie konta w BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne, oferowane w powyższej promocji, to jeden z najlepszych rachunków na rynku pod względem braku opłat. Jego prowadzenie jest bowiem bezwarunkowo darmowe. Podobnie jest zresztą z kartą debetową – posiadanie plastiku nic nie kosztuje. Zapłącić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów – 5 zł za wypłatę. Na szczęście są tu wyjątki – bankomaty własne i sieci Planet Cash są darmowe ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli bon nie łączy się z innymi promocjami (a zakładam, że tak jest), to słabe to promo. Na answear potrafią być takie obniżki, że te 200zł jest mało atrakcyjne, regularnie są promocje -25%, -30%, czasem nawet -25% od towarów przecenionych.

  ceglaaa Odpowiedz
  • to fajnie ze sa tam obnizki, wybierasz towary za 300 zl, z rabatem do zaplaty 200 zl i placisz bonem

   aaaa
  • nie ma chyba problemu z podzieleniem zakupow po 150 zl, wbijasz rabaty i placisz oddzielnie dwoma bonami po 100 zl

   aaaa
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy