100 lub 200 zł za kartę kredytową Diners Club w promocji BlueBonus

Zakończona

Ruszyła promocja organizowana przez firmę Blue Services, znaną pod marką Blue Media. W zamian za wyrobienie karty Diners Club możemy zgarnąć 100 lub 200 zł premii oraz obniżyć opłatę roczną za kartę nawet do 0 zł.

200 zł premii za kartę Diners Club

Do 200 zł za kartę Diners Club w promocji BlueBonus

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Diners Club – czyli nie posiadać umowy o taką kartę obecnie lub w przeszłości.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając przy tym wszystkie zgody) najpóźniej 31.03.2020, a następnie złożymy wniosek o wydanie karty Diners Club za pomocą wygenerowanego dla nas linku.

Jeśli karta zostanie nam przyznana to powinniśmy ją aktywować przez infolinię Diners Club Polska, a następnie wykonać transakcję na dowolną kwotę w ciągu max. 30 dni od aktywacji karty. Najprościej więcej iść do piekarni po bułki – choć tu muszę zaznaczyć, że w nie wszystkie terminale płatnicze obsługują karty DC, więc warto to wcześniej sprawdzić (np. na drzwiach danego lokalu powinna być naklejka z logo Diners Club).

I to praktycznie wszystko! Jeśli nie rozwiążemy umowy to Diners Club dokona uznania naszej karty kwotą 100 lub 200 zł. Choć regulamin nie do końca precyzuje datę tego wpływu (najprawdopodobniej chodzi o 14 lub 28 dni od spełnienia warunków), to według strony promocji informację o nagrodzie uzyskamy do 15.05.2020.

Od czego zależy czy zarobimy 100 czy 200 zł? DC wypłaci nam 100 zł, jeśli wyrobimy kartę Diners Club Traveler albo Diners Club LOT. Dodatkowo nie pobierze od nas opłaty w pierwszym roku posiadania karty głównej oraz ew. dodatkowych (później plastik będzie nas kosztował 100 zł (Traveler) lub 350 zł (LOT) rocznie), o ile ciągle będziemy stroną umowy.

200 zł zyskamy natomiast za kartę Diners Club Premium Vintage, a opłata w pierwszym roku zostanie zredukowana do 500 zł. W kolejnych latach wyniesie natomiast 1000 zł.

Co daje posiadanie karty Diners Club?

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak sprawdzić, co daje nam posiadanie jednej z powyższych kart. Dwie pierwsze mamy bowiem za darmo przez pierwszy rok (zyskujemy 100 zł za ich wyrobienie), natomiast do Vintage dokładamy niejako 300 zł zamiast standardowego 1000 zł.

Karty Diners Club są adresowane podróżnikom – dzięki czemu każda z kart posiada automatycznie przypisane do niej ubezpieczenie podróżne. I to nie byle jakie, bo kwoty maksymalne są tu całkiem wysokie – karta Traveler posiada ubezpieczenie podróży zagranicznej do kwoty 500 000 zł, a LOT i Vintage – do 1 000 000 zł. Każda z kart może też służyć jako przepustka do szybszej kontroli bezpieczeństwa (Fast Track) na wybranych lotniskach, a dodatkowo karty LOT i Vintage pozwalają na zbieranie mil Miles&More. Karta LOT daje również możliwość skorzystania z business class checkin na lotnisku Chopina w Warszawie.

Jedną z największych zalet kart DC jest możliwość skorzystania z saloników lotniskowych. Normalnie taka przyjemność kosztuje ok. 100-200 zł (za osobę za wejście), natomiast z kartą Traveler lub DC LOT możemy wejść za darmo 5 razy w roku lub 10 razy w roku dla karty Vintage. Aby jednak wizyta była darmowa musimy wykonać transakcje kartą na min. 1000 zł w ciągu 30 dni przed datą wizyty w saloniku – inaczej będzie nas to kosztować 125 zł (co czasem może być ciągle dobrą ceną, zależnie od jakości, czasu przesiadki i lokalizacji saloniku).

Karta Vintage zapewnia dodatkowo dostęp do Concierge, który może nam pomóc „załatwić” jakieś sprawy oraz assistance domowy – przydatny w przypadku awarii sprzętu czy kradzieży z włamaniem.

Na koniec dodam, że kartę Diners Club spłacamy jak każdą inną kartę tego typu, czyli na podane konto bankowe. Mamy 59 dni na jej spłatę licząc od początku okresu bezodsetkowego.

Nie przegap!

Komentarze

 • A jak zamknąć?

  jojo Odpowiedz
 • „Niezawarcie wcześniej umowy o wydanie karty płatniczej (kredytowej) z Partnerem. Wcześniejsze
  zawarcie umowy o wydanie karty płatniczej (kredytowej) z Partnerem przez dany podmiot
  wyklucza możliwość udziału w Promocji.”

  Czy posiadanie wcześniej karty DC – nie kredytowej wyklucza udział?

  ab7 Odpowiedz
 • A ciekawe, jak wygląda proces wyrobienia, rok temu chciałem sobie otworzyć Traveler (bez promocji, po prostu do kolekcji, w końcu to DC), wstępna decyzja była pozytywna, ale odpadłem przy masie papierów, które trzeba im było wysyłać taką zwykłą pocztą…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Parę lat temu wyrabiałem tę kartę (pod saloniki lotniskowe, jak jeszcze były prostsze zasady) i faktycznie było dość „po staremu”, ale już nie pamiętam szczegółów.

   Michał
  • I chyba w ten sam sposób odbywa się wypowiadanie umowy. Trzeba wysłać wniosek pocztą.

   Angulo
  • Wysyła się informację mailem i już. Szybko i przyjemnie. Przerabiałem to w zeszłym roku.

   sebeksk
  • O, czyli coś poprawili. Miło ;)

   Michał
 • Don racja, też tak podchodzę do tematu- 100 PLN tyłka nie urywa ale do kolekcji fajna. Przydałby się jeszcze American Express

  Jarosław Odpowiedz
  • Amexy sa akurat brzydkie i prawie nigdzie nie mozna tym placic. W PL praktycznie tylko w hotelach.

   keton
 • Czy można po otrzymaniu bonusu bez kosztów zamknąć kartę ?

  Jack Odpowiedz
 • przydałoby się przytoczenie warunków ubezpieczenia :) 500tys, 1 milion – brzmi fajnie, ale to chyba dotyczy ubezpieczenia OC ? a wazniejsza jest wysokość sumy ubezpieczenia kosztów leczenia

  jaa Odpowiedz
 • Jaką przewagę ma LOT nad Traveler ? Tylko LOT ma bezpłatne saloniki ? Traveler po 125 ? ;) suma ubezpieczenia… coś jeszcze ?

  JoX Odpowiedz
  • LOT ma 15 tysięcy limitu, a Traveller tylko 3 tys.

   Angulo
  • W tabeli opłat i LOT i Traveler 0/125 – czyli tak samo

   Andy59
  • Tzn kartą LOT jest ma opłatę za saloniki 125zl, której nie da się obejść?

   Paweł
  • Przepraszam za błędy stylistyczne, słownik w telefonie mi wariuje :)

   Paweł
  • 7 . 0 przy wykonaniu kartą operacji na min. kwotę 1 000 zł w ciągu 30 dni liczonych wstecz od daty wizyty w saloniku (dotyczy do 5 wizyt w roku) – jest w regulaminie

   Andy59
  • Czyli raz w roku wydaje 3000 zł i po 30 dniach mogę 5-krotnie skorzystać z saloników czy muszę wydawać 3000 zł dokładnie 30 dni przed dniem skorzystania z saloniku?

   Borys
  • Wydajesz 1000 zł w ciągu 30 dni przed wejściem – a później wchodzisz do 5 razy za darmo.
   Przykład: lecisz z Warszawy do Rzymu 20.03 i wracasz 30.03. Na początku marca wydajesz 1000 zł kartą DC = wejście do saloniku w Warszawie i Rzymie masz za darmo.
   PS. Polecam sprawdzać w internecie opinie o danym saloniku – jedne są świetne, z ciepłym jedzeniem, prysznicem itd. a inne mają chipsy i kawę – wtedy nie warto tracić wejścia (no chyba, że ktoś mało lata i i tak nie wykorzysta).

   Michał
  • Michał, czyli zakres w drugą stronę – wydaję 01.03 1000 zł i do 30.03 (włącznie) mogę korzystać z saloników bez dodatkowej opłaty. Później 31.03 znowu muszę wydać 1000 zł żeby do 29.04 (włącznie) móc korzystać. Dobrze rozumiem?

   Borys
  • Tak. Przy czym opłaca się wydawać dopiero, jak faktycznie gdzieś lecimy – nie ma sensu robić „na zapas” :)

   Michał
  • W nawiązaniu do mojej odpowiedzi tutaj – https://livesmarter.pl/200-zl-diners-club-bluebonus/#comment-279671 nie dawało mi to spokoju i podczas wnioskowania o kartę przesłałem te dokumenty do mojego opiekuna z Diners Club, który podziękował za zgłoszenie i wyjaśnił, że w tej załączonej tabeli opłat od BlueBonus wkradł się błąd i karty Traveller nie mają możliwości zwolnienia z opłaty za wstęp do saloników. Więc tu jest jednak przewaga kart Lot-u.

   Bolo
  • No cóż, tabela była jasna. Ale tak to jest z nadgorliwością.

   simrisham
  • @simrisham jeśli pijesz do mnie to nie masz racji, bo DC przysłał poprzez opiekuna 2 wersje, więc nijak obronić się tego i tak by nie dało, bo jak byk było w formie tabelki a nie załącznika, że dla Traveller jest opłata.

   Bolo
 • Czy kto już przechodził proces wyrabiania? Jakie dokumenty są wymagane i przesyłka elektroniczna- skany czy trzeba listownie?

  Bolo Odpowiedz
 • czytam na forach, że 5000 netto minimalne zarobki na kartę LOT, 60000PLN/rocznie, potwierdzi ktoś ? coś się zmieniło w górę czy w dół ? albo inaczej … dostał ktoś teraz z mniejszym dochodem netto ?

  JoX Odpowiedz
 • Czy mając konto w bluebonus można założyć tak czy musi być zgłoszenie wg Twojego linku?
  Będąc w bluebonus jest tez ta sama promocja

  Andy59 Odpowiedz
  • To jest dokładnie BlueBonus – możesz się zalogować jeśli masz tam konto

   Michał
 • Jak wygląda temat płatności za granicą, jakie kursy, prowizje itp.

  x666 Odpowiedz
 • Sprawdzał ktoś może czy limit 1000 zł przed wejściem do saloniku da się wyrobić poprzez zasilenie Revoluta? Regulamin karty mówi o „Operacji” ale to pojęcie nie jest nigdzie opisane…

  Ns Odpowiedz
  • Operacje zacznij od przeczytania regulaminu Revoluta i jakie karty sa w ogole obslugiwane

   aaaa
 • Od nagrody trzeba odjąć 25zł za kuriera. Diners Club TRAVELER szkoda zachodu wg.mnie-Opłatę w wysokości 125 PLN za każdą wizytę w saloniku ponoszą bezwarunkowo Użytkownicy kart Diners Club TRAVELER oraz kart Diners Club PARTNER. A karta Lotu nie dla każdego osiągalna-spore wymagania.

  prze29 Odpowiedz
  • Kurier to tylko extra opcja, wysyłka Pocztą Polską jest za free

   simrisham
  • W regulaminie promocji stoi, że również karty Traveler mogą być zwolnione z opłaty za salonik przy wyrobieniu 1000 zł obrotu, ale warto to potwierdzić. Na pewno Traveler nie daje możliwości zbierania mil M&M oraz odprawy na lotnisku na stanowisku biznes Lotu.

   p27
  • @prze29 2x źle pisze. Płatna jest wysyłka kurierem – ale tylko na życzenie i dla tej promo karty Traveller maja takie same warunki wstępu do saloników jak Lotu

   Bolo
  • Nie, kazda osoba musi miec uprawnienia. W wyzszych poziomach frequent flyera jest taka mozliwosc, ale nie wiem czy akurat w LOT tez. Tak mialem kiedys w KLM.

   keton
 • Jeżeli wykupię wczasy zagraniczne, będę posiadał karty Diners Club i oczywiście wydam 1000 zł to może do saloniku wejść ze mną ( bez dodatkowej opłaty ) osoba towarzysząca i korzystać z oferty saloniku?

  Andrzej Odpowiedz
  • Nie, chyba że wyrobisz dodatkową kartę dla tej osoby. Darmowe wejścia dotyczą tylko właściciela karty.

   simirsham
  • Nie, kazda osoba musi miec uprawnienia. W wyzszych poziomach frequent flyera jest taka mozliwosc, ale nie wiem czy akurat w LOT tez. Tak mialem kiedys w KLM.

   keton
 • Może ktoś wskazać, w którym punkcie regulaminu jest napisane, że karta Diners Club TRAVELER jest zwolniona z opłaty 125zł za saloniki po spełnieniu warunków? Pytam, bo nie widzę tego w regulaminie( może jestem ślepy:) ) a na stronie Diners jest info o bezwarunkowej opłacie 125zł za w/w kartę

  prze29 Odpowiedz
  • Jest to w TOiP załączonej do tego wątku przez admina i na stronie Bluebonus – https://bluebonus.pl/dokumenty/last/toip_2020_bspdf.pdf tytuł to „Tabela Opłat i Prowizji dla kart prywatnych wydawanych przez Diners Club Przy współpracy z Blue Services ” i tam jest dla wszystkich kart:
   Wstęp do saloników lotniskowych Diners Club 0 zł 7 /125 zł 8
   gdzie 7. Dotyczy 5 wizyt w roku (dla karty Diners Club PREMIUM VINTAGE – 10 wizyt) pod warunkiem wykonania kartą Diners Club Operacji na min. kwotę 1 000 zł w ciągu 30 dni
   liczonych wstecz od daty wizyty w saloniku.

   Bolo
  • Rzeczywiście, dzięki umknęło mi

   prze29
 • Trzeba kliknąć „wyślij już dziś” i czekać na telefon czy „Wypełnij wniosek prywatny” i podać wszystkie dane?

  Herman Odpowiedz
  • Ja wypełniłem wniosek prywatny, mają się odezwać do 7 dni z decyzją.

   ls5
  • Dostałem takie samo automatyczne info, ale pewnie będzie trzeba im jeszcze podesłać zaświadczenie od pracodawcy więc procedura się przedluży

   simrisham
  • Jak takie świstki trzeba im przesyłać to moim zdaniem gra nie jest warta tej stówki.

   Angulo
  • Ja mam w pracy taki świstek na drugi dzień od wysłania prośby. A dalej – wysyłka mailem – też nie boli.

   ls5
  • To, że Ty tak masz, nie oznacza, że tak ma każdy.

   Poza tym niektórzy mogą woleć unikać takich sytuacji, np. by „w pracy” nie sprawiać problemu dodatkową papierkową robotą, albo by nie pomyśleli „tyle zarabia, a jeszcze kredyt bierze, to pewnie jakiś patol, może hazardzista lub alkoholik, weźmiemy to pod uwagę przy następnej redukcji etatów”…

   Don Quijote de la Mancha
  • Rozumiem, że wnioskując o kartę obligatoryjnie wymagają zaświadczenia o dochodach? Same wyciągi z przelewami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy nie wystarczą?

   Paweł
 • Kto udziela tego limitu? Blue Services, czy jakiś bank, który z nimi współpracuje? Działają na zasadzie Fintechu?

  owat Odpowiedz
 • Czy trzeba spełniać jakieś wymogi miesięcznego dochodu dla karty LOT ?

  Romuald Odpowiedz
 • Czy oddzwaniali już do Was?Złożyłam wniosek prywatny, od 10 dni cisza.

  Teresa12 Odpowiedz
  • Ja składałem wniosek ponad tydzień temu. Ale zgodnie z tym, co jest napisane na bluebonus – do końca lutego zbierają wnioski, a od początku marca będą je weryfikować…

   ls5
 • u mnie również cisza

  simrisham Odpowiedz
 • Ja otrzymałem mejla z odpowiedzią od Diners. Żeby kontynuować weryfikację mam pocztą wysłać: wydrukowany i podpisany wniosek, kopie dowodu osobistego (podpisana za zgodnością z oryginałem), 3 ostatnie wpływy wynagrodzenia oraz zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i zarobkach. Do tego zrobić przelew weryfikacyjny.
  Nie wiem czy mi się chce to robić

  Paweł Odpowiedz
  • U mnie to samo … za dużo pierdzielenia w stosunku do zysku ….

   JoX
  • Dużo tego chcą. Ale jakoś bym to przebolał (nawet nie dla tej stówki a bardziej dla karty do kolekcji). Ale ksera dowodu to im pocztą nie wyślę. Aż tak bardzo to poczcie nie ufam.

   Katana78
  • No dziwni są i arachiaczni … to fakt ;-)

   JoX
  • I właśnie w tym momencie olałem tą promocję.

   Angulo
 • archaiczni :)

  JoX Odpowiedz
 • Czy komuś udało się zawrzeć już umowę?

  marc1804 Odpowiedz
 • Ja 12.03 wysłałem poleconym ekonomicznym papiery. Wczoraj dopiero doszły, więc cierpliwie czekam. Nie spieszy mi się strasznie :).

  ls5 Odpowiedz
 • Kopia dowodu i dokumenty dochodowe pocztą? Może jeszcze karty za zapisanymi numerami PIN? Szanujmy się….

  Lord Klops Odpowiedz
  • Dokładnie. Nawet do nich napisałem z jakiego powodu rezygnuję z dalszego ubiegania się o kartę.

   Katana78
 • U mnie podobnie. dostałem mejla z prośbą o przesłanie wszystkich dokumentów pocztą. Po mojej ingerencji zgodzili się na przesłanie niektórych dokumentów mejlem. I tak uważam że jest tego za dużo i czy gra warta świeczki? W jakich sklepach honorują tę kartę? Orientujecie się czy jeśli odbywam podróż wieloetapową, to czy ubezpieczenie będzie przyznane jeśli zapłącę kartą za 2 z 10 nocy w hotelu?? ps. nie odesłałem jeszcze im żadnych dokumentów, a już dostałem pocztą wyciąg z rachunku wraz z informacją jak się zalogować do konta, a przeciez jeszcze umowy nie podpisałem…też tak macie?

  kilo41 Odpowiedz
 • Dzisiaj, po ponad dwóch miesiącach (sic!) dostałem maila z prośbą o dokumenty. W mailu zwrotnym nie mam żadnej informacji że biorę udział w promocji, też tak macie?

  simrisham Odpowiedz
 • Słaby start blue bonusa… 15.05 minął, powiadomienia o nagrodzie brak…

  ls5 Odpowiedz
 • na początku maja podpisana odesłane dokumenty (paczkomat), aktywacja 22 maja, po informacji na infolinii nagroda ma być przyznana po miesiącu od cyklu rozliczeniowego kiedy nastąpiła transakcja + rok za darmo jak wcześniej było napisane. za kartę Lot 2000 punktów które wymienialne na miles and more

  inspektor007 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy