200 zł do Carrefour za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za jej wyrobienie zgarniemy 200 zł premii w formie e-bonów Carrefour oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok.

200 zł premii za kartę kredytową BNP Paribas

Zawsze warto płacić kartą – 200 zł od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.09.2019 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam e-bon Carrefour o wartości 100 zł po wykonaniu transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek (i zgarnąć 100 zł) jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Drugą nagrodę w formie e-karty o wartości 100 zł otrzymamy za spełnienie tego samego warunku w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym.

Przykładowo podpisując umowę w styczniu warunki spełniamy w lutym oraz marcu.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

e-Bony Carrefour będą ważne minimum do 14.02.2022. Będziemy go mogli wykorzystać do zapłaty za zakupy w marketach sieci Carrefour.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Dodatkowe 9 200 punktów mamBonus

Na koniec dodam, że biorąc udział w promocji możemy zgarnąć dodatkowo nawet 9 200 punktów mamBonus – przynajmniej tyle wyliczył bank w nocie prawnej na stronie promocji. Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. A że w promocji z bonem Carrefour i tak musimy wydać co miesiąc 1000 zł, to spełnienie tego warunki nie powinno być problemem.

200 punktów mamBonus otrzymamy za rejestrację w programie (co również zrobimy „przy okazji”), a 2 x 2000 punktów za każdy miesiąc posiadania karty i spełnienia warunków promocji (wydanie 1000 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Rozumiem, że do płatności kartą nie wliczy się zapłata za rachunek np. poprzez mojeuslugi.pl ( z uwagi na fakt, ze to pośrednik)
  Natomiast, czy zaliczy płatności kartą za prąd jeśli zapłacę za fakturę na stronie BOA ENEA.pl?
  Jak myślicie?

  travosz Odpowiedz
  • @travosz, za płatności przez MU naliczają się normalnie pkt do MAMBONUS, ale czy transakcje będą również zaliczane do puli dla uzyskania premii to nie wiem.

   twasko
 • Tak z innej beczki. Czy w MBanku na infolinii czy na czasie konsultanci podadzą jakie jest aktualne oprocentowanie celu oszczędnościowego?

  dariusz2 Odpowiedz
  • jak się kiedyś kontaktowałem kilka razy, to słabo im to wychodziło, chyba muszą poszukać głębiej w systemie i nie każdy to ogarnia, więc odpuściłem i stwierdziłem, że najwyżej reklamacja pójdzie, ale jeśli myślisz o kolejnym miesiącu % gratis, to nie wiadomo…

   abc
 • Umowa do podpisania tylko w oddziale

  Jarosław Odpowiedz
 • Czy ktoś wie czy Curve jest zaliczany jako „podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność”?

  kulA Odpowiedz
 • Koledzy jak przebiega proces podpisania umowy? Bo nie wiem czy jest sens się szarpać bo mogę nie zdążyć…do niedzieli. Jak widzę jak sie kończy jedna promo to pojawia następna więc pewnie lepiej poczekać do 1.03? Co myślicie?

  Elo320 Odpowiedz
 • Koledzy jak przebiega proces podpisania umowy? Bo nie wiem czy jest sens się szarpać bo mogę nie zdążyć…do niedzieli. Jak widzę jak sie kończy jedna promo to pojawia następna więc pewnie lepiej poczekać do 1.03? Co myślicie?

  Elo320 Odpowiedz
  • Czekaj. Bedzie 400 albo co najmniej 300 zl. Juz wczesniej probowali obnizac do 200 zl.

   aaaa
  • Podpisanie albo w oddziale albo na klik w systemie. Ale teraz to już warto poczekać, bo obstawiam, że wrócą do 300 zł jak ostatnio było z bonami Allegro. A może nawet więcej wrzucą, kto wie, oby.

   pws
  • DZięki ;) tak pomyślałem. W takim razie czekamy

   Elo320
 • Macie jakieś info o nowej promocji? na stronie nic nie widać.

  Elo320 Odpowiedz
  • Faktycznie, chyba póki co nie przedłużyli albo odpalą z jakimś opóźnieniem.

   pws
  • No i odpalili, dzisiaj zaważyłem informację o nowej promocji od 1.03, znowu 3×100 na Allegro, czyli fajnie.

   pws
  • no i git, ale gdzie to jest????! Michał Livesmarter rób robotę, prosimy :)

   Elo320
  • Jest tam gdzie zawsze, czyli na stronie banku o karcie kredytowej.

   pws
 • „3x więcej w dniu urodzin.”

  Nie dostałem dodatkowych punktów za urodziny ( przyszły jedynie pkt podstawowe ).
  Może ktoś też już tak miał i coś doradzi ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Też wam kazali jechac do oddziału podpisywać umowę o kartę?

  Elo320 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy