Łatwe 250 zł premii za Konto Jakie Chcę w promocji Santander Bank Polska i eBroker

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta promocja Konta Jakie Chcę organizowana przez Santander Bank Polska oraz pośrednika finansowego eBroker. W zamian za założenie rachunku, wykonanie kilku płatności i zapewnienie wpływu 1000 zł otrzymamy 200 zł premii! A do tego opcjonalne 50 zł w programie poleceń czy moneyback za płatności rachunków :)

250 zł premii za konto w Santander

Konto Jakie Chcę z bonusem – edycja IV

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą jakiegokolwiek konta w PLN w Santander Bank Polska od 5.03.2019. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (eBroker) o spełnieniu przez nas warunków promocji. A jakie one są?

Po pierwsze – po rejestracji konieczne będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę za pomocą wygenerowanego dla nas linku. To bardzo ważne – wnioski pochodzące z innych miejsc w sieci (czy z oddziałów) nie będą brały udziału w promocji!

Istotne też, aby zawnioskować od razu o kartę debetową do konta oraz wyrazić cztery zgody na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).

Wniosek o konto powinniśmy złożyć najpóźniej 15.04.2020, natomiast samą umowę z bankiem zawrzeć do 30.04.2020. Pamiętajmy, że we wniosku musimy podać ten sam adres email, co podczas rejestracji na stronie promocji.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną umowę możemy podpisywać za pomocą rozmowy z wideodoradcą! Pamiętajmy tylko, że wideodoradca też człowiek i kiedyś musi spać – w związku z tym godziny kontaktu są ograniczone od 8 do 20 :)

Niesamowicie proste zasady

Co dalej? Pierwszą część bonusu, czyli 100 zł premii, otrzymamy za wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w sklepach lub internecie. Warunek ten powinniśmy spełnić dwukrotnie – w ciągu dwóch, dowolnych, następujących po sobie miesięcy. Do wyboru mamy marzec i kwiecień, kwiecień i maj, maj i czerwiec lub czerwiec i lipiec. Razem musimy więc wykonać 10 transakcji.

Drugą część bonusu, czyli 100 zł premii, zgarniemy za zapewnienie wpływów na łącznie 1000 zł nie później, niż 31.07.2020. To, w jaki sposób zapewnimy wpływy, nie ma znaczenia – najprościej sobie przelać środki z naszego konta w innym banku.

I to tyle! Organizator powiadomi nas mailowo do 10.08.2020 o spełnieniu warunków promocji. Będziemy mieć wtedy 7 dni na uzupełnienie danych do odbioru premii pieniężnej w wysokości 100 lub 200 zł. Przelew otrzymamy do 31.08.2020.

50 zł za założenie konta z polecenia

200 zł na start to jednak nie wszystko. W trakcie wnioskowania o konto będziemy mogli podać kod polecający (w momencie wyboru karty) i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są minimalnie inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.02.2019 (przy czym nie wliczamy tu ew. rachunków oszczędnościowych – te nie wykluczają). Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł. Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30.04.2020 i więcej o niej pisałem w tym artykule.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

2,5% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi 2,5%. Jeśli natomiast zsumujemy odsetki z premią na start, to efektywnie otrzymamy jakieś 6,19% w skali roku – i to dla kwoty maksymalnej lokaty! Dla niższych oprocentowanie efektywne dodatkowo wzrasta :)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię za wynagrodzenie, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy da się otworzyć bez wizyty kuriera – przelewem?

  santech Odpowiedz
 • „Aby uzyskać prawo do Bonusu, Uczestnik zobowiązany jest spełnić poniższe warunki:
  zarejestrować nowy Profil Uczestnika…”
  Taki jest zapis w regulaminie. CZy to wyklucza z udziału jeżeli korzysta się z promocji mbanku?

  taki4 Odpowiedz
  • A nie ma czasem wyzerowanej bazy? Da się w ogóle zalogować danymi ze starej promocji?

   Michał
 • Co jeśli syn kończy 18 lat w maju? Czy mogę mu „polecić” to konto i załapie się na wszelkie bonusy?

  Drzeworyt Odpowiedz
  • Program poleceń akurat działa poniżej 18 roku życia (dokładniej od 13 rż). Natomiast w promocji z premią syn nie może wziąć udziału, bo tam tylko osoby pełnoletnie.

   Michał
 • OK, dziękuję za odpowiedź Michale. Zaczekam, wierzę, że Santander w drugiej połowie 2020r. też uruchomi jakąś promocję.

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Czy można mieć kartę kredytową Santander bez konta osobistego?

  Qwe Odpowiedz
 • Witam,
  Czy można zamknąć kartę wcześniej przed wypłatą premii?

  zbychol84 Odpowiedz
 • Prośba do tych, którzy już złożyli wniosek w tej promocji – napiszcie jakie były opcje finalizacji wniosku (kurier, oddział, przelew). Z góry dziękuję!

  owat Odpowiedz
  • również czekam na informacje. Przelew byłby dla mnie najbardziej wskazany, no chyba że portugalski oddział również jest brany pod uwagę ;p

   Sandra
 • Niestety tylko kurier.

  taki4 Odpowiedz
 • 05.03.2019 złożyłem dyspozycję zamknięcia konta i tego samego dnia konto zostało zamknięte (nie miałem karty do konta). Pytanie czy łapię się na tę promocję czy nie?

  Eryk Odpowiedz
 • O nowych promocjach jakby ciszej. Nawiązując do obecnej sytuacji w kraju może banki będą chętniej dawały możliwość zawierania umów przelewem weryfikacyjnym. Choć przy uruchomionych już promocjach pewnie niewiele się zmieni? Obecnie wiele z banków ogranicza działalność placówek, polecając bankowość elektroniczną.

  Borys29 Odpowiedz
 • Dla płatności karta/BLIK liczy się data transakcji czy data rozliczenia/księgowania?

  Krisu Odpowiedz
 • Pytanie do starych,
  Z opłaty za kartę zwalnia 5 transakcji, do stycznia wystarczyło 5x doładować konto R, od lutego te płatności kartą są traktowane przez SB jako płatności Quasi cash.
  Jakiś pomysł na obejście?

  Kerad1234 Odpowiedz
  • Jak Quasi cash? raczej zmieniło się tylko i wyłącznie odnośnie kart kredytowych że te tranzakcje zaliczane są jako gotówkowe. No i to że w promocji najnowszej karty kredytowej oficjalnie z nazwy wykluczają R. jako tranzakcje dające zwroty.

   bolek
  • Faktycznie tak jest – została pobrana opłata za kartę Visa dopasowana mimo 5 transakcji R.
   Po reklamacji zwrócili opłatę, ale z zastrzeżeniem że następne będą pobierane.
   Zamknąłem kartę za pomocą czatu z konsultantem w trybie natychmiastowym.

   mbo
  • Czy tranzakcja Quasi cash podchodzi pod tranzakcja hazardowa ? Czy nie każda tranzakcja Quasi Cash jest hazardową? Chodzi o to że czasem w promocjach jest wykluczenie właśnie na tranzakcje hazardowe ale czy to jest równoznaczne z Quasi cash?

   bolek
  • Niekoniecznie, ale w taryfie opłat i prowizji jest wykluczenie transakcji quasi-cash (sprawdzałem dla Visa dopasowana).

   mbo
  • Kiedy jest pobierana ta opłata bo myślałam, że mi nie pobrali z początkiem miesiąca, a tu chyba lipa z tego co mówicie za R. bo 15-stego pobierają? Czy kiedy? Kurczę bo nie wiem czy zamykać konto skoro będzie musiała iść reklamacja.

   Dominika
  • @mbo İle czasu czekałeś na odpowiedź na reklamacje i na zwrot?

   Dominika
 • Do przedstawicieli banku czytających wpisy: Proszę dodać możliwość otwierania konta przelewem weryfikacyjnym mając na uwadze obecną sytuację.

  santech Odpowiedz
 • Uwaga: umowy możemy podpisywać za pomocą rozmowy z wideodoradcą. Kurier chyba został wręcz wyłączony. Także warto korzystać! :)

  Michał Odpowiedz
  • Jest to plus dodatkowy,tak szczerze to powinni wszędzie taką możliwość włączyć :)

   bolek
 • Cześć udało się wam założyć konto? Mam ciągle wygaszony przycisk „Wybieram ” gdy mam weryfikacje przez wideokonferencje. Nie wiem o co chodzi? Czy trzeba czekać ? Czy można przez aplikacje mobilna założyć?

  dzankees Odpowiedz
  • Wydaje mi się, że wideoweryfikacja działa w dni robocze w godzinach pracy (prawdopodobnie 8-20). Potwierdzę w poniedziałek i dorzucę do wpisu.

   Michał
 • Na etapie weryfikacji tozsamosci nie mogę niczego kliknąć, bo nic nie ma. Miał ktos tak? Tylko informacje o wyborze sposobu weryfikacji i o przygotowaniu dowodu osobistego.

  Walt Odpowiedz
 • Miałem konto zakładane w BZWBK a jak widzę to teraz Santander jest… Jak to będzie z klientami z przejęcia banku?

  Czytelnikkkkk Odpowiedz
 • A co z klientem firmowym?

  Mam konto firmowe w Santander w ramach współpracy z InFakt.

  Chciałbym założyć teraz konto prywatne. Załapię się na promocję?

  Ireneusz Odpowiedz
  • Załapiesz. Wykluczone są tylko konta dla osób fizycznych, a nie firmowe:

   Akcja przeznaczona jest dla Uczestników, którzy nie byli lub nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego dla osoby fizycznej w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym, prowadzonym przez Bank od dnia 05.03.2019 r. do dnia otwarcia rachunku w ramach Akcji.

   Michał
 • Jeżeli złożyłem wniosek i został odrzucony (problemy techniczne), to mogę złożyć kolejny który weźmie udział w promocji, czy już nie spełniam warunku karencji?

  Maciej Odpowiedz
 • Czy w obecnej sytuacji można zamknąć konto w Santander bez wychodzenia z domu, tzn. via rozmowa telefoniczna? Ktoś przerabiał?

  Siemion Odpowiedz
  • Tak, wystarczy zadzwonić na infolinię. Oczywiście obowiązuje okres wypowiedzenia.

   Kerad1234
 • Ta wideo rozmowa to jakiś bubel jest. Pomachałem dowodem do kamerki, pozowałem do zdjęć itepe… Potem czekałem na wygenerowanie umowy – która po 10 minutach się nie wygenerowała z jakiś nie wiadomo jakich powodów, będę musiał jeszcze raz połączyć się z tym śmiesznym video-czatem… A na stronie gdzie po wideo rozmowie miałem kliknąć „dalej” wywaliło komunikat – Niestety, ale Twoja sesja wygasła z powodu zbyt długiej nieaktywności. Spróbuj ponownie – kliknij przycisk.
  Wyszło że za darmo oddałem swoje zdjęcia dowodu, zgody marketingowe i tyle z promocji… – nie polecam :(

  Tomek28 Odpowiedz
 • Co to jest konto R o którym wyżej kilkukrotnie było w komentarzach wspominane? Dopiero raczkuję i skróty jeszcze są mi obce. Z góry dziękuję za pomoc.

  Karolina Odpowiedz
 • Hej,
  Niestety moja sesja wygasla na stronie. Umowe zawarlem potem przez video rozmowe. Czy łapie sie jeszcze na premie pieniezna?
  Kod formularza ten co na e-maila dostalem to im podalem.

  Gbr Odpowiedz
 • Hej, rozumiem, że płacą 5 razy blikiem zostanę zwolniona z opłaty za kartę?

  Bea Odpowiedz
 • „Weryfikacja wideo jest dostępna w godzinach pracy naszych doradców:
  poniedziałek – piątek

  8:00 – 20:00”

  Rozumiem, że nie ma innego sposobu i już nie można wystartować w tej promocji?

  Filip Odpowiedz
 • Cześć,
  „Wniosek o konto powinniśmy złożyć najpóźniej 15.04.2020, natomiast samą umowę z bankiem zawrzeć do 30.04.2020”. Dziś próbowałem założyć konto tacie i podczas rozmowy wideo konsultant nie zdołał zrobić zdjęcia przez złe naświetlenie dwa razy, potem kolejny też nie mógł. Kazali się skontaktować jak będzie lepsze oświetlenie.
  Pytanie: tata dostał maila, że potwierdzają złożenie wniosku. Ale do finału rozmowy nie doszło. Czy to wystarcza, żeby się załapać na tę promocję i do końca kwietnia podpisać umowe?

  aircraftman3 Odpowiedz
 • „Po pierwsze – po rejestracji konieczne będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę za pomocą wygenerowanego dla nas linku. To bardzo ważne – wnioski pochodzące z innych miejsc w sieci (czy z oddziałów) nie będą brały udziału w promocji!”

  Gdy po zalogowaniu na stronie promocji wybrałem opcję złożenia wniosku w „oddziale mobilnym” i dostałem komunikat „Dziękujemy za wysłanie formularza” to czy gdy złożę wniosek w oddziale po 15.03.2020 to biorę udział w promocji?

  ludek Odpowiedz
 • czy po spelnieniu warunków promocji i odebraniu nagrody, mogę zrezygnować z karty do konta? czy jest ona jakoś niezbędna, żeby prowadzić je za darmo?

  raf Odpowiedz
  • Nie jest niezbędna, konto bez karty jest bezpłatne; co więcej, kartę można sobie zrobić „mobilną” HCE w telefonie, ona jest bezpłatna.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki za odpowiedź

   Raf
 • Pytanie co do warunków jako osoba polecana:
  „A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł. Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.”

  Czy muszę raz zapłacić na min 300 czy to może być wiele płatności a suma ma być min 300?

  Pozdrawiam

  krzysko151 Odpowiedz
 • Hej, czy założenie tego konta przez przejście z linku, a następnie połączenie przez wideo-rozmowę w aplikacji mobilnej też się liczy jako przystąpienie do promocji?

  kuubczan Odpowiedz
  • Nie, bo wtedy gubiona jest informacja, że przyszedłeś ze strony promocji (w aplikacji mobilnej zacząłeś proces od zera).

   Michał
  • Kurcze, poleciłem to konto znajomej i zakładała je przez telefon, bo tak było jej wygodnie przeprowadzić wideo-konferencje. Ale według mnie jest tutaj jakiś punkt zaczepienia – bo przejściu z linka wygenerowanego dla nas do otwarcia konta, otwierała sie strona z poleceniem ściągnięcia aplikacji mobilnej i przez nią zawarcia umowy o konto – tak było przy korzystaniu z przeglądarki mobilnej. Dodatkowo, z tego co widzę to regulamin nie definiuje z jakiego urządzenia należy korzystać żeby założyć konto, więc może jest szansa żeby wynegocjować premie?

   kuubczan
  • Poleciłem koleżance żeby się skontaktowała z eBroker w tej sprawie i odpowiedź zwrotna była pozytywna: jej zgłoszenie liczy sie w akcji promocyjnej. Weryfikacja odbywa się na zasadzie dopasowania profilu uczestnika z eBroker do konta osobistego na podstawie podanego adresu e-mail dlatego ważne jest żeby podać te same do rejestracji w serwisie i we wniosku o konto osobiste.

   kuubczan
 • Czy w kwietniu wypłacali utrzymaniówkę za KJCH ?

  Romuald Odpowiedz
 • Moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne słabo działa. Za kwiecień nie otrzymałem, a miła Pani poinformowała, że muszę przedstawić faktury :( Sam fakt, że wpłacam kasę do PGNiG, czy PGE nie wystarcza.

  gregory Odpowiedz
  • Oczywiście, musisz zgłosić faktury w e-bankowości – jest tam jakaś zakładka na to, można przesłać skany

   Kate
 • Czy można zrezygnować z karty i konta (albo chociaż z karty bo za nie pobierane sa opłaty jeśli nie wykonuje się warunków) zanim otrzyma się pieniądze z promocji? Konto założone w kwietniu, warunki wykonane w kwietniu i maju.

  Maciej Odpowiedz
  • Można, i tak nie otrzymasz żadnej kasy z promocji he he. W ogóle lepiej zamknij konto.

   uki
  • @uki jak masz jakiś problem to zmień stronę proszę, nikt tu nie potrzebuje takich osób ja TY które prezentują taką postawę.

   Clio
  • A jaka jest prawidłowa postawa? Maciej powinien się przygotować, że prawidłowa postawa do odebrania nagrody w promocji SAN + Rankomat to opuścić spodnie i wypiąć tyłek he he

   uki
  • @Maciej, czy udało Ci się może otrzymać odpowiedź na Twoje pytanie o tym czy można zrezygnować wcześniej z karty?

   ludek
  • Nie, nikt nie odpisal mi sensownie w tym temacie – ale pozamykałem karty. Liczę że wypłacą, tak na logikę.

   Maciej
 • uki – tak jak Clio napisał, raczej to nie jest blog dla Ciebie. Korzystam z wielu promocji i zawsze je otrzymuję, nie miałem nigdy problemów więc nie rozumiem Twojego wywodu i dziwnych uwag.

  Maciej Odpowiedz
 • Jeszcze zrozumiesz. Wy mi tylko nie mówcie jaki blog jest dla mnie, a jaki nie, ok – nie znoszę takich moralistów, co występują w imieniu ogółu. Świętoje***wych jest już wystarczająco dużo w tym kraju.

  uki Odpowiedz
  • Nie ma sensu z tobą dyskutować bo prezentujesz poziom nie godny tego bloga, awanturujesz się z powodu tych 300 zł które i tak ostatecznie dostaniesz bo takich już było wielu. Ale zadymę trzeba zrobić. Swoje rady zatrzymaj dla siebie, jak masz problem z promocjami to wylewaj żale do organizatorów i nie rób tutaj cyrku.

   Clio
 • Czy juz jakies wypłaty były z tej promocji ? Czy wszyscy dostana pod koniec promocji?

  dzankees Odpowiedz
 • u koleżanki dalej cisza… Podbijam pytanie dzankeesa – odezwali się do kogoś o przyznaniu premii?

  kuubczan Odpowiedz
 • Hej – ja napisałem do organizatora meila i odpisali mi tak jak poniżej – więc pozostaje czekać:
  „Dzień dobry,
  IV edycja Akcji Bonus będzie rozliczana w sierpniu. Do 10.08. zostaną wysłane informacje o przyznaniu bonusu.”

  Maciej Odpowiedz
 • Czy ktoś wie, czy w KJC limity przelewów dziennych, tyczą się dnia wykonania przelewu, czy dnia zlecenia przelewu, tak jak w Mille?

  keram7m Odpowiedz
  • Sam odpowiem, dziś sprawdzone: w KJC limit tyczy się dnia zlecenia przelewu, tak jak w Mille.
   I dla KJC nie można ustawić nawet w oddziale limitów większych niż 125kzł.

   keram7m
  • Da się większe, ale tylko za wyjątkową i łaskawą zgodą dyrektora oddziału… Tym wymysłem przebijają chyba nawet oba państwowe molochy na P.

   pws
  • Ja mam ustawione 200k i to za pomoca zwyklej rozmowy wideo. Zajelo mi to jakies 5 minut.

   keton
  • A to może teraz coś się zmieniło, bo kiedyś przez video można było tylko max 125k. W oddziale też tylko tyle u zwykłego pracownika, a więcej tylko jak napisałem wyżej.

   pws
  • @keton, bo pewnie nie masz KJC tylko Select, mnie przez video, w ogóle nie chcieli podnieść, dlatego, że zakładałem zdalnie, a w oddziale dla tego rodzaju konta – nie mogą więcej niż 125k. Więc właściwie niepotrzebnie poszedłem, żebym wcześniej wiedział, że tak liczone są limity przelewów przyszłych.

   keram7m
  • Może właśnie w Selectach można tak łatwo to zmienić. Ale teraz to w sumie i tak już zbędne, bo oni tam już nie dają kompletnie nic. Póki co nie przedłużyli nawet tej promocji z 1,3% na KO Select.

   pws
 • Dostał ktoś premie? Jakie mail? Miał przyjść do 10.08

  Tajwan Odpowiedz
 • Już jest mail ;)

  dzankees Odpowiedz
 • Ja z kolei nie pamietam hasła, a wygenerować nowego nie chce…

  dzankees Odpowiedz
 • @dzankees, podasz proszę stronkę gdzie trzeba się zalogować?

  kuubczan Odpowiedz
 • Czy wszyscy już dostali wiadomość. Ja nie mam, a warunki mam spełnione. Pozdrawiam

  Jar Odpowiedz
 • każdy powinnien dostac maila o tytule „Finał akcji Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja IV” i tam jest indywidualny link , wejści w niego i sie zalogowac

  dzankees Odpowiedz
 • aa dobra, jednak jest mail.. już myślałem że nie przyszedł :|

  kuubczan Odpowiedz
 • Czy ktoś jeszcze nie dostał @?

  Michał Odpowiedz
  • Ja nie dostałem. Nie mam pojęcia dlaczego.

   jar
  • Coś udało się ustalić? Gdzie pisaliście reklamacje?
   Ja się dopiero zorientowałem ze powinna być kasa z santander i niestety tez nie dostałem maila. Brak u mnie i u żony.
   Ktoś poradzi co robić?

   Michał
 • A u mnie brak informacji. Gdzie pisać reklamację???

  Robert1_2_3 Odpowiedz
 • Ja z kolei dostałem informację o przyznaniu nagrody ale logując się pod podany link, nie mam możliwości wpisania nr konta do wypłacenia bonusu. Ktoś wie dlaczego?

  Shaggy Odpowiedz
 • Szanowni Państwo,

  Niestety mieliście błąd- 50 zł jest za zapłatę 300 zł kartą „i” raz BLIKIEM a nie „lub”, przez to zapłaciłem ale nie użyłem blika i przepadło mi 50 zł.
  „Polecony zapłaci łącznie za zakupy minimum 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu,
  w którym zawarto umowę o Konto. W ramach tej kwoty Polecony musi wykonać minimum jedną
  transakcję blikiem (z wyłączeniem wypłat z bankomatu) a pozostałe transakcje mogą być wy”

  aircraftman3 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy