200 zł za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja karnawałowa BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy 200 zł premii za założenie darmowego Konta Optymalnego. Tym razem warunki promocji są też niesamowicie proste: nie trzeba wykonywać żadnych transakcji kartą! Ale uwaga – trzeba się śpieszyć! W promocji przewidziano zaledwie 1500 promocyjnych wniosków.

200 zł premii za założenie Konta Optymalnego w promocji karnawałowej BGŻ BNP Paribas

Konto na karnawał

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 14.02.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 28.02.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć – przykładowo ostatnia, niemal identyczna promocja, zakończyła się przed czasem.

Do 200 zł za korzystanie z konta

Pierwszą z nagród, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za:

 • aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile do 31.03.2019,
 • otrzymanie wpływów na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł w marcu oraz kwietniu 2019.

Co rozumiemy pod pojęciem wpływy? Nie mogą to być przelewy z innych rachunków własnych w BGŻ BNP Paribas (w tym BGŻOptima i Raiffeisen) oraz wpłaty gotówkowe. Najprościej więc przelewać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Drugą, identyczną nagrodę, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz:

 • wykonanie 5 przelewów środków z konta (przez bankowość internetową lub mobilną) w maju oraz czerwcu 2019,
 • otrzymanie wpływów na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł w maju oraz czerwcu 2019.

Zaznacza też, że choć w promocji nie są wymagane żadne operacje karta, to do otrzymania nagrody konieczne jest jej wyrobienie i posiadanie!

I to tyle! Informacja o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo w terminie do 19.05. Będziemy mieć wtedy czas do 25.05 na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przekazanie nagrody nastąpi do 31.05.2019.

O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni do 19.07. Wypłata nastąpi do 31.07.2019.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak na bgż to jest dobra promocja :)

  Tomek201 Odpowiedz
 • 24 mies – to strasznie dużo Szkoda

  piotro Odpowiedz
 • Skąd będzie wiadomo czy się łapiemy na pierwsze 1500 osób?

  Michał Odpowiedz
  • Tak, BGŻ BNP akurat ma bardzo prosty model: po przekroczeniu 1500 rejestracji zamykają możliwość przystępowania do promocji. Dzięki temu nigdy nie było problemów, że ktoś był 1501.

   Michał
 • Podpisanie umowy tylko w oddziale?

  a Odpowiedz
 • A konto jak się zakłada? Kurier czy można w placówce jak w mille?

  marqqq Odpowiedz
 • Jak można sprawdzić kiedy został zamknięty rachunek ?

  Darek Odpowiedz
 • Jużem tam u tych świńskich cycków miał konto wymarzone. Trzeba bardzo uważać na karencję. Nie informują przy otwieraniu czy się kwalifikujesz. A kiedy spełnisz pracowicie wszelkie inne warunki – kopią w dupę.

  Bufon Odpowiedz
 • Odnośnie drugiej nagrody i 5 przelewów: czy mogę przelać sam sobie pięciokrotnie na inne konto spoza banku albo na konto kogoś z rodziny po 1złotych, aby spełnić warunek? Pozdrawiam!

  JanKow Odpowiedz
  • Każdy zwykły przelew jest OK, więc jak najbardziej można sobie samemu wysłać 5 x 1 zł na inne konto :)

   Michał
 • Do 31 marca 2019 r. aktywuj Aplikację GOmobile i w każdym z miesięcy: marzec – kwiecień 2019 r. zapewnij Wpływy na Konto Osobiste na kwotę min. 1000 zł. Następnie w każdym z miesięcy maj – czerwiec 2019 r. wykonaj min. 5 Przelewów za pomocą GOmobile lub Pl@net i zapewnij Wpływy na Konto Osobiste na kwotę min. 1000 zł.

  A jak teraz założę konto to co mam zrobić w lutym? Rozumiem, że w lutym aktywuje sobie aplikację ale co dalej?Nic nie muszę robić?

  mareczek87 Odpowiedz
 • Pytanie trochę z innej beczki, czy ma ktoś u nich kredyt hipoteczny? Jak wygląda u nich posiadanie takiego produktu, nie ma żadnych problemów?

  Kamiloo Odpowiedz
 • Czy posiadanie dostępu do bankowości internetowej (karta kredytowa) mnie dyskwalifikuje? W sumie w warunkach jest złożenie wniosku o dostęp do bankowości internetowej..

  Auuron Odpowiedz
  • Tak. Ten bank to jest zart, kolejny raz to pisze juz, bo przy poprzedniej promocji bylo tak samo. Rejestruje sie i dostaje maila, ze wniosek anulowany, bo „zidentyfikowalismy cie jako uzytkownika bankowosci elektronicznej, zapraszamy do oddzialu”. A oczywicie w oddziale promocja nie zadziala. Przy poprzedniej promocji bylem w oddziale i chcialem to dziadostwo wypowiedziec (bo konta nie mam juz dawno, a co lepsze SAMI MI JE ZAMKNELI, bo „nie bylo uzywane kilka miesiecy) to baba powiedziala, ze NIE WIE JAK, bo nie mam zadnego produktu a tylko umowe ramowa. Zrobila wiec jakis ogolny wniosek na jej wypowiedzenie (recznie). To bylo kilka miesiecy temu i jak widac przy okazji tej promocji wciaz nie zadzialalo. Patologia. Jak ktos ma jakis pomysl jak sie tego pozbyc to dajcie prosze znac.

   krabar
 • 4 razy podchodziłem do różnych promocji BNP Paribas i ani razu nie udało mi się sfinalizować umowy. Dokumenty jeżdżą sobie z kurierem przez okrągły miesiąc, zwiedzają w tym czasie pół Mazowsza a na koniec bank do mnie dzwoni i pyta co się stało że dokumenty wróciły. Nie polecam, bo już nawet Inteligo z inPostem zgrabniej sobie poradziło.

  vundo Odpowiedz
  • W takim razie dziwi mnie fakt, że konta nie można otworzyć po prostu w lokalnym oddziale tego banku.

   Mayama
 • Czy takie podpisywanie przez kuriera jest bezpieczne? Przecież kurier ma pełen dostęp do naszych danych osobowych

  Daroa Odpowiedz
  • Zazwyczaj kurier przy tobie otwiera i zamyka specjalną kopertę która gwarantuje, że nikt tego później nie przegląda.

   Michał
  • W moim przypadku kurier nie zapakował umowy w kopertę, gdy zwróciłam mu na to uwagę to stwierdził, że dokumenty pakują dopiero w biurze bo takie mają procedury. I gdzie tu RODO?

   WiFran
  • Ja na Twoim miejscu napisałbym reklamacje do firmy kurierskiej i do banku (z żądaniem dużego zadośćuczynienia) oraz skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych… W tym przypadku największym problemem jest udowodnienie tego zdarzenia, przyzwyczailiśmy się już do konieczności nagrywania rozmów telefonicznych z bankami, ale o nagrywaniu kuriera u siebie w domu to pewnie jeszcze mało kto myśli…

   Don Quijote de la Mancha
 • w każdym z miesięcy: marzec 2019 r. – czerwiec 2019 r. otrzymanie Wpływów na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł min.
  Czyli łącznie 4 tyś + 10 przelewów ?

  Maciek Odpowiedz
 • Tia, ze względu na FATCA muszę iść do oddziału, a w oddziale pewnie nie obowiązuje promocja… wysłałem im pytanie żeby się upewnić, na razie bez odpowiedzi…

  emjot Odpowiedz
  • Nie obowiązuje.

   Michał
  • Ciekawe – na infolinii powiedziano, ze w takim razie nie moge skorzystac z promocji, a po mailu do organizatora skierowano mnie do oddzialu, zebym opowiedzial ta historie i otworzyl konto w oddziale, a doradca skontaktowal sie z organizatorem zeby mi zaliczyli ta promocje. Zobaczymy za pare miesiecy czy nie trzeba bedzie reklamacji skladac ;)

   emjot
 • Organizatorem nie jest bank, a zewnętrzna agencja. Czy mimo to promocja jest pewna oraz bezpieczna. Czy ta agencja już miała inne promocje dla BNP Paribas?

  taki-ja Odpowiedz
 • Czy moge sie zabezpieczyc wysylajac skan dowodu z naniesionym znakiem wodnym i informacja ze skan dotyczy zakladania ror w banku bgz w dniu takim a takim??

  Dariusz Odpowiedz
 • Mam KK z promocją do Biedronki. Miesiąc temu zadzwoniłem na infolinię. Miła Pani powiedziała, że mogę „podglądać” KK przez internet. Podała login i sposób postępowania z hasłem. Teraz po złożeniu wniosku o konto „zidentyfikowalismy cie jako uzytkownika bankowosci elektronicznej, zapraszamy do oddzialu”. Czyli nici z promocji? (Jako ciekawostkę podam, że podczas podpisywania umowy o KK pani w oddziale powiedziała, że aby mieć dostęp do podglądu KK przez Internet konieczne jest spisanie umowy ramowej…

  a Odpowiedz
  • Możesz skorzystać z promocji. Jest z tym co prawda trochę zabawy (składałem dyspozycję podpięcia do promocji, potem dwie reklamacje bo jednak mnie nie podpięli do promocji ale środki zostały wypłacone – przynajmniej pierwsza część).

   Kacper
 • Nie ma szans na promocję?

  a Odpowiedz
 • takie krótkie:
  czy mogę tę (200zł) promocję połączyć z 300 zł do Biedronki za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas?, oczywiście nie mam ani Ror ani kk

  firestarter Odpowiedz
 • A ja mam pytanie, czy za to przyjdzie Pit8? Za promocję bankowe przychodzi?

  Bejbe Odpowiedz
  • Nie, praktycznie wszystkie promocje bankowe dla klientów indywidualnych są zwolnione z podatku. Powyższa również, na co jest zapis w regulaminie:

   Wydanie nagród nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagrody w Promocji są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych

   Michał
 • u mnie to samo: „Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.” … chyba są niepoważni… w regulaminie jest, że „w okresie 24 mscy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta w promocji nie był posiadaczem, ani współposiadaczem ROR”… a ja mam tam tylko KO więc i rzecz jasna dostęp do bankowości internetowej… a mimo to wywalają mnie z promocji…

  villemo09 Odpowiedz
 • reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania promocji można zgłaszać do Agencji Hagen na adres: kontakt@kontonakarnawal.pl z dopiskiem „reklamacja” – może osoby, którym wysłano info o anulowania z powodu dostępności do Bankowości Internetowej coś wspólnie zadziałają, albo może Administrator bloga nam pomoże? ;)

  villemo09 Odpowiedz
 • Odpowiedź: „Dzień dobry,
  jedynym wyjściem jest pójście do Oddziału i opis sytuacji. Następnie po otwarciu Konta zaznaczyć żeby doradca skontaktował się z osobą decyzyjną z prośbą o dołączenie Konta do Promocji.
  W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.”
  Lipa:(

  Pozdrawiam,

  a Odpowiedz
 • taa, już to widzę, pewnie z łaską to gdzieś zgłoszą po próbach dowiedzenia się do kogo to właściwie dzwonić, a jak przyjdzie do wypłaty nagrody to pewnie i tak będzie problem i kolejne reklamacje…

  villemo09 Odpowiedz
 • Dopiero dzisiaj był kurier z umową – w środku żadnej informacji o promocji.

  heniek131 Odpowiedz
 • Witam
  A co jeśli ktoś ma raty na allegro których udziela właśnie Bgż Bnp Paribas?

  michcio123 Odpowiedz
 • Wifran: nie, jeden egzemplarz dla ciebie, jeden dla banku.

  Maciek Odpowiedz
 • Dotarł do mnie dzisiaj kurier. Ale widzę, nie ma żadnego regulaminu tej promocji itd.
  Też tak mieliście?

  mareczek87 Odpowiedz
 • Coś kurier nie może dojechać. Konto w sobotę założone.

  ildefonds Odpowiedz
 • ja składałem w zeszły piątek i kurier był dziś, także tyle im to zajmuje, plus powrót umowy do banku czyli w przyłym tygodniu aktywacja konta itp.

  Maciek Odpowiedz
 • „choć w promocji nie są wymagane żadne operacje karta, to do otrzymania nagrody konieczne jest jej wyrobienie i posiadanie!”

  Czyli aktywacja karty nie jest konieczna? Wystarczy ją tylko mieć.

  WiFran Odpowiedz
  • Regulamin: „posiada Konto Osobiste wraz z Kartą”. Nie ma nic o statusie karty. Jeśli nie chcesz niespodzianki z premią, reklamacji itd., to aktywuj.

   PyramidHead
 • Gdyby nie ten kurier, to bym może i założył. A tak to nie chce mi się.

  Nikt Odpowiedz
 • pytanie z innej beczki jak cos ktos wie prosze o odp: konto maksymalne, tu trzeba wydac karta 300 zeby nie bylo oplaty, jak jest konto wspolne to jak ten warunek jest rozpatrywany?
  prawda jest ze w bgzcie przy koncie optymalny jak wyplacamy blikiem z innego bankomatu to jest oplata 5 zl ?

  jjjj Odpowiedz
 • Uwaga: dostałem info, że prawdopodobnie dzisiaj skończy się promocyjna pula wniosków. Radzę więc się śpieszyć z zakładaniem, jeśli ktoś ma taki plan :)

  Michał Odpowiedz
  • Jakby się dało w placówce potwierdzić to bym się skusił, za kuriera podziękuję. Podobno strasznie długo im schodzi wysłanie dokumentów. W tym tygodniu mam czas, a w następny niestety nie.

   marqqq
  • Nie rozumiem też czemu wszyscy zrezygnowali z potwierdzenia przelewem. Wiem że to pokłosie jakichś wytycznych KNF, ale jak wysyłam z konta w pełni potwierdzonego w placówce to w czym problem?

   marqqq
 • Jeżeli zarejestrowałam się na stronie promocji i otrzymałem link promocyjny na maila to teoretycznie mogę spokojnie zaczekać z założeniem wniosku do banku nawet do 14.02 czy mając link promocyjny też muszę się spieszyć z założeniem wniosku do banku?

  Robi Odpowiedz
 • W Tabeli Opłat za korzystanie z Konta Optymalnego jest pokazana opłata za obsługę nośnika zbliżeniowe 1 zł miesięcznie.
  Co to jest ten nośnik zblizeniowy?
  Nie dostajemy go z kartą chyba?

  Bartdk Odpowiedz
  • Wg mnie to płatności zbliżeniowe za pomocą karty debetowej . Jeśli tak, to ten bank jest w epoce kamienia łupanego bo nikt na rynku bankowym nie pobiera takich opłat .
   Wyłączyć można ale chyba przez infolinię.

   Dodajmy do tego, że w tym banku nie zmienimy numeru pin na własny , a wygenerowanie nowego to koszt 10 zł !!!

   Tom :-)
  • Nośnik zbliżeniowy to pewnie naklejka, choć zdarzały się też różne gadżety (ale nie wiem, czy w tym banku).
   PIN można pewnie bezpłatnie zmienić w bankomacie banku.

   Don Quijote de la Mancha
 • Witam. Dzisiaj dotarła umowa i w środku zero informacji o promocji, też tak mieliście?

  Darek Odpowiedz
  • No właśnie też się dziwiłem.

   mareczek87
  • Mam tak samo, nie otrzymałem żadnej informacji o tym, że biorę udział w promocji.
   Zapytałem jednak panią która się ze mną kontaktowała z banku i odpowiedziała, że biorę udział w promocji.

   Łukasz
  • BGŻ BNP Paribas robi ostatnio nawet po kilka promocji miesięcznie. Promocje nie są organizowane bezpośrednio przez bank, ale ich agencję, która robi „czarną robotę”. W ten sposób klient otrzymuje standardowy komplet dokumentów (zresztą bankom zazwyczaj i tak się nie chce modyfikować regulaminów na potrzeby jednej, krótkiej promocji – wszystko musi przejść przez dział prawny, complience i tak dalej – więc w ten właśnie sposób wszystko się upraszcza przerzucając to na pośrednika). W każdym razie… będzie dobrze. Jeśli zarejestrowaliście się do promocji przez stronę promocji i złożyliście wniosek o konto przez wygenerowany link, to premia zostanie przyznana :)

   PS. Polecam: https://livesmarter.pl/promocje-bankowe-kompendium-co-musisz-o-nich-wiedziec/

   Michał
 • Otworzyłem konto żonie, bo formularz promocji nie ma opcji konta wspólnego. Czy teraz możemy iść do oddziału, żeby dodać mnie do konta i żeby nie stracić warunków promocyjnych, ewentualnie upoważnienie? Adminie podpowiesz?

  Dariusz Odpowiedz
 • Mam problem. Siostra brała udział w tej promocji. Przy wypełnianiu fomularza i próbie wpisania nr domu: 44C wyświetlał jej że formularz zostal źle wypełniony. Dopiero zrobienie nr domu 44, nr mieszkania C zadziałało, lecz bank odrzucił wniosek, ponieważ „nie zgadzają się dane w porównaniu z dowodem przez tą C”.
  I teraz pytanko czy jeżeli złoży jeszcze raz z tego wygenerowanego linka wniosek to wejdzie jeszcze do promocji czy już game over?

  pytalski Odpowiedz
 • Już przeszło tydzień czekam na kuriera, boję się , że nie zdążę podpisać umowy do 28.02.219r. i nie załapię się na promocję.

  Marzena Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy