Ostatnia szansa! 200 zł na Allegro za założenie konta i 6 transakcji w PKO BP!

Zakończona

Ruszyła promocja banku, który w ostatnim czasie bardzo rzadko daje nam zarobić. Na dodatek premia jest całkiem spora (jak na ten bank), bo wynosi aż 200 zł w formie karty podarunkowej Allegro. Wystarczy więc, że założymy konto osobiste w PKO BP, spełnimy banalnie proste warunki promocji i… nagroda nasza! :)

200 zł na Allegro od PKO BP

Jeszcze wygodniej

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnią osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PKO BP (również Inteligo) od 1.01.2019. Uprzedzając pytania dodam, że posiadanie konta w Pekao S.A. nie jest problemem – to zupełnie inny bank :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto za Zero lub Konto dla Młodych wraz z kartą debetową nie później, niż 18.09.2020. W tym samym terminie (najlepiej podczas wnioskowania) powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących.

Umowę natomiast najlepiej podpisać za pomocą kuriera (co następuje po wypełnieniu jednego z powyższych wniosków internetowych), aby uniknąć zgłaszanych w komentarzach problemów jak np. brak wzoru podpisu czy błędy w aplikacji mobilnej.

Pamiętajmy również, aby do 18.09.2020 zgłosić chęć udziału w ofercie na dedykowanej stronie promocji.

Ostatnim warunkiem promocji jest dokonanie minimum 3 płatności bezgotówkowych kartą oraz minimum 3 płatności BLIKiem. Kwota operacji nie ma znaczenia, miejsce – również. Istotne tylko, aby wyrobić się do 9.10.2020.

Warunki warto jednak spełniać jak najszybciej, bo w promocji obowiązuje pula 3000 nagród.

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez Uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania Nagrody

Bank powiadomi nas o ewentualnym wyczerpaniu puli na stronie promocji (przy czym zastrzega również, że może ją zwiększyć w tym wypadku).

Aktualizacja (7.09): pula nagród została wyczerpana – nagrody otrzymają osoby, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

I to tyle! Jeśli warunki promocji spełnimy do 30.08, to nagrodę w formie kodu o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro otrzymamy już 25.09. Jeśli natomiast warunki spełnimy w późniejszym terminie, to kod otrzymamy do 6.11. Z kodu będziemy mogli skorzystać w ramach jednego koszyk zakupów, najpóźniej 30.06.2021.

Ile kosztuje Konto za Zero?

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe – nie płacimy za jego posiadanie ani grosza, niezależnie od aktywności na koncie.
Zapłacić natomiast możemy za kartę debetową (aż 10 zł), jednak po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKiem w danym cyklu miesięcznym (liczonym od otwarcia konta) zwalnia z tej opłaty.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych PKO BP są darmowe, natomiast z urządzeń obcych płacimy 10 zł (kartą) lub 0 zł (BLIKiem).

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza, natomiast za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z opłaty.

Za bankomaty nie płacimy ani złotówki – niezależnie od tego czy wyciągamy pieniądze z bankomatów własnych, czy innych niż PKO BP.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej, zarejestrowałem się w tej promce zrobiłem wszystko co było trzeba a kodu nie dostałem do dzisiaj. Orientujecie się co najlepiej zrobić w tej sytuacji? Gdzie to sprawdzić i do kogo napisać?

  kuba342 Odpowiedz
  • W bankowości ipko piszesz reklamację.

   Kacper
  • Odpisali mi w reklamacji, że spełniłem warunki po terminie, jak pula nagród się wyczerpała. No szkoda, mogło tak być. Z racji na dobre relacacje przyznali jednak nagrodę pocieszenia 100zł na allegro. Miło z ich strony.

   Kacper
  • Poszukuję bonu do Allegro na 100 zł lub 150 zł. Mam na wymianę 3 x 50 zł na Allegro (ważne do 29.12 i 31.12): kontakt mariza1974 @ wp.pl

   Ja123
 • Czy apkę trzeba mieć zainstalowaną cały czas? Zainstalowałam ją, spełniłam warunki, a później musiałam odinstalować i jak teraz zainstalowałam ponownie, to niestety nie mam tego kodu w powiadomieniach, chociaż sms o przyznaniu nagrody do mnie przyszedł. Co robić?

  Elzbieta Odpowiedz
 • Czy po zamknięciu konta w banku PKO dostęp do iPKO online pozostaje otwarty?

  TomaszW Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy