200 zł za PKO Konta dla Młodych ponownie dostępne

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji PKO Banku Polskiego kierowana do osób w wieku „studenckim”. W zamiana za założenie Konta dla Młodych oraz wykonanie 6 płatności na dowolne kwoty zgarnąć możemy 200 zł do wykorzystania na empik.com.

200 zł do Empik.com za konto dla młodych PKO BP

200 zł dla młodych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego PKO BP (w tym Inteligo) od 1.01.2019. Ponieważ promocja dotyczy Konta dla Młodych, to wymagany jest również wiek w przedziale 18-26.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard nie później, niż 18.10.2020. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Sama umowę o konto możemy zawrzeć nieco później. Pamiętajmy jedynie, aby również do 18.10 zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej stronie internetowej.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do 13.11.2020 wykonamy min. 3 płatności kartą (w tym płatność zbliżeniową) oraz 3 płatności BLIKiem. Kwoty oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia.

I to tyle! Nagrodę w postaci kart podarunkowych empik.com otrzymamy w okresie 19.11 – 30.11.2020. Znajdziemy je w sekcji „powiadomienia” aplikacji mobilnej IKO (będzie więc potrzebne jej pobranie i aktywowanie w celu odbioru kodów). Karty będą ważne do 31.03.2021.

Na koniec dodam, że w promocji dostępna jest pula 500 nagród. Bank poinformuje na stronie promocji w razie jej wcześniejszego wyczerpania. Z drugiej strony bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli – w końcu o to mu chodzi, aby jak najwięcej osób założyło konto :)

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy