Łatwe 200 zł za Konta dla Młodych PKO BP

Zakończona

Ruszyła szybka promocja PKO Banku Polskiego kierowana do osób w wieku studenckim. W zamiana za założenie Konta dla Młodych oraz wykonanie 6 płatności na dowolne kwoty zgarnąć możemy 200 zł do wykorzystania na empik.com.

200 zł do Empik.com za konto dla młodych PKO BP

200 zł dla młodych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego PKO BP (w tym Inteligo) od 1.01.2019. Ponieważ promocja dotyczy Konta dla Młodych, to wymagany jest również wiek w przedziale 18-26.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard nie później, niż 30.09.2020. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Sama umowę o konto możemy zawrzeć nawet na początku października. Pamiętajmy jedynie, aby jeszcze we wrześniu zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej stronie internetowej.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do 23.10.2020 wykonamy min. 3 płatności kartą (w tym płatność zbliżeniową) oraz 3 płatności BLIKiem. Kwoty oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia.

I to tyle! Nagrodę w postaci kart podarunkowych empik.com otrzymamy w okresie 26.10 – 10.11.2020. Znajdziemy je w sekcji „powiadomienia” aplikacji mobilnej IKO (będzie więc potrzebne jej pobranie i aktywowanie w celu odbioru kodów). Karty będą ważne do 31.12.2020. Idealnie na przedświąteczne zakupy :)

Na koniec dodam, że w promocji dostępna jest pula 900 nagród. Bank poinformuje na stronie promocji w razie jej wcześniejszego wyczerpania. Z drugiej strony bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli, jak choćby w ostatniej ofercie.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Komentarze

  • Orientujecie się czy jest jakaś oferta utrzymaniowa w PKO? Mam konto za zero. Zamykał ktoś?

    dyziu065 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy