Bon 200 zł na fly.pl za założenie Lokaty Happy z oprocentowaniem do 4% w skali roku!

Zakończona

Ruszyła świetna promocja Idea Banku, dzięki której za założenie najlepszej na rynku Lokaty Happy zgarniemy bon do wykorzystania w serwisie fly.pl o wartości… 200 zł!

Bon fly.pl o wartości 200 zł za założenie Lokaty Happy w promocji Happy Wakacje

Promocja „Happy Wakacje”

Aby skorzystać z promocji należy być całkowicie nowym klientem Idea Banku – czyli takim, który nigdy nawet nie wnioskował o żaden produkt Idea Banku (w tym również Lion’s Banku). Odpadają więc wszystkie osoby, których PESEL trafił już w ręce firmy – nawet, jeśli ostatecznie nie podpisały umowy o żaden produkt. Jeśli złożyliście już inny wniosek, to jego anulowanie nic nie da – nawet, jeśli lokata nie została opłacona.

Jeśli jednak zaliczamy się do grona szczęśliwców, którzy są dla Idea Banku całkowicie nowi, to wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o lokatę. Uwaga: oferta dostępna jest do odwołania (ale nie krócej, niż do 8.07). Na opłacenie lokaty mamy 5 dni.

Aktualizacja: oferta została zakończona.

Jakie są warunki otrzymania bonu? Po założeniu lokaty należy ją utrzymać do końca miesiąca kalendarzowego (choć najbardziej opłacalne będzie trzymanie jej do samego końca). Jeśli warunek spełnimy, to do 10. dnia kolejnego miesiąca trafi doleci do nas kod do wykorzysta na wczasy.fly.pl.

Bon może być zrealizowany przy zakupie usług turystycznych, pakietów lotniczych (wycieczki lotnicze) znajdujących się w ofercie FLY […] Okres ważności Bonu ustala się na dzień 30.06.2018 r

Co trzeba wiedzieć o samej Lokacie Happy? Zależnie od wybranego wariantu zarobimy na niej 3% (1 miesiąc), 3.5% (3 miesiące) lub 4% (2 miesiące) w skali roku. Ponieważ na lokacie możemy ulokować od 500 do 10 000 zł, to maksymalne odsetki po 2 miesiącach wyniosą 54 zł netto w skali roku, a po 3 miesiącach – nieco ponad 70 zł netto. Inwestując więc 10 000 zł możemy zyskać w teorii jakieś 270 zł w 3 miesiące, co przekłada się na 10,8% w skali roku. Netto :)

200 zł również za Lokaty Happy Pro i Plus

Co ciekawe tym razem bank pozwala również na skorzystanie z alternatywnych wersji Lokaty Happy, czyli Happy Pro lub Happy Plus. Tam do zgarnięcia mamy dokładnie tyle samo na takich samych zasadach, jednak kwoty maksymalne i oprocentowanie lokat są inne.

3% do 25 000 zł zgarniemy na Lokacie Happy Pro, natomiast 2,5% do 100 000 zł – na Lokacie Happy Plus. Oczywiście możemy skorzystać z tylko jednej oferty.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy lokatę można opłacić z konta osoby trzeciej?
  Lokatę założyć na kogoś innego i opłacić z innego konta?

  Konrad Odpowiedz
  • Nie. Przelew z konta na te same dane.

   Ewelina
  • Też się nad tym zastanawiałem, czy można przynieść do banku klienta a opłacić wniosek już ze swojego konta, ale Idąc tym tropem, czy można założyć i opłacić lokatę w gotówce w Oddziale Banku?

   abc
 • To ja postoję i poczekam na gotówkę „za nowego klienta” :-)

  Pola33 Odpowiedz
 • Pierwszy raz w życiu zakładam lokatę stad moje pytanie – od jakiego momentu od założenia lokaty trzeba przelać pieniądze? Oczywiście żeby nie stracić bonu na fly

  Joanna Odpowiedz
 • Michał mam pytanie , czy osoba zakładająca lokatę ma obecnie w ideabanku konto firmowe to łapie się na tą lokatę czy nie ma takiej opcji ?? Jestem w tedy nowym Klikentka czy nie ? Drugie pytanie. Jeśli np mąż posiada konto bankowe to zakładając lokatę robi przelew z tego kąta (konto na jego dane..) lecz jego żona też chce założyć lokatę ale nie ma swojego konta , razem używają konta męża , co w tedy ? Może zrobic przelew z jego konta ? Ewentualnie może zrobić przelew poprzez np pocztę polską ? Jak to wygląda

  Arkadiusz Odpowiedz
 • Czy jeśli wcześniej założe sobie IDEALNE KONTO w Ideabanku – to będe mogła skorzystać z tych dwóch promocji, przelewajac pieniadze na te dwie lokaty ?

  Anuska Odpowiedz
  • Lokatę mozesz założyć jako nowy klient – więc założenie wczesniej konta cie wykluczy. Ponieważ mozesz byc nowym klientem tylko raz, to nie ma fizycznej możliwości skorzystania z dwoch lokat Happy.

   Michał
 • Założyłam lokatę na miesiąc w wysokości 1.000 zł w dniu 6 lipca a przelew dokonałam 10 lipca. Do kiedy muszę mieć tą lokatę?

  Joanna Odpowiedz
  • Lokata miesięczna zakończy się 10.08. Teoretycznie możesz ją już zerwać (warunki otrzymania bonu zostały spełnione – utrzymałaś lokatę do końca lipca) ale trochę szkoda odsetek. Jak utrzymasz lokatę do końca to zgarniesz 2,4 zł odsetek od 1000 zł.

   PS. Dodam, że jeśli lokata jest odnawialna, to 10.08 najprawdopodobniej nie wróci na twoje konto, tylko odnowi się na nowych warunkach jako lokata standardowa z bardzo skromnym oprocentowaniem – wtedy tę nową lokatę należy zerwać. Taki trick banku na zapominalskich…

   Michał
  • Bardzo dziękuję za informację!

   Joanna
  • Wszystko tak jak napisałeś. I otrzymałam swój bon ?

   Joanna
  • super, to teraz życzę dobrze go wykorzystać! ;)

   Michał
 • „Zależnie od wybranego wariantu zarobimy na niej 3% (1 miesiąc), 3.5% (3 miesiące) lub 4% (2 miesiące) w skali roku. Ponieważ na lokacie możemy ulokować od 500 do 10 000 zł, to maksymalne odsetki po 2 miesiącach wyniosą 54 zł netto w skali roku, a po 3 miesiącach – nieco ponad 70 zł netto. Inwestując więc 10 000 zł możemy zyskać w teorii jakieś 270 zł w 3 miesiące, co przekłada się na 10,8% w skali roku. Netto :)”

  Czy tylko ja nie rozumiem tego w jaki sposób przy kwocie 10.000 zł można uzyskać 270 zł netto w 3 miesiące (10,8 % w skali roku), skoro oprocentowanie to 3,5 % w skali roku? Ktoś wytłumaczy co autor miał na myśli?

  Rafał Odpowiedz
 • czy ktos dostał bon ? prosze o info czy na email czy sms. Ja do dzis nic nie dostalem a lokata juz zamknieta

  Miron Odpowiedz
  • to trzeba reklamować – miałem info, że kilka osób musiało tak robić – ale nagrody były wypłacane bardzo szybko

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy