200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao + aż 7% na koncie oszczędnościowym!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Pekao z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy 200 zł. Warunki promocji są mega proste, a co równie ważne: możemy sobie zaklepać rewelacyjne 7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł przez 5 miesięcy.

200 zł premii od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 200 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.11.2021 do 3.04.2024. Nie możemy również posiadać żadnego produktu kredytowego w dniu przystąpienia do promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 13.06.2024. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową oraz aplikację PeoPay. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Wystarczy, że w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu przystąpienia do promocji wykonamy min. 5 płatności kartą (nie BLIK!).

Przykładowo zakładając konto w kwietniu warunki powinniśmy spełnić w maju, czerwcu i lipcu.

Bank wypłaci nam 150 zł pod warunkiem, że spełnimy wymogi we wszystkich miesiącach. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

7% na koncie oszczędnościowym

Oprócz premii na start bank oferuje nam 7% na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że spełnimy warunki nowego klienta tej promocji i otworzymy rachunek oszczędnościowy do 13.06.2024. Promocyjne oprocentowanie 7% do 100 000 zł będzie obowiązywało aż przez 152 dni!

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeszcze mozna wyciagnac 100 zl biorac w tej promocji karte gamingowa(!) mastercard w bezcennych chwilach

  Kris Odpowiedz
 • 200 w tytule 150 w artykule. To ile w końcu…?

  jojo Odpowiedz
 • Dają nagrodę (200 pln), ale dopiero kiedy spełnisz warunek min. 5 operacji kartą (ale NIE blikiem) w każdym z kolejnych 3 miesięcy. Patrz : regulamin, rozdz. II pkt 2.

  Zenon Odpowiedz
 • Nie posiadam dowodu osobistego – posługuję się paszportem. Czy w takim wypadku przejdę weryfikację?
  Na stronie promocji jest informacja, że selfie + dowód osobisty, ale może ktoś próbował z paszportem?

  Eliza Odpowiedz
 • Kojarzy ktoś kiedy powinni zamknąć sami konto przeniesione z Idea Banku?

  slayer Odpowiedz
 • Zamiast MasterCard można wybrać Visa Debit FX i też zyskamy bezstratne przewalutowania.

  Chris Odpowiedz
 • Ktos rozkminial najnowsza (od 4.4.24) promke PEKAO w bezcennych chwilach? Wydaje mi sie ze nie rejestrowany wczesniej posiadacz zwyklej karty MC (bez wizerunku itd) nie moze sie zalapac na punkty? Klient stary ale nigdy w programie nie byl. W styczniu sie dalo…

  Krzychoooo Odpowiedz
  • jakiś link ? u nich na stronie jest ta do 12.04 z kartą „muzyczną” ;-)

   JoX
  • bezcennechwile.mastercard.pl/banki/pekao-sa
   PDF na dole

   Krzychoooo
  • JoX rozkminiales przy weekendzie? Czy ktos majacy zwyklego MC z PEKAO wejdzie w ramy tej promocji

   Krzychoooo
  • Wprost z regulaminu wychodzi na to, że nie Jednak w BCh zwykle wszystko wchodzi niezależnie od zapisów zatem gdybym miał tam konto tobym rejestrował i próbował, są spore szanse na sukces ale jak się nie uda reklamacja raczej nie przejdzie :D

   JoX
  • Też tak myślę, u nich jest bałagan z tym spory. Dlatego mimo że nie spełniam warunków jakiejś promocji, to i tak je spełniam, i dają punkty ;-)

   Kris
 • Czy po wyplacie nagrody mozna zamknac sama karte i zostawic tylko konto za darmo?

  Alek Odpowiedz
 • Miałem w 2019 konto, system pamiętał i na etapie pierwszego logowania chyba mnie czeka wycieczka do oddziału bo nie puszcza dalej :/

  radar Odpowiedz
  • Na etapie wnioskowania już, ale możesz spróbowac założyć konto przez ich apkę, pamiętam że ostatnio udało mi się założyć tak konto w promocji, gdy byłem w podobnej sytuacji jak ty.
   Inaczej zostaje oddział i upominanie się o dodanie do promocji.

   Kris
 • Dołączona tu TOiP jest nieaktualna (między innymi jest opłata za konto).
  Ale również bank ma chyba błąd: na etapie składania wniosku też jest ta błędnie podana opłata 6zł za konto, nie kartę.
  Do wyboru są tylko karty Visa złota (droższa) i wielowalutowa.
  Było też miejsce na wpisanie kodu polecenia, ale chyba wtedy nie obowiązuje ta promocja.

  A to mnie zniechęciło, do kontynuowania wniosku:
  Umowy zawarte z wykorzystaniem selfie i zdjęcia dowodu osobistego ograniczone są limitami transakcyjnymi: limit dzienny 5 000 PLN oraz limit miesięczny 20 000 PLN. Limity te obowiązują do czasu okazania dokumentu tożsamości w jednostce Banku.

  keram7m Odpowiedz
 • Czy bez wizyty w banku można podnieść limit przelewów?
  Podobno limit jest ustawiony na max 5 tys. zł i nie można podnieść wyżej.
  Nie chciałbym później oszczędności wypłacać np przez 10 dni tyko zrobić to jednym przelewem.

  Forumowicz Odpowiedz
 • Czy wymagane są zgody marketingowe?

  Michał Odpowiedz
 • Czy można otworzyć w tej promocji konto „świat premium”?

  Łukasz Odpowiedz
 • a jest jakaś strona jak dla konta „przedkorzystnego” z informacją o tej promocji (opisanej we wpisie) i z możliwością akceptacji regulaminu, która przekierowuje do formularza do zakładania konta? Czy mam normalnie otworzyć konto KŚP i wybrać tryb „na selfie”?

  Łukasz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy