200 zł na wakacje.pl i do 300 zł moneybacku za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ofensywa BGŻ BNP Paribas trwa! Po premiach na start o wartości ok. 100 zł tym razem do zdobycia mamy bony do wykorzystania w serwisie wakacje.pl o łącznej wartości 200 zł. Oprócz nich zyskamy nawet 300 zł w formie comiesięcznego zwrotu za transakcje kartą oraz darmowe prowadzenie konta.

200 zł na wakacje.pl i do 300 zł zwrotu za założenie Konta Optymalnego

Wakacje z kontem

Aby skorzystać z promocji „Wakacje z kontem” konieczne jest bycie nowym klientem banku. W przypadku tej promocji warunek ten jest dość liberalny:

[Uczestnik] w okresie 6 miesięcy od dnia złożenia wniosku o otwarcie Konta nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego w Banku [BGŻ BNP Paribas]

Oznacza to mniej więcej tyle, że osoby zamykające konto w BGŻ BNP Paribas nawet i w styczniu tego roku mogą wziąć udział w promocji! :-)

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć premię? Po pierwsze – zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne według przesłanych instrukcji. Po drugie – podpisać umowę o konto nie później, niż do 17 września 2017. Po trzecie – zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł i dokonać transakcji kartą na min. 300 zł we wrześniu.

Nagrody w postaci bonów otrzymamy w dwóch transzach. Pierwszy bon, o wartości 50 zł, trafi do nas już za sam fakt podpisania umowy i zostanie wysłany smsem do 3.10.2017. Drugi pakiet bonów (3 x 50 zł) trafi do nas do 18.10.2017 za spełnienie warunków aktywności (przelew i wydatki kartą).

Bony będą ważne do 30.06.2018. Aby z nich skorzystać konieczne będzie przesłanie kodów na adres klient@wakacje.pl z prośbą o przyjęcie w ramach płatności za rezerwację lub poinformowanie pracownika punktu naziemnego o chęci skorzystania.

Promocja obowiązuje do końca sierpnia, lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków. Warto się więc śpieszyć, bo dotychczasowe promocje banku kończyły się przed czasem!

Do 300 zł moneybacku i brak opłat

Oprócz premii na start Konto Optymalne ma przynajmniej dwie duże zalety. Po pierwsze – bank premiuje nasze wydatki kartą przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia rachunku. Maksymalna wysokość zwrotu to 25 zł miesięcznie, co finalnie przekłada się na nawet 300 zł rocznie. O szczegółach oferty „Konto z Moneyback” pisałem sporo w majowym wpisie, dlatego chętnych zapraszam do dokładnego prześwietlenia. Warto tu dodać, że promocja z moneybackiem będzie dostępna jedynie dla kont założonych do 31.08.

Druga zaleta Konta Optymalnego to brak opłat. Nie zapłacimy bowiem za prowadzenie konta, przelewy internetowe czy posiadanie karty debetowej – niezależnie od tego, czy będziemy z nich aktywnie korzystać! Opłaty pojawiają się jedynie za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak wybierając urządzenia własne BGŻ BNP Paribas lub Planet Cash nie zapłacimy ani grosza.

Nie przegap!

Komentarze

 • a co z obecnymi klientami BGŻ Optima?

  gregoopl Odpowiedz
  • Optima nie wyklucza :) To, po pierwsze, osobna umowa ramowa a, po drugie, konto oszczędnościowe a nie oszczędnościowo-rozliczeniowe (ROR) który jest wykluczone w regulaminie :)

   Michał
 • Czy od razu po otrzymaniu bonów można zamknąć konto?

  pepedros Odpowiedz
 • CZy aby otrzymać bonyna wakacje pl trzeba również uważać na kody MCC ?

  travosz Odpowiedz
 • mam pytanie dotyczące doładowań telefonów komórkowych – czy zaliczają się do zwrotu 2% czy to rachunek i kod 4900?

  Katarzyna Odpowiedz
 • Czy ktos chcialby odsprzedac bon po nizszej cenie?

  Dociekliwy Odpowiedz
 • Odkupię lub sprzedam voucher ziuny1869@wp.pl

  McKwacz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy